| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Maminky s dětmi jsou nyní v Americe velmi žádanými zaměstnanci

 Celkem 9 názorů.
 Martin (3 děti) 
  • 

Na hrubky byste si mohli (y) dat pozor!!! 

(27.9.2000 13:37:58)
Během posledních dvou desetiletí chodily (NE chodili) matky do práce v rekordním množství.
 Míra & spol 
  • 

Re: Na hrubky byste si mohli (y) dat pozor!!! 

(27.9.2000 13:50:34)
Sorry no, těch překlepů je tam trochu víc než by mělo....
 Katka (za 3 týdny maminka) 
  • 

Re: Re: Na hrubky byste si mohli (y) dat pozor!!! 

(1.10.2000 23:48:31)
Kdyby šlo jen o překlepy, tak by to bylo ještě skvělé. Jako překladatelku mě zděsil otřesný styl, krkolomné nečeské věty a úplně zcestná interpunkce. Příště bych uvítala i přesný odkaz na původní článek (http://www.msnbc.com/news/463389.asp).
 Míra & spol 
  • 

Re: Re: Re: Na hrubky byste si mohli (y) dat pozor!!! 

(2.10.2000 8:19:32)
Výborně !

Chápu to správně, že se také hlásíte k překladům pro rodinu.cz zdarma ?

Určitě by se zlepšila jejich kvalita. Dost to totiž flákám...
 Jana 
  • 

Re: Re: Re: Na hrubky byste si mohli (y) dat pozor!!! 

(2.10.2000 8:24:44)
Katko (a ostatní kritici), jestli jsem to dobře pochopila, tak ten překlad dělal dobrovolně a zdarma jeden ze čtenářů tohoto serveru (a myslím, že to nebylo poprvé). Vůbec bych se nedivila, kdyby se na nás po takovýchto příspěvcích, jako je ten váš, vybodnul.
Míro, nenech se otrávit. A díky!
 Petr Imlauf, 2 kluci,11,12, + děvče 7 
  • 

Na hrubky kašlu, pro mě je to super informace 

(27.9.2000 16:46:12)
Opravdu! Díky Mirku ! Když bude zájem vysvětlím proč.
 Monika 
  • 

Re: Na hrubky kašlu, pro mě je to super informace 

(28.9.2000 12:05:30)
Dopisovatelka paní Věra Souradová taky mívá ve svých příspěvcích spoustu překlepů a chyb a to i v češtine i v angličtine, ale protože jsou články obsahově většinou zajímavé, tak jí to vždycky odpustím.
 Anna 
  • 

Maminky s děrmi jsou nyní v Americe velmi žádanými zaměstnanci 

(1.10.2000 21:12:45)
Z článku jsem úplně nadšená, jak dlouho myslíte, že bude trvat, než se podobné názory ze strany zaměstnavatelů dostanou do Čech?
 Emilka 


Re: Maminky s dětmi velmi žádanými zaměstnanci i v Čechách??? 

(7.2.2002 11:13:09)
Opravdu velmi by se mi to líbilo, ale silně pochybuji, že se to kdy stane... Kamarádka musela při nástupu do svého prvního zaměstnání téměř předkládat lékařskou zprávu, že není těhotná... natož aby už nějaké děti měla...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.