| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Epilepsie a těhotenství

 Celkem 6 názorů.
 Kateřina Kobsová,bezdětná 
  • 

Dotaz: EPILEPSIE a těhotenství 

(25.12.2000 20:57:59)
Vážená paní doktorko,
je mi 21 let a od 15 let mám epilepsii.Mívala jsem velký záchvat i 2x týdně.Nejprve jsem brala Timonil retard, ale můj stav se ještě zhoršil.Nyní užívám Orfiril retard 300,1-0-2 tablety denně.Minulý měsíc jsem byla na spánkové deprivaci a lékařka řekla, že léky vysadit nemůžu, že by se záchvaty vrátily.S manželem plánujeme příští rok miminko,tak bych se chtěla zeptat,jestli nebude neše miminko postižené,když beru Orfiril a jestli budu moci kojit.Děkuji za odpověď. Katka
 Petra 
  • 

Re: Dotaz: EPILEPSIE a těhotenství 

(19.1.2010 17:13:22)
Dobry den
chtěla jsem se vas zeptat mam epilepsii už 5let, brala jsem kepru a zachvaty se neopakovaly a tak jsem bez prašku a je mi 25let jako mala jsem měla děckou obrnu a zapal plic ted s přitelem by jsme chtěly miminko a už rok se nam nedaří mam docela strach abych mohla otěhotnět a aby dítě nebylo postižené když jsem si prodělala ty nemoci jako mala.
 Petra 
  • 

Re: Dotaz: EPILEPSIE a těhotenství 

(19.1.2010 17:14:20)
Dobry den
chtěla jsem se vas zeptat mam epilepsii už 5let, brala jsem kepru a zachvaty se neopakovaly a tak jsem bez prašku a je mi 25let jako mala jsem měla děckou obrnu a zapal plic ted s přitelem by jsme chtěly miminko a už rok se nam nedaří mam docela strach abych mohla otěhotnět a aby dítě nebylo postižené když jsem si prodělala ty nemoci jako mala.Děkuji za odpověd. Petra
 NATALIE 
  • 

Re: Epilepsie a těhotenství 

(23.1.2008 12:21:00)
Dobrý den
CHtěla bych se zeptat,na otázku jestli mohou mít
epileptici někdy svoji rodinu - své děti.

DĚKUJI
NATALIE
 Káta 
  • 

Re: Re: Epilepsie a těhotenství 

(30.11.2009 19:56:29)
Dobrý den ,chci se zeptat,jak rodí ženy s epilepsii??musí mít císařský řez?Děkuji
 Alča 
  • 

Re: Re: Epilepsie a těhotenství 

(15.3.2010 20:00:02)
Při těhotenství jsem brala Lamictal...ted kojím a chci se zeptat ,zda s těmito léky mohu kojit?Děkuji

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.