| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Americká iniciativa Porodní služby matce přátelské - "Mother-Friendly Childbirth Iniciative"

 Celkem 1 názorů.
 Andrea, , 6-mes. syn 
  • 

Nastrihnutie hradze 

(14.7.2000 10:11:27)
Neviem, ci na Slovensku existuje porodnica, ktora sa co i len priblizuje k tejto iniciative. I pri mojom porode bolo plno veci uplne inak. Zaujimalo by ma ale, ako je to s tym nastrihnutim hradze, lebo to bol pre mna najmenej prijemny a najbolestivejsi ukon pocas porodu (hlavne to sitie a par dni potom) . Ako to robia v zapadnych nemocniciach, ze k nastrihnutiu nemusi prist? Mojej priatelke natrihnutie tu na slovensku nerobili, vraj babatko je male (2.5 kg), netreba a nakoniec sa jej hradza tak natrhla, ze jej ju spolu s krckom maternice zasivali 150 stehmi. Ja som rodila par dni po nej a povodne som chcela poziadat, aby to porodnici skusili bez nastrihnutia, ale po tomto zazitku mojej priatelky, ktora mala navyse este i niekolko mesiacov bolesti a pohlavne zit mohla asi az po roku od porodu, som sa zlakla a nechala to tak. Ako je to mozne, za inde sa to da? A neprichadza tam potom k takymto pripadom?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.