| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přispějete na pračku pro trojčátka?

 Celkem 28 názorů.
 3 male deti 
  • 

To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 9:05:43)
Ja 7 let se 3 malyma detma chodim do pradelny prat pradlo, zda se mi, ze nektere zenske by nejradeji ndelaly nic......hmmmmmm, ze bych si zalozila sbirku na neco taky................
 papandrea 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 9:13:24)
bledá závist?~e~ i takové se najdou~Rv

Je fajn,že lidé umějí držet pospolu a pomáhají si~s~~R^~x~
 kami 
  • 

Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 10:43:30)
3 malé děti - je vidět, že jste opravdu malé a ke všemu závistivé. Myslím, že je velký rozdíl mít 3 děti po "jednom" než jak je mít naráz.Dandy i miminkům hodně zdraví
 tinas 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 11:55:34)
Proč tolik nepřejícnosti?
Pokud nechceš pomoct,tak to nedělej nikdo tě nenutí,ale takový zbytečná zloba to fakt nechápu.~a~
 kdyzsesluncinedari 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 12:20:46)
Vždycky se najde někdo nepřející. ~Rv~Rv~Rv
 ..maya.. 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 13:21:52)
z takových jako jsi ty se mi chce:-©..
 Misicka a Pavlíšek 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 13:27:39)
Naštěstí je to za celou sbírku jediná zlá baba~;)
 Misshka 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 15:38:14)
Milé anonymní a závistivé, tahle sbírka je dobrovolná, nikdo přece nikoho nenutí přispět. Když nechcete, nic nedávejte. Dandy se nikoho o nic neprosí, ještě o té sbírce ani nic neví a "nepřitáhla" sem na rodina.cz o nic prosit. Sbírku uspořádala její kamarádka Skapi, protože jí chtěla udělat radost a pomoct jí. Navíc její příběh známe na látkovkách a na dalších diskuzích a víme, že je skvělá, ráda poradí, pomůže, když zas bude potřebovat někdo jiný. Hogwh.
 Lassie66 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 17:29:29)
A vypadá to, že budeš do té prádelny chodit dál, že jo? ~t~
 Maťa. 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 19:23:19)
Ač zo svojho podotýkam superskromného príjmu rada prispejem (a aj som prispela nielen na Dandy), Tebe by som nedala ani keby som mala miliony...

~a~
 *Dorka* 


Re: To uz je snad prehanka. 

(13.7.2010 19:38:05)
No a proč pro Tebe Tví přátelé taky něco podobného neudělali? Určitě jich máš se svou povahou hromady.
 MISKYNK 


Re: To uz je snad prehanka. 

(14.7.2010 7:28:00)
TAK SI CHOD DO PRÁDELNY KDYŽ MÁŠ TOLIK ČASU, já s dvojčaty byla ráda, hodit do pračky a utíkat dělatv jinou práci-třeba než se vyspaly.Strojkama si to jaksi neumím představit- jojo- i takový je život- závist
 *Dorka* 


:-) 

(13.7.2010 9:28:59)
Super, to jsem ráda, ře se našlo tolik přispěvatelů. Taky jsem něco málo posílala, tak doufám, že bude mít Dandy radost.~x~
 JankaA + Aduška 05+ Filípek 10 


Re: :-) 

(13.7.2010 9:44:29)
Taky jsem malinko poslala a jsem ráda, že se našlo takových maminek ochotných pomoci...doufám, že se mají dětičky ok!
 membri 


Re: :-) 

(13.7.2010 10:12:39)
taky jsem neco malo poslala~R^ tak at jim pracka a susicka moc dobre slouzi a maji s ni velikou radost ~x~~x~~x~
 tinas 


Re: :-) 

(13.7.2010 11:54:36)
Můžete mi prosím napsat,zda to konto bude funkční ještě pár dní? Mám teď na starosti doma děti,tak se nedostanu do té Mbanky,ale ráda bych také přispěla. Sestra trojčata má,tak vím,co to je za hoňku. Zrovna tu jedno trojče mám. :-)

Dandy samozřejmně gratuluji.~x~
 Hanka 
  • 

Re: :-) 

(13.7.2010 13:43:55)
Ahoj,k miminku gratuluji!Na co ale odsuzovat maminku-3děti že je nepřejicí?Já si taky myslim že si maminka mohla počkat na porodne a koupit pračku pak-zatim lze prat v norm.pračce ne?Má švagrova ma taky 3čata a prala postupne a na co sušička?To je muj nazor tak mužete kritizovat
 zaba + 3 


