| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Človíček se představuje

 Celkem 3 názorů.
 Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 
  • 

Ahoj a fandím! 

(17.10.2000 12:52:54)
Ahoj Martine,
nemám moc času nazbyt a taky už moje děti nepatří k těm, co si rády hrají a potřebují vymýšlet program, přesto mívám občas spoustu nápadů, které se vždy nepodaří zrealizovat, a za sebou plno zkušeností, které vznikly při realizaci některých těch nápadů, takže jestli bys chtěl, můžeš mě kontaktovat a třeba něco vymyslíme společně. Ahoj Šárka
 Lenka (dcera 5 měsíců) 
  • 

Tábor pro rodiče s dětmi - super nápad !!! 

(17.10.2000 13:57:24)
Ahoj Martine,
taky patřím k těm "bláznům" co jsou pro každou ptákovinu. Dříve jsem jezdila na letní tábory (když jsem naposledy dělala vodníka na závěrečné hře namatlaná barvou co jde zaručeně smýt, chodila jsem pak týden po Praze celá zelená), nyní s manželem v zimě pořádáme lyžařské výcviky. V létě jezdíme na kola. Moc se těším na informace o akcích ČLOVÍČKA, zajímalo by mě, od jakého věku se může dítě účastnit tábora s rodiči. Jsem z Prahy takže jednodenní akce jsou pro mě tabu (předpokládám, že se konají ve Velvarech či v Brně), ale o víkendové akce bych měla určitě zájem. Mám zatím jenom 5-ti měsíční holčičku, ale příští léto už budeme moci lecos podnikat. Tady v Praze dětská centra taky nabízejí víkendové i týdenní pobyty rodičů s dětmi, ale vše je v hotelech a to je můj vkus moc civilizované. Chtěla bych aby naše holčička od malička věděla, co je to stan, jak voní les, jak se jí z ešusu a že i dospěláci mohou dělat ptákoviny. Pokud by jste chtěli "zřídit pobočku" ČLOVÍČKA i v Praze, ráda pomohu s organizací. Doma se sice nenudím, ale pro takovouhle věc bych čas určitě našla. Musím se přiznat, že mi přes rok práce s dětmi chybí. Kdybych vám mohla být nějak prospěšná i takhle na dálku, ozvi se prosím. Můj mail : lenka@checkin.cz
Tak zatím ahoj a přeji hodně úspěchů, dobrých nápadů a elánu v téhle práci.
Lenka

 Zdeněk 
  • 

Re: Tábor pro rodiče s dětmi - super nápad !!! 

(18.10.2000 9:50:01)
Nejsme z Prahy. Akce pro děti předškolního věku pořádáme také. Nazvali jsme je Korálkování a jedná se o víkendovky. Tento víkend je vždy věnován hlavně těm nejmenším, ale na své si příjdou i rodiče. Maminky si zacvičí aerobik. Mezitím jejich ratolesti společně s tatínky tvoří ve výtvarném oboru. Pro tatínky zase máme připravenou tříkolovou soutěž o cenu. Samozřejmě těžiště programu je ve společné činnosti všech členů rodiny protkaných hrami, soutěžemi a spoustou legrace. Večer pak je beseda rodičů s psycholožkou. Po uložení dětí po náročném dni program pokračuje pro rodiče. "I dospělí si rádi hrají". 7. - 8.10. se uskutečnil již čtvrtý víkend. A nyní připravujeme Malou školičku lyžování, která se uskuteční v Jeseníkách v době 26. - 29.12. 2000. Na jaře bude Korálkování 5 s programem a hrami v bázénu a v létě připravujeme týdenní pobyt KORÁLEK, kde bude rodinné klání probíhát v temínu od 30.6. do 7.7. Jsou tam svátky, a tak rodiče tento pobyt "bude stát" pouze tři dny dovolené. Kdo má zájem, napište. Ale kapacita není neomezená.
Zdraví Zdeněk

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.