| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V době předvánoční se s večírky jako každý rok roztrhl pytel a když jsem na jednom také byla, všimla jsem si (opět), že někdo nesmí vůbec, jiný musí brzo domů, zatímco další paří až do rána. Není to o tom, že někdo chce jít domů dřív, zatímco jiný se chce zdržet déle, ale někdo prostě doma propustku nedostane.
Vzpomněla jsem si na to právě teď, protože jsem mrkla na FB a tam si kolega se ženou (40+) vyměňují miláčky a zlatíčka, ovšem kolega na večírek nesměl (byl pouze jednou, když byl ve firmě nový, ale to mu žena každých 10 minut psala sms, ať už jde domů, a protože nešel, měl poté domácí vězení).
A co vy, smíte? (Jsem zvědavá, zda někdo přizná, že by rád, ale protějšek ho nepustí. Očekávám, že většina napíše, že jsou firemní večírky ptákovina, na kterou by je nikdo nedostal.) Já chodím a naše večírky jsou skvělé, bavíme se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.