Re: :-) 

(13.7.2010 14:11:28)
Hanko, celé porodné padne na kočárek pro trojčata. Sbírka na pračku vznikla proto, že Dandy má dvanáct let starou pračku, která málo ždíme. Nedávno jsme taky kupovali pračku, předchozí málo ždímala. Ze staré pračky mi prádlo doma schnulo dva dny, z nové pračky je suché přes noc. A to je podle mě dost velký rozdíl, vůbec když bude mít Dandy doma najednou tři miminka.
 hanka 
  • 

Re: :-) 

(13.7.2010 14:55:58)
Tak podle mě se dá koupit kočarek starši na intdrnetu-je jich tam dost. A na pračku se da šetrit od zač.tehu nebo ne?Ale to je jen muj nazor.p.s.ja mam pračku 10let a taky na druhou šetrim sama a to mam 2malinke děti.a v tomhle vedru to uschne venku hned
 MISKYNK 


Re: :-) 

(14.7.2010 7:22:54)
Hanko nedá mi nereagovat- zkus se mrk po starším kočáru na trojky- jak vypadá, co pak si myslíš, že vydrží třeba rok když už je opotřebován-to by musela být kvalita--jak muže šetřit když nemá z čeho, musí myslit taky na oblečky atd,
Nechápu a přeji at se ti nic nestane zlého-přej a bude ti dáno. ONO to není jen o HLUBOKÉM KOČÁRKU, MUSÍ TAKY MÍT I SPORTÁK, , ACHJO TO TY NEPOCHOPÍŠ ASI-
 kami 
  • 

Re: :-) 

(13.7.2010 14:41:44)
Hanka - jasně, na co pračka, mohla by v pohodě prát na valše a máchat v potoce... hurá a zpátky na stromy !
 hanka 
  • 

Re: :-) 

(13.7.2010 15:02:08)
Já myslela že píšu do diskuze a narozdíl od některých maminek nejsem ironická.Napsala jsem jen svuj názor a mamince rozhodně pračku přeju jen si myslim že jsou lidi ktery by pomoc potřebovaly víc.
 kami 
  • 

Re: :-) 

(13.7.2010 15:15:54)
hanka - asi neznáš příběh Dandy, že?
 Lucka + 2 zlatíčka 


Re: :-) 

(13.7.2010 19:35:53)
bylo by možné příběh napsat, pro ty, co ho neznají?
 šílená 2 matka 


Re: :-) 

(13.7.2010 15:02:28)
Nechápu tolik humbuku, když nechci přispět, tak nepřispěju ,ne?
Já celé rodince a hlavně mamince přeju pevné nervy a hodně pohodových dní a a´t se nasbírá i na sušičku~;((~s~
 dkkns 


Re: :-) 

(13.7.2010 15:37:36)
Ano souhlasím, proč taková zášť? ~:( Mamince a miminkám ~p~~p~~p~ posílám obr gratulku a hodně síly ~s~ě Mimíškové jsou nádhernííííí ~m~
 membri 


Re: :-) 

(13.7.2010 15:48:57)
Muzu rict ze se divim kolik je tady najednou zavisti...

Ja teda Dandy neznam, ale rada ji pomuzu, proc taky ne.A taky jsem ji neco poslala.. Je snad na kazdym jestli prispeje ci nikoli, takze si myslim ze je tady zbytecne aby tady nektere vytahovali jak dlouho maji pracku, ze se da koupit neco levneji atd....

Pokud umite cist a jak tady bylo napsano tak ona vubec o tom nevi, ze nejaka takova sbirka je... Sbirku delaji ty kteri ji znaji a znaji i jeji pribeh a vi proc to delaji~x~

Ja sama ze sebe preju vsech trem miminkam hodne stesti a zdravi, a mimince hodne zdravi a trpelivosti, bude to potrebovat~x~~x~
 MISKYNK 


Re: :-) 

(14.7.2010 7:15:19)
NO ASDI NEVÍŠ CO TROJČÁTKA PROČURAJÍ, NETEŘ MÁ TROJKY TAKY A VÍM CO TO OBNÁŠI ZA HROMADY PRÁDLA, ACHJO- JEN KDYBY TĚ TO POTKALO TAKY-MLUVILA BYS UPLNĚ JINAK.
Sbírkas je super- Dandy opatrujse s mimísky- fotky nádhera

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.