| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V minulém těhotenství jsem opakovaně krvácela a měla problémy, tak jsem ultrazvuk absolvovala m.j. v 8+5, 10+0 (v nemocnici), v 12+1. Doktoři mi vždy řekli, že na UTZ je vše v pořádku. Můj doktor má starší typ ultrazvuku. Jaké bylo moje překvapení, když jsem šla v 12+2 do Gennetu na NT screening (na vlastní žádost, můj dr. mi to ani nedoporučil!) a tam jsem se dozvěděla, že má miminko nepravidelný tvar hlavičky, jako mimozemšťánek, poškozené mozkové hemisféry, vážně poškozené srdce - těžkou srdeční bradykardii cca 70 tepů za minutu, některé vnitřní orgány vůbec nešlo vyšetřit, nohy doktorka vůbec neviděla a miminko se prakticky nehýbalo.

To ve mě vyvolalo velkou nedůvěru v mého dr. a v nemocnici. Myslíte si, že to mohli poznat na ultrazvuku dřív? V 6.-7. týdnu asi ne, ale mýslím si, že v tom 9.-10. týdnu to poznat mohli, co myslíte?

Teď jsem znovu těhotná a na 8+3 jsem se objednala na placený ultrazvuk do Gennetu, objednala jsem se už před víc než dvěma týdny. Myslíte, že v tu dobu už můžou vyšetřit aspoň část z toho, s čím mělo miminko minule problém a určit, že se třeba nevyvíjí dobře? Teď si prohlížím obrázky ultrazvuků z doby, kdy tam půjdu a nejsem si úplně jistá. Ptám se i proto, že musím ležet, mám obrovský hematom a do Gennetu bych musela jet autem asi 30 km.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.