| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Náš děda ovdověl před rokem, je mu přes 80. Má různé choroby, špatná pohyblivost, neslyší atd. Celý život mu řídila manželka, vč. velké péče o něho. Děda je plačtivý, pasivní, nic ho nebaví. Tento rok střídavě po nemocnicích - tam byl spokojený, jako rybička. Po návratu domů se vždy zhorší - hlavně psychicky. Teď to vygradovalo a oznámil nám, že chce do domova důchodců, že sám nebude. Vždy byl velmi společenský, přitom mu nevadí spolužití s úplně cizími lidmi nebo částečné omezení soukromí, popř. se podřídit nějakému režimu (to měl i s manželkou, je na to zvyklý). Tuším že míst v takových zařízeních je málo, jedná se o Brno a okolí, nevíme jak nejlépe na to? Někde se snad musí platit i sponzorské dary a není to vůbec levná záležitost. Budu ráda za každou zkušenost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.