| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny~;(( a prosím o případné nasdílení vlastních zkušeností a názorů:
Stává se nový partner matky automatickým spolurozhodujícím v záležitosti nespolečných potomků? Nějak neumím zaujmout stanovisko; dcera je dospělá, studující, ale samozřejmě se mnou i nadále žije. Přítel je "dojíždějící":-), potkáváme se o víkendech a omezeně v týdnu, nebydlí s námi.
Nevím, pořád mám pocit, že věci, které řeším s dcerou, jsou výlučně moje hřiště, pokud se nedotýkají fungování celku a tedy i jeho. Nebo se automaticky stává rovnocenným partnerem i s těmito "právy"?
A ještě související dotaz: Kamarádka mě překvapila vyjádřením - Teď si budeš muset vybrat, kdo je pro Tebe důležitější~d~ Nenapadlo mě nikdy uvažovat o vztahu rodičovském a partnerském jako o konkurujících vazbách, jsou to dle mého paralelní linky. Pokud bych však měla volit, je pro mě pouto s dcerou (neskutečně posílené společně prožitým utrpením) jednoznačně silnější než vztah s kýmkoliv dalším. Ale nevím, zda je to správné.
Díky za reakce a hezký pátek~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.