| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku 5 prvních známek těhotenství

 Celkem 32 názorů.
 Hilly. 


Hmmm 

(24.5.2010 8:46:16)
Těhotenství nejlépe určí test z krve. Pokud žena chce moc otěhotnět tak si spoustu příznaků dokáže vsugerovat, výše popsané pocity nevypovídají o ničem. Navíc ranné těhotenství je dost podobné příznakům PMS.No a každá žena má příznaky trochu odlišné.Nevím o čem bychom tu jako měly diskutovat.
 withep 


Re: Hmmm 

(24.5.2010 8:53:07)
Jo, prapodivný článek, ještěže nebyl delší ~t~.

Jinak myslím, že nejspolehlivějším příznakem bývá vynechání MS, a kdo si nechce kazit očekávání předčasným testem, ať prostě ještě den dva tři počká, jestli se objeví nebo neobjeví ~;). Já takhle poprvé čekala týden a s každým dnem se tajně těšila víc a víc :-).
 Ecim 


Re: Hmmm 

(24.5.2010 9:16:56)
To já jsem to naopak nevydržela a dělala si gravitesty co nejdříve, dokonce pár dní před termínem předpokládané menstruace, abych to věděla co nejdříve a mohla si to vychutnávat. Dodnes si pamatuji data svých prvních pozitivních gravitestů. :-)
 AničkaH. 


Re: Hmmm 

(29.10.2011 16:58:34)
Ahoj holky, to já včera měla taky pozitivní test... snažily jsme se 2 a půl roku a nic... pak se u mě zjistilo, ža mám v těle nějaké látky až moc, tak mi na to dali nějaké prášky a bum... mám už zpoždění 5. den za sebou 2 pozitivní testy... akorát nevim kdy jit k lekari... zda na to neni brzo... Delala jsem si ten test co i ukaze tydny. Poradite mi?
 kotyk 


Re: Hmmm 

(24.5.2010 9:24:54)
Pokud k němu dojde ~:-D Pokračující menstruace v prvních třech měsících není zase tak vzácný jev.
 Hilly. 


Re: Hmmm 

(24.5.2010 9:42:46)
~t~No delší být mohl, alespoň bysme si měly z čeho utahovat.~g~
Jinak...na tu chybějící menstruaci jaksi zapomněli..mně teda ale občas nepřišla a stejně jsem těhotná nebyla.
 Lída+2 


Re: Hmmm 

(24.5.2010 12:11:58)
withep

článek mě fakt pobavil....~t~

a Ty teda taky..vynechání MS, která je 3x do roka~:-D né každý ji má pravidelně co 28dní.....to jsem eště nikdy neměla...ale po 2 dětech jsem se dopracovala aspoň k 40-45dní...
 kreditka 


Re: Hmmm 

(24.5.2010 12:31:23)
Podle těch příznaků z článku jsem těhotná každý měsíc ~n~ Bohužel ve skutečnosti pořád nic ~n~~n~~n~
 zuzula81+Paťulka09 


Re: Hmmm 

(25.5.2010 21:00:06)
tak já měl jediný příznak a to nespavost. Vzbudila jsem se třeba o půlnoci a už jsem nezabrala a to už pár dnů před vynecháním MS. Jinak ostatní příznaky až tak v 8 týdnu
 DENISA 


Neskutecne prinosny clanek 

(24.5.2010 8:53:46)
Prsa me boli pred kazdou MS, nevolno je mi pokazde kdyz to prezenu s pitim, unavena jsem porad, casto mocim kazdou noc, protoze se vecer nalejvam a cich - ten mam jako na potvoru ostry porad.
 Hilly. 


Re: Neskutecne prinosny clanek 

(24.5.2010 9:40:49)
No rozhodně objevili Ameriku, kdyby nám to nenapsali, tak přijdeme o velice zásadní informace.~t~
 že by již tak dlouho? 
  • 

Neskutecne prinosny clanek 

(1.6.2010 19:59:41)
Mno, dle tohoto příspěvku už jsem těhotná asi tak rok a půl.. asi jsem slonice,nebo jiné zvířectvo, které na miminko čeká poněkud déle ...
 Kris 


Článek o ničem 

(24.5.2010 10:01:00)
Tak všechny tyto příznaky mám jako poovulačně-předmenstruační a co se týče tmavnutí bradavek a dvorců, tak ty mi neztmavly ani do 30.tt ~;)

A kdo se bude pozorovat, tak si dokáže všechny tyto věci v klidu vsugerovat nezávisle na případném těhotenství.
 PetraK 
  • 

Re: Článek o ničem 

(24.5.2010 11:01:18)
Tak i já mám všechny uvedené příznaky jako PMS a na rozdíl od Vás mi i před menzes tmavnou dvorce! Pak si vyberte! :-D
 Binturongg 


Re: Článek o ničem 

(24.5.2010 12:08:41)
Chtěla bych poznamenat, že mně nic neztmavlo celé těhu, 10 měsíců kojím a furt nic ~2~~t~
 hrúda 


Kolem ovulace... 

