| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hele, Eudo,

Tvoje konkrétní zkušenosti jsou zajímavý, a o ty mi taky šlo, ale ty pindy okolo a to mistrování si laskavě vetkni za klobouk.

A nefandi si, že tě pohrobci totality tepou za "jiný názory" - názory jsou vítány oni tě tepou za způsob prezentace, kdy sama děláš přesně to, proti čemu se tak vehementně vymezuješ - to Ty vykládáš, co si maj lidi myslet, a když si náhodou myslej něco jinýho, tak je začneš mistrovat, jak si to myslej špatně.

Pro mě bylo cenný to, co popisovala Nordica, i to, co jsi popisovala ty, dokud to bylo o faktech (co jsi tam musela dělat, jak to tam vypadalo, jak tam lidi žili atd.).

Protivný to začalo být v momentě, když jsi začala vykládat NÁM, jak sis to všecko dokázala zařídit a jak naše dojmy (a v tomhle ohledu je výraz DOJMY známkou poctivosti, protože všichni jsme tu dobu prožívali nějak subjektivně, mně šlo o tohle subjektivní prožívání a nebylo by poctivý tomu říkat FAKTA, takže se mi nelíbí, že se tomu pošklebuješ).

Zajímavý pro mě bylo třeba i to, že i Zápaďákovi dělali problémy, že se stýká z lidma z Východu, jak jsi psala, akorát už teda nechápu, proč jsi to dávala do protikladu s tím, že se to dělalo tady, jako by se to snad navzájem vyrušilo či co (přičemž blbý je přece obojí). Jako by ty komunisty nějak "vyviňovalo", že "ti druzí" to dělali taky. Ne, od komunistů to bylo sprostý a pokud se něco takovýho dělo na druhý straně, tak to bylo taky sprostý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.