| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme 17ti letého pejska, hluchý, poloslepý, po malé mrtvici, s nádorem. Máme ho v bytě, může být na zahradě. Bohužel již v důsledku ochabnutí zadních nohou víceméně neudrží ani malou ani velkou potřebu, takže neustále uklízíme, vytíráme, pereme, dezinfikujeme....pes je ale mentálně v pořádku, vítá nás, trochu se i pomazlí, ale změnil se i povahově tím, jak neslyší, je vzteklý, vyjíždí po nás...přiznám se, že takto to trvá cca dva roky a já jsem vyčerpaná. V noci vstáváme, sříídáme se s mužem a přemýšlíme o tom, jestli není čas ho dát uspat. Dcera o tom nechce ani slyšet, že se ho přece nezbavíme, protože je starý a nám je to nepohodlné se o něj starat, ale ona má svůj byt, stará se velmi okrajově. Máme za sebou společné dlouhé roky, když ho vidím, jak si chodí po trávě nebo se vyhřívá na sluníčku, říkám si, že ho přece nenecháme utratit a když po třetí za den uklízím podělaný celý byt, kde mám malé dítě, jsem zoufalá a nevím co...Jak to vidíte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.