| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bude jaro.. a bude i léto, věřte nebo ne.

Rozpadl se mi kufr a upadlo mi ucho u malé cestovní tašky.

Chystám se na víkend s kamarádkami, takže potřebuji hezkou tašku tak na pár trik, prádlo, kalhoty, atd.. noooo, tak na 5-6 kilo, chcete rozměry? Prostě cestovní taška, řekněme, co se vejde do letadla jako příruční na víkend, nebo prodloužený

A na léto kufr. Nevím ještě, zda skořepinový nebo jiný, s tím, doufám, mi poradíte, do auta, vlaku, v nejhorším do letadla. Tak na 8-10 dní dovolené. Jsem trochu čuně, potřebuji hodně triček.
Byla jsem v několika obchodech, mají skvělé infantilní kufříky (nemůžu za to), líbí se mi skořepiny s motýlama, nebo kytičkama.. ale poměr ceny v obchodech versus net je vlastně dvojnásobek. Což chápu (nájem atd.), ale platit nechci.

Takže, co mám řešit u zavazadel oproti původnímu černému Samsonite, prosím? A co je praktické? Módní až tolik neřeším. Děkuji Vám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.