| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je ještě dost rozumná cena. U nás se to teda liší vet od veta.Co vím tak tahle operace je u nás průměrně kolem téhle ceny na obyč klinikách,na té lepší by byla kolem sedmičky,bavím se o jezevčíkovi.Jinak třeba kastrace dneska sem platila necelé tři tisíce,včetně odstranění nějakého nárůstku an dásni v papule.Ale máme super vetku,snaží se ceny držet rozumně.Když sem kastrovala akutně,na jiné klinice platila sem dvojnásobek.Za operaci o které tu někdo psal - kastrace velké feny,včetně krve(dárce sem měla)plus přes noc na klinice sem platila kolem desítky a to bych řekla,že byla cena hodně nízká,že sme tam chodily celý život té feny plus s dalšíma hafušama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.