| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dobrý den všem, včera na mne dolehl v plné síle neskutečný smutek. Již delší dobu se necítím vnitřně v pořádku, stále silně přemýšlím o smrti, tyto myšlenky na mne dopadnou vždy nepřipraveně - ve vaně, u jídla. Nemám žádný relevantní důvod k tomuto, mám přítele, zdravé děti, ex který občas vyskakuje, již mne nemůže v tomto nic připravit. Milující rodiče. U dětí pozoruji čím dál větší samostatnost, což je dobře, a je mi z toho smutno, i když logicky vím, že vždy budu jejich matka a budou mne potřebovat po celý život. Myslím, že mne asi nejvíce zasáhlo, že má kamarádka, kterou jsem považovala za blízkou duši, které jsem mohla vše říct, se mnou již není v kontaktu. Je to, dle mého, díky mé změně zaměstnání. Nijak závratně jsem nepovýšila, mám sice krapet větší plat, ale za jakou cenu v práci, a já to mám nastaveno tak, že jsem přející, přála bych přítelkyni jen to dobré. Ale co jsem změnila práci, jsem pořád volala a sms já, a ona ne, až jsem přestala a ona mi jen napsala suchou sms k vánocům. Kombinace osamostňování dětí a bez blízké duše, které jsem hluboce věřila, je mi velmi smutno. Jsem racionální člověk, vím, že jsem zdravá, zdravé děti, přítele, ale nestačí mi to. X krát tato mantra fungovala, ale teď to nepomáhá. S občasnými myšlenkami jak umřu a pod. - nechci zabíhat do detailů, kam mne fantazie pouští ajá to nechci! nevím jak dál. Miluji knihy, hudbu, ale na můj stav nic nepomáhá. Nemám žádné jiné kamarády, než si vybuduji vztah a důvěru to trvá. a v minulosti jsem již 2 blízké osoby ztratila a možná tato další ztráta je nejsilnější.
díky myšlenkám na smrt, mám pocit že blázním. Ani příteli toto nemohu říci, jednou jsem řekla a řekl že blbnu. Prosím co mám dělat! píši a brečím, vedle sedí děti a já prostě nemohu ani dýchat
děkuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.