| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to moc gratuluji !!! A vůbec to nedegraduj. To je supr, že některé firmy už tohle pro maminy dělají, alespoň nevypadneš z tempa a bude se ti pak dobře vracet. A nebude ti vadit, že se s mužem skoro neuvidíte ?
Já jsem tedy docela vděčná, že můžu být ty dva roky doma. Pak už taky pofičím do práce. Přeci jen je to pohoda. Sice pořád opakující se domácí práce dokola a asi stereotyp, ale zase klídek, jsem si sama šéfem a můžu si to naplánovat jak chci. Nikdo se po mně nevozí. A taky můžu doma udělat nějaké to zázemí. Když jsem byla s Matýskem a byla jsem v práci, tak to bylo všechno napůl. Taky byly potřeba prašule, to pak není na vybranou a člověk se musí přizpůsobit. Tak teď si to užívám jinak. Tak držím palec ať to všechno klapne ~x~
Brali jste si hypo na baráček, nebo na byt ? A kdepak bydlíte v Praze ? V těch Radlicích ? My plánujeme přesun z Kladna na Prahu 6, ale půjdem jen do nájmu. Nechceme hyppo, když nepracuji, ať to nemusíme táhnout z jednoho platu. To přijde až potom :o)

Jinak s flaškou asi nic jiného neporadím :( jiné triky neznám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.