| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, taky to není můj obor,ale zpětná vazba ode mne je ta, že už jen to, že tolik lidí odsud mělo problém s vyplněním, je jasná zpráva, že v konstrukci dotazníku je problém. Nevytýkám to dotyčné dívce, předpokládám, že je to výsledek něčeho, co probírala s vyučujícím.

Takže za mne:velmi často chybí dostatek variant odpovědí, lidi se tam prostě nevejdou. U některých otázek by pomohlo, aby odpovídající mohli napsat svou odpověď - pak by to sice bylo těžší na vyhodnocení, ale určitě by šlo odpovědi rozčlenit do skupin, z nichž by pak třeba vyšlo, proč lidi jsou PRO nebo PROTI nebo proč se jim eutanazie zdá podobná či rozdílná od interrupce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.