| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Urobte si sami: zimní off-road kočárek

 Celkem 8 názorů.
 Hroch 
  • 

Zimni off-road kocarek 

(7.8.2000 14:47:00)
Pred par lety jsme udelali totez k hlubokemu kocaru, i kdyz konstrukce byla malicko jina (lyze se navlekaly a pripinaly na osy misto kolecek; nevyhodou bylo ze se musela sundavat kolecka, vyhodou ze se tam lyze mohly nechat a kolecka zase nasadit, takze vozidlo bylo obojzivelne (kdyz se zacaly moc borit kolecka, fungovaly lyze).

Ziskal jsem 2 prakticke poznatky:
- off-road lepe jede kdyz se tahne nez kdyz se tlaci
- drevene bezky (Visu Extra) nejsou vhodne, nebot se nam na posypane ceste pomerne rychle ztencily a pak se ulomila spicka.
 ivysek 


V prodeji 

(15.2.2010 9:23:27)
Lyže na kočárek jsem teď viděla v prodeji asi za 1200,- Myslím, že se připínají dvěma suchými zipy ke každému kolečku.
 Renata Vyšínová (dcera 7 měsíců) 
  • 

Prosím ozvěte se 

(18.8.2000 11:18:17)
Ráda bych Váš návod publikovala v novinách, ale ráda bych to s vámi předtím probrala. Napiště na mail nebo zavolejte: 0606534461, 02/67097705.
Děkuji předem.
 Edita Bartošová 
  • 

lyže ke kočárku 

(15.12.2000 6:27:18)
Tak tohle vymyslel můj manžel pro naši dnes již 15letou dceru ze starých běžeckých lyží.
Dodnes mám tuto praktickou zimní pomůcku schovanou a všem vřele doporučuji.
Kristýnka měla ve svých 4 měsících "prolyžovaná" všechna Krkonošská zimní střediska.
 Milan Moučka 
  • 

zimní off-road kočárek -názor 

(5.4.2004 15:54:39)
Musím potvrdit, že zimní kočárek je dobrá věc. Letos jsem před zimou něco podobného také udělal. Bydlíme jižně od Prahy a letos to i zde bylo na pořádnou lyžovačku. Trávili jsme také několik dní na horách a jízda s kočárkem byla absolutně bez problémů.
K přichycení lyží jsem použil "U"profilů na sádrokarton(mám nafukovací kolečka tak šířka přesně padla. Navíc lze použít i funkční(nové)lyže, protože do profilu vyvrtáte díry ve stejných roztečích jako jako pro vázání.

Pokud budete mít zájem napište,pošlu náčrtek.
Nyní vzhůru do jara, přeji Všem dětem i rodičům krásné chvíle. Možná,že zase něco společně vymyslíme.
Milan
 Boďa 
  • 

Re: zimní off-road kočárek -názor 

(3.9.2004 10:41:47)
Zdravím, je to sice už dlouho, ale nemate ještě ten náčrtek na přichycení lyží ke kočárku?

Děkuji a jsem s pozdravem

B. Rýz
 Dana Hamilton 
  • 

Re: zimní off-road kočárek -názor 

(29.4.2012 17:53:59)
prosim, poslete mi navod? mame nafukovaci kolecka. dekuji
Dana
 Veronika Štaifová + Klaudinka 
  • 

zimní Off-road kočárek 

(30.10.2004 20:12:06)
Zdravím všechny!
Neměl by někdo nápad jak udělat Off-road z 3-kolečkového kočárku? :-)

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.