| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído já právě mám blbé zkušenosti s nemocničním (údajně kalibrovaným) ušním i tím na čelo. Rtuťový opravdu neměli. Měřili čelo a když se jim nezdálo (oni sami si nebyli jisti spolehlivostí), že je to pravda, tak přinesli ušní (ale s tím šetřili kvůli těm jednorázovým krytkám). A bohužel i ten měřil různé teploty třeba o stupěň jinak v druhém uchu. Tak přinesli neochotně jejich digitál pod ruku, ale já si pak nechala donést svůj z domova, kterému věřím. Fakt to bylo zoufalé.

A proč používají ty nespolehlivé? Protože jim je nakoupili a protože to je za vteřinu hotové, nemusí se vracet a zjišťovat výsledek. Ale to je na jinou debatu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.