| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

 Celkem 2 názorů.
 Jana Šedivá, bezdětná 
  • 

CAP 

(28.8.2000 19:29:38)
Vážení účastníci. Jako mladá a zatím bezdětná žena jsem velice uvítala to možnost, že opravdu vstupujeme na "západ" a máme možnost si svobodně vybrat, jak rodit. A teď o tuto možnost přijdeme... Nenacházím slov. Asi by bylo dobré říci našim představitelům, ať se probudí a nevracejí nás opět do dob totality. Kdy jsme (moje matka a starší sestry) nemohli nic. Nakonec snad dopadneme tak, že opět budou zavedeny interupční komise...
 Ilona Spitalska, bezdětná 
  • 

Proč bychom se měly na děcko těšit? 

(7.9.2000 21:47:31)
Po přečtení článku o CAP je mi nevolno. Ne proto, že bych snad něco špatného snědla nebo byla (nedejbože) těhotná, ale proto, že zase jedna užitečná, na ženy myslící věc, zmizí ze světa jen proto, že je jiná, jen proto, že by snad narušila ten zoufalý ledově bílý nemocniční rituál s klystýrem, vyholováním, "tlačením", "housenkami" v odělených pokojích za skleněnou barierou.

Možná že bychom se tím staly pohodovějšími a na porod a děcko se mnohem více těšily, ....kdoví, třeba to není v plánu ...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.