| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se žije maminkám v New Yorku

 Celkem 20 názorů.
 Alice 
  • 

podekovani 

(26.9.2000 14:33:39)
Mila Jane,
moc se mi Tvuj clanek libil. Jsem rada, ze Te insiroval k napsani vlastnich postrehu ze zivota v zahranici. Moc se tesim na dalsi clanek
Alice Japonsko
 Klara 
  • 

Pro Jane 

(26.9.2000 19:53:59)
Mila Jane!
Ziju uz pet let v Coloradu a mam osmimesicniho syna. Mam pocit jako bys mi mluvila z duse. V Coloradu je jeste min Cechu nez v NY a je velmi tezke najit dobre pratele. Vsak to jiste sama dobre znas.
Zdravi Klara
 Eva 
  • 

Re: Pro Alici,Jane a Klaru 

(3.11.2000 1:48:47)
Ahoj Alice,Tvuj clanek se nam velice libil.Jane a Klaro pisu z Toronta, kde je to velice podobne jako u vas.Americka kultura je od Evropske velice odlisna,mentalita lidi take.Nejvetsi problemy jsou tady s mladezi a se skolstvim.Proto ho nyni ucime doma.
 Iva, miminko na ceste 
  • 

Hledam kamaradku 

(27.12.2000 3:42:13)
Dobry den,
jmenuji se Iva, je mi 25 let a ve
druhe polovine brezna ocekavam narozeni prvniho potomka. Momentalne bydlim neco pres rok v
USA, Fort Lee, NJ a nemam zde temer
zadne pratele. Ocenila bych proto, kdyby bylo mozne predat tento
e-mail Jane (Jak se zije maminkam
v New Yorku). Budu moc rada, kdyz se mi ozve.
Dekuji Iva
 Marie Venneman, Vanessa 13 mes. 
  • 

Re: Hledam kamaradku 

(3.1.2001 3:23:19)
Ahoj americke maminky, jmenuji se Marie, je mi 24 let a mam rocni holcicku a hlavne velky strach z toho jak ji tady budu vychovavat. Kdyz se divam na deti svych americkych svagrovych tak se uprimne desim! Hrozne si tady pripadam sama a tak by me hrozne potesilo, kdybych mohla radosti a starosti rodicovstvi s nekym sdilet alespon prostrednictvim e-mailu. Prosim ozvete se.
Marie
 Katka , Emma 14 mes. 
  • 

Re: Re: Hledam kamaradku 

(12.12.2001 23:15:43)
Ahojte dievcata , ja byvam na Floride. Rada by som si s niekym dopisovala kto ma podobne " problemy" ako ja ( dieta , domacnost...) . Ozvete sa mi niektora ?
 Renata, Pidy skoro 2 roky 
  • 

Re: Re: Re: Hledam kamaradku 

(14.12.2001 19:22:17)
Zijeme take na Floride a jsem na materske "dovolene". Ozvi se, jestli mas zajem.
 Zuzana, 1 dcéra 
  • 

Re: Re: Re: Hledam kamaradku 

(14.12.2001 22:07:54)
Ahoj Katka,

ja o Floride môžem len snívať ako o mieste dovolenky, ale v diskusii k článku Český Mikuláš v Amerike (odkaz je na hlavnej strane) sa istá pani Renáta s 2-ročným synom sťažovala, že žije na Floride a nepozná tam žiadnu českú (a zrejme ani slovenskú)maminu. Bohužiaľ neudala svoj e-mail, ale skús jej odpovedať, možno tak nájde kontakt na Teba ľahšie ako v tejto diskusii.

