| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

parkovat můžeš buď v Plaze, tam je hodina zdarma, pak další za 40,-Kč, vjíždí se dovnitř přes koleje, to tě navede, pojedeš na křižovatce vlevo pokud pojedeš odspoda od Benešáku, pak už garáž uvidíš. Jinak můžeš zaparkovat ještě na Sokolovském náměstí, případně Malém, ale to už je dost daleko. Nejblíž to máš k VZP od nemocnice, tam se dá okolo podél silnice taky parkovat, ale bývá tam plno a platí se celkem dost, parkoviště u nemocnice bývá dopo taky plný, tam je myslím 20,- Kč na hodinu, ale je to hned nad VZP, máš to nejblíž. Pokud bys jela z Jablonce přes Kunratickou, můžeš to vzít Husovkou okolo a uvidíš, jestli tam bude volno, případně dojedeš až dolu do Plazy - pak přijedeš zezhora a budeš odbočovat vpravo do garáží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.