| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maci, pěkné míry a šikula! ~R^ Já jsem Kubíčka taky chtěla vzít ostříhat, ale kadeřnice mi to vymluvila, že to u něj zatím není potřeba. Tak jsem mu jen sama trošku šmikla ofinku a vzadu na krku se mu dělal ocásek. My už konečně asi měsíc lezeme (na roční prohlídce jsme ještě nelezli) a pomalu testuje vertikalizaci - kleká a nakračuje jednu nožku. S chůzí to u nás vidím tak na osmnáctý měsíc, ale u nás to je prý tak akorát. Přecejen jsme měli být prosincoví. ~d~
A kojíme stále o sto šest. Lauru jsem odstavila ve 20ti měsících a jak jsem se toho bála, žádná katastrofa to nebyla. Hodlám vydržet taky tak nějak i když mě to občas už vyčerpává.
Daroh - kamarádka má o půl roku starší holčičku, kojí a zároveň se snaží o druhé. MS už taky má delší dobu. Zkouší druhý nebo třetí měsíc a zatím to vypadá že to zase nevyšlo, ale šance je určitě reálná. Znám z vyprávění případy maminek, které plynule kojili, první, těhotenství a pak zároveň obě (i když to už asi není úplně optimální). Být tebou, tak nejdřív se pokusím o druhé s kojením a až když to delší dobu nepůjde, budu uvažovat o odstavení. Ono to stejně tak nějak vyjde i časově.
Maargitt - občas mi voláš na telefon. Myslela jsem že ti tvoje děcka hrají s telefonem, ale dnes mi došlo, že to bude asi tvoje mamka.

Srazík - prosím, určitě mě informujte, další podrobnosti prosíííím! ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.