| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já chodila. Moje asistentka (naštěstí) taky - skončila teda 14 dnů před nástupem na řádnou mateřskou. Měla teda ode mě různé úlevy, aby mi neskončila doma zbytečně brzo ~f~

Naopak moje sestřenice skončila v práci na neschopence, jakmile měla po první kontrole u gynekologa, ačkoli jí teda objektivně nebylo vůbec nic.

Je to volba každého - asi kdo nechodí do práce rád, má těhotenství jako dobrou záminku toho nechat hned. JIný by se doma ukousal.

Já sama teda první trimestr práci těžce flákala, protože mi bylo dost špatně a byla jsem strašně unavená. Druhý trimestr jsem naopak byla naprosto v pohodě a plná energie, tak jsem makala jako netěhotná. (no a třetí už jsem byla ve špitále nebo po porodu, takže to už nic).

Na cvičení jsem proto nechodila - v prvním trim. mi bylo totálně zle, ve druhém bych to prostě nestíhala. Nikdo z mých kamarádek na žádné těhotenské cvičení nechodil, u nás to není v módě, zjevně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.