Pekné sviatky prajem.
 Katka , Emma 14 mes. 
  • 

Re: Re: Re: Re: Hledam kamaradku 

(15.12.2001 16:20:20)
Ahoj Renata ako vidis uz sme sa nasli. Aj tak Ti dakujem.
 Katka , Emma 14 mes. 
  • 

Re: Re: Re: Re: Hledam kamaradku 

(15.12.2001 16:20:29)
Ahoj Renata ako vidis uz sme sa nasli. Aj tak Ti dakujem.
 Katka , Emma 14 mes. 
  • 

Re: Re: Re: Re: Hledam kamaradku 

(15.12.2001 16:20:35)
Ahoj Renata ako vidis uz sme sa nasli. Aj tak Ti dakujem.
 Zuzana, 1 dcéra 
  • 

Re: Re: Re: Hledam kamaradku 

(14.12.2001 22:11:16)
jééé, ako vidím, už ste sa našli...

To je tak, keď príspevok píšem poobede a pridávam večer. Tak nech sa vám podarí nakontaktovať.

Z.
 Julie Smith, San Francisco, CA 
  • 

Re: Hledam kamaradku 

(23.2.2001 0:06:55)
Bylo by uzasne vytvorit "network" ceskych divek, zen a maminek trvale zijicich v USA. Ja ziji v San Franciscu, CA
 Erika, syn Daniel 18 mesicu 
  • 

zprava pro Julii 

(14.10.2001 7:29:43)
Ahoj,
Jmenuji se Erika a bydlim v Sunnyvale(jih od S.F.).
Ziji tu skoro 4 roky a mam 18 mesicniho syna Danicka. Mam tu hodne pratel, ale bohuzel ne mnoho z Cech.Budu rada, kdyz napises.
 Renata, Pidy 
  • 

Re: Re: Hledam kamaradku 

(14.12.2001 19:27:05)
Julie,
to by bylo bezvadny, casto nad tim premyslim, ale jak to udelat??
  Zdravoni poj. - Illinois 
  • 

Re: Hledam kamaradku 

(28.6.2001 4:06:43)

Mila Ivo,

Mozna mi muzes poradit.Jsem 19tydnu tehotna a mam vazne problemy ziskat zde ( v USA) pojisteni. Nevis jak na to?

S uctou Marie
 Katka, tri deti 
  • 

Re: Hledam kamaradku 

(11.5.2002 3:53:28)
Ahoj,

jmenuji se Katka a do Rodiny pisu poprve. Je mi 28 a mam tri male deti: Vojtu 4 a pul roku, Andulku 2 a pul roku a Marusku 5 mesicu. Pred mesicem jsme se prestehovali (z Prahy) do New Yorku, kde manzel nyni pracuje. Bydlime na Manhattanu, prozivam si tu celkem casto krusne chvilky. Pripadam si tu jako ve "zlate kleci". Je-li tu nekde maminka, ktera je na tom podobne, rada si popovidam.

 katka z australie 
  • 

Re: Re: Hledam kamaradku 

(2.12.2005 6:37:07)
ahoj
Ja sice deti este nemam,mam len 24 rokov ale uz sa nad tym zamyslam a dost intenzivne.zijem uz 5 rokov v sydney a mam tu aj priatela kt.je australcan ale nejak si s nim neviem predstavit ten zivot tu.vsetko je tu tak ine a hlavne mi strasne chybaju rodicia a 2 sestry.
Zacala som sa velmi vazne zamyslat nad tym ze sa vratim domov na Sk aj ked ta situacia tam nie je az taka ruzova,ale mam tam vsetkych a tu nikoho.asi si to vies predstavit ked si v US.
Chcela by som sa ta opytat ze ako to vnimas ty,ci by si bola schopna tam ostat zit na stalo alebo sa chces rozhodne vratit domov(lebo ja to stale porovnavam,tu a doma a mam z toho strasny zmatok) dakujem katka
 CHCHOLUSIK 
  • 

Priezvisko po 1. muzovi 

(3.12.2005 11:47:34)
Chcem sa opytat na Vas nazor na to, co si myslite o tom, ked sa zena vyda 2. krat a necha si priezvisko 1. manzela. Dakujem za prispevky.
 Gabriela, Key Largo, FL 
  • 

Jane, NY 

(14.6.2001 3:05:27)
Vim jake to je. Zit a porodit dite v Americe. A "sehnat" slusne zdravotni pojisteni.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.