| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Babičko, nauč mě klaula

 Celkem 16 názorů.
 Binturongg 


Vzpomněla jsem si na vlastní kraul :o))) 

(3.9.2010 9:09:51)
Vím, o čem se píše, kraul mě učil babiččin kolega, stejně tak skákat do vody a plavat pod vodou a dotyčná dáma to vskutku neměla jednoduché.
O všem jsem si totiž myslela, že umím, ovšem opak byl pravdou.
Pokud se vše seběhne za popsaných okolností, musí to být fakt legrace.
Moc mě to pobavilo, díky! ~:-D ~R^
 withep 


:o)) 

(3.9.2010 9:30:44)
Pěkně jsem se po ránu pobavila ~:-D.

Já se naučila trochu pořádně plavat prsa až na vysoké, sem tam se položím na záda, ale teď váhám říkat tomu znak, větší ambice nemám, a jestli je budou mít děti nebo vnoučata, zaplatím trenéra přímo jim ~t~.
 ivaxx 


Re: :o)) 

(3.9.2010 9:36:50)
Nejlepší článek, který jsem zde snad četla. Velmi mě pobavil a zvedl mi náladu ~R^. Také mě inspiroval k tomu, co by naše babička mohla dostat od Ježíška. Vždyť ten nosí dárky, které by si člověk jinak sám nikdy nekoupil.

 Lída+2 


Re: :o)) 

(6.9.2010 12:19:53)
Tak jsem se pobavila.BAbička je super!~R^~g~

Babičce jsem ušetřila spoutu práce....~t~, když to tak čtu...děti skončili v kurzu, kde se to odborně naučili~:-D, aby pak nebyla práce s přeučováním.....špatnýho stylu viz článek.-...~t~

 Zuuuza 


Jsem se zasmála 

(3.9.2010 10:01:52)
Pěkný článek, zasmála jsem se. Super. Prrrrrrdel ~t~
 Šarkyy 


Re: Jsem se zasmála 

(11.9.2010 14:46:43)
Uzasny, moc jsem se pobavila, hlavne ten zaver nema chybu :-D. Preji mnoho uspechu v treninku.
 Pavel74 


Moc hezky 

(3.9.2010 10:15:16)
Moc hezky napsany pribeh ze zivota ;-) Ja jsem byvaly zavodni plavec ale jsem rad ze manzelka chodi s malou na plavani. Sam bych si ji ucit plavat netroufl, to ze neco umim jeste neznamena ze to umim ucit ;-)
Kazdopadne preji mnoho krasnych zazitku z lekci plavani ;-)
 Jája 
  • 

Super článek 

(3.9.2010 10:56:11)
A babička musí namakávat... (a to ještě vnouče nesáhlo na PC, to bude teprve mazec).
 Winky 
  • 

Re: Super článek 

(3.9.2010 11:25:53)
jj :-)

Teda fakt klobouk dolů před babičkou, jestli to takhle bere vážně, tak pro vnuka - a hlavně pro sebe - dělá úžasně moc :-) Opravdu výkon.... (já se u kraula utopím zcela určitě, při znaku plavu našikmo a lajny mi nestačí, při stylu prsa mám křivý švih nohama který je ale rychlejší a silnější než ten klasický, takže se mi ho nechce přeučovat :-) už to jednou vidím jak mi to dětičky sečtou. Dceři začíná školkové plavání příští týden, ta zas bude nachytro....)
 Petra 
  • 

Lyzovani 

(3.9.2010 12:23:15)


Trener jedne z mych dcer rikal, ze ucil jedny starsi manzele lyzovat. Rikali mu:" Nam se prave narodil prvni vnuk, tak mame tri roky na to, abychom se naucili lyzovat a mohli s nim pak jezdit na hory." Tehdy me to vzalo, ze nikdy neni na nic pozde a chce to jen DUVOD.

Stejne jako babicka v clanku.

Moc vsem takovym babickam a dedeckum tleskam a doufam, ze jednou budu taky takova.
 Zuuuza 


Re: Lyzovani 

(3.9.2010 12:31:20)
To je krásné ~g~
 Ocicko 


:)))) 

(3.9.2010 14:47:49)
super clanek ~g~ krasne jsem se zasmala a trochu predstavila nasi babicku co by delala kdyby ucila kraula~t~~t~ byla by uplne na tom stejne...... ~t~~t~

ps: a ja bych byla na tom jeste hur~t~~t~~t~

vas malej by rekl - to je prrrrrrrrdel ~t~~t~~t~
 Myss 


klobouk dolů za tu chuť se něco naučit!! 

(5.9.2010 8:28:59)
moc se mi líbí,že jste ještě schopna a ochotna se něco naučit.To u babiček není zcela běžné.Každá druhá by vnoučka odbyla zřejmě stejně jako ten děda.Já budu ale zcela určitě váš případ.Tedy to říkám dnes..(i když babičkou už bych mohla být).
 Iris2020 


Re: klobouk dolů za tu chuť se něco naučit!! 

(5.9.2010 16:22:15)

Moc obdivuji respekt k dětským přáním a ochotu věnovat se vnukovi. Kdyby všechni (a nejen babičky) byli aspoň z poloviny takoví....
 Hanka 75 


díky moc pěkné 

(5.9.2010 16:58:36)
též se mi líbí, váš přístup i vtipný článek,

ale soboně bych si tipla, že místy, jste ho literárně vyšperkla, nepletu se ? Např. "nemožný" plavčík, plácnem a CÁKNEM - opravdu to vnouček sám řekl ?

Neberte to jako kritiku.
 Ludmila 
  • 

Líbí se mi to 

(10.9.2010 10:20:41)
Já chci taky takovou babičku! Moc milé, hezký článek.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.