| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím jak se mi to podařilo, asi nějakým nedopatřením, jsem si na FB zaškrtla jako "to se mi líbí" jakési regionální zpravodajství z nějakého okresu v Kentucky. Krom nekrologů jsou nejčastější příspěvky fotky zadržených policií se jmény, věkem, někdy i adresou, samozřejmě s popisem trestného činu nebo přestupku. Jde hlavně o opilce, narkomany, výtržníky nebo zloděje. Občas se tam objeví i závažné trestné činy, ale i tak, nemůžou přeci vědět, krátce po zadržení, že dotyčný je opravdu pachatel. Jen ta představa, že se někde opiju a druhej den o tom bude vědět půlka Krkonoš a ještě uviděj, jak jsem v tom podroušeném stavu vypadala, je docela šílená, nezdá se vám? Osobně mi to připomíná tabuli hanby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.