| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Migrény v těhotenství

 Celkem 4 názorů.
 Jana Š.30.týd. 22 let 
  • 

Re: Migrény v těhotenství - důvod se znepokojovat? 

(19.10.2002 10:42:36)
Já mám problémy s migrénou od svých 19 let. Je to vždy těžký záchvat, který doprovází zvracení a můj doktor už to ví a automaticky mi píše neschopenku. Teď co jsem těhotná tak jsem si smigrénou užila opravdu svoje. Byly to nejtěžší záchvaty jaké jsem měla, ale musím Vas potěšit trvalo to do 17.týdne. Co je,ale blbý tak si v těhotenství nemůžete vzít žádný prášek proti bolesti a přece tu něco je TORECAN čípek, který se užívá na nevolnost a pomohl mi i na migrénu.A teď už nic. Je to v pohodě. Doktor říká, že po porodu je to už většinou dobré a migrény se nevrací.Tak doufám, že jsem Vám, alespoň tochu pomohla. Jana
 tangerine 
  • 

Re: Re: Migrény v těhotenství - důvod se znepokojovat? 

(19.11.2002 16:35:06)
Také mám občasné migrény,Torrecan čípky se ale nedoporučují užívat v těhotenství,riziko pro plod není vyloučeno.
 jana,25.tt 
  • 

Re: Re: Migrény v těhotenství - důvod se znepokojovat? 

(23.7.2009 21:28:13)
Ahoj tehulky,na bolesti a migreny jsem trpela za zacatku tehotenstvi,pak byl chvili klid a ted zrovna s jednu bojuju ale neni pravda ze se nesmeji zadne prasky,paralen a panadol uplne v pohode,samozrejme nic se nesni prehanet...
 jana,25.tt 
  • 

migreny  

(23.7.2009 21:33:04)
Ahoj tehulky,na bolesti a migreny jsem trpela za zacatku tehotenstvi,pak byl chvili klid a ted zrovna s jednou bojuju ale neni pravda ze se nesmeji zadne prasky,paralen a panadol uplne v pohode,samozrejme nic se nesni prehanet...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.