| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cizinci hodnotili Slunce, seno a pár facek, Dědictví aneb kurvahoši gutentag a S tebou mě baví svět. Přirovnání posledně jmenovaného k dětské pornografii mě překvapilo, ačkoliv samozřejmě se dnes dětská nahota nikde nezobrazuje, ale že by až tak? A ti lidé to myslí vážně.

Pak scéna s vagínou v Dědictví, obecně to dost lidí považuje za vtipné, ale my jsme taková ateistická země, jak je vidět, věřící si to berou osobně.

No a český venkov přirovnaný k Indii a Bangladéši, možná si to neuvědomujeme, ale asi to tak odlišné není. I když ve filmu je spousta věcí schválně, tak přece jen ta realita české vesnice je vcelku věrně zobrazena.

Viděli jste to hodnocení? A co tomu říkáte? Cítíte se reakcemi cizinců na Čechy pobaveni nebo uraženi?
https://www.televizeseznam.cz/video/jak-nas-vidi-svet/pedofilie-tyrani-deti-a-urazka-boha-tak-cizinci-hodnoti-ceske-komedie-64014901

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.