(24.5.2010 10:09:43)
...mívám všechny příznaky mimo bodu č. 4. ~t~~t~
 Binturongg 


Teď propadne polovina těhulí 

(24.5.2010 10:10:51)
co jsou na začátku těhu, panice, že těhule nejsou, a polovina ženských, co maj kocovinu, premenstruační syndrom a nechtějí zatím nebo už těhotnět, že těhotné jsou ~t~ ~t~ ~t~

No, pěkná ptákovina. Ještěže si časopisy podobného druhu nekupuji ~:-D
 Magnolya 


Hehee 

(24.5.2010 10:19:49)
No tak jsem těhule už nějaký šestý měsíc a co si vzpomínám, tak jsem neměla ani jeden z výše psaných příznaků. Kdybych si něudělala test, tak ani netuším, že těhna jsem.
Vždycky miluju "většina žen". Nevím, zda mě má těšit, že zrovna patřím do té menšiny.
 Binturongg 


Re: Hehee 

(24.5.2010 10:28:03)
Obávám se, že většina žen patří do menšiny ~t~
 Simča, dcery *1988 a 1997 


:-) 

(24.5.2010 13:28:09)
Tak u první dcery jsem nevěděla, že jsem těhotná do 5. měsíce...
Menstruaci - tu jsem nemívala běžně....
Tmavé bradavky - mám celý život a v těhu se neměnily
Nevolnosti - jsem ani v jednom těhu neměla
Čuch - mám ostrý stále...
Únava - jsem běžně urvaná, jako čokl
Čůrání - vzhledem k tomu, že vypiju 3 litry denně, běhám jako koroptev normálně....

:-)
 lklasinka 


funguje to 

(24.5.2010 16:21:52)
u mě to tedy fungovalo, u obou dětí. 14 dnů po otěhotnění ( manžel dělá montáže, takže vím naprosto přesně den početí) jsem začala zvracet, vadil mi třeba i zbytek pudinku od večera, parfém, starý rohlík....
čůrat jsem běhala co 20 minut
prsa bolely.....
ani jsem nepotřebovala test~t~~t~
 Kukajs (Mája+Jožka+Tom) 


další dva 

(24.5.2010 19:56:09)
Tak já teda poznala že jsem těhotná ze dvou hlavních příznaků: a) strašně mě rozzuřilo, když se někdo choval nehezky k dětem (například jsem málem inzultovala maminku, která nazvala své dítě neschopným debilem, neboť nebylo schopné udržet jí místo ve frontě na uzeniny proti bojechtivým důchodkyním) ~4~ b) rozněžnovala mě mláďátka všeho druhu, hlavně však děťátka v televizních reklamách ~n~
 lklasinka 


Re: další dva 

(24.5.2010 20:26:17)
tak té mamince ve frontě bych řekla svoje i netěhotná
 Tenna /2 


Nesmysl 

(24.5.2010 20:40:45)
Tak těchto pět bodů případnou budoucí maminku jedině zmate. Např. čich já mám mimořádně citlivý pořád, v těhotenství se to nijak nezměnilo. Nevolnostmi jsem netrpěla, maximálně se mi motala hlava, což se mi motá každý měsíc před ms. Stejně tak první dva jmenované příznaky mám pravidelně každý měsíc. Ani jedno své těhotenství bych tedy bývala nemohla poznat podle uváděných příznaků (a také jsem nepoznala).
 Razivia 


článek jak noha 

(24.5.2010 21:47:50)
~t~~t~~t~ to jsou mi novinky ~t~ ~t~~t~.
Asi budu ale těhotná, i když menstruuju ~5~. Nalitý prsa mám, bleju jak nevimco, čich mám výbornej, unavená jsem taky furt a hodně...tak že by ~5~~e~
 Cimbur 


Hodnotný článek 

(25.5.2010 8:01:31)
Takový nabitý validními informacemi :-).
 Lenka + 9M 
  • 

pravda 

(25.5.2010 11:45:15)
V článku popsané příznaky jsem při těhotenství měla opravdu všechny. Ale platí to jen na první trimestr, poté naštěstí aspoň neuvěřitelně citlivější čich a nevolnosti (celodenní) zmizely.
A jak tak pozoruji, je na Rodině čím dál populárnější zkritizovat všechny články, ať už jsou o čemkoliv....
 vetvicka 


Re: pravda 

(26.5.2010 13:02:55)
Tak to já jsem prožívala začátek těhotenství jako únavu se zvýšenou teplotou, která trvala 14 dní. Můj obvoďák to vyhodnotil jako virózu, mě ani nenapadlo, že by to mohlo znamenat těhotenství. Když ale nepomohla ani neschopenka, ani odpočinek a teplota trvala, už jsem si virózou moc jistá nebyla a pak jsem zjistila, že jsem těhotná. Nevolnosti mi začaly zhruba 5 týdnů od početí, ale zato trvaly do půlky pátého měsíce (se zvracením) a do konce těhotenství (už jen pocity nevolnosti). Čich jsem měla velmi zesílený zhruba od šestého týdne taky zhruba do půlky pátého měