| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Tábory zdarma pro děti z postižených oblastí!

 Celkem 5 názorů.
 Ines 
  • 

Dík 

(10.8.2010 10:07:21)
Děkuju moc, rozhlásím to po vesnici.
I když psychicky pro děti v tomhle věku bude lepší přiložit ruku k dílu.
 kreditka 


Re: Dík 

(10.8.2010 13:11:16)
Rodičům i dětem to určitě pomůže je to senzační nápad ~;((
 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Re: Dík 

(11.8.2010 9:58:58)
Na facebooku jsou nabídky ubytování celých rodin od majitelů různých chat a penzionů v okolí povodní (zdarma).

A spousty nabídek hlídání dětí do konce prázdnin od soukromých osob. (Což bychom mohli pro dvě až tři děti nabídnout i my, ale kdo by chtěl mít děti 200km daleko v cizí rodině, o který nic neví ~d~)
 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Re: Dík 

(11.8.2010 10:32:19)
Nebo třeba teď psal někdo na FB tohle: Mironet nabízí zdarma vyčištění výpočetní techniky, tv a dalších... více na http://info.mironet.cz/o-nas/pomoc-2010
 tasipaldrem 


Re: Dík 

(15.8.2010 0:34:10)
je to skvělý nápad a já děkuji za něj nejsem naštěstí z postižené oblasti ale velice dobře si pamatuji naši evakuaci a následné vyklízení bytu v 97mém to mi bylo 12 let a následky z toho si nesu do dnešního dne,s bráchou jsme s hrůzou v noci nespali a hlídali z okna jestli náhodou zase nepříjde velká voda,navíc vyklízet kontaminované věci pro děti není zrovna dobrej nápad já jsem z toho onemocněla žloutenkou typu A
a proto bych se raději přiklonila k možnosti odeslat děti někam na tábor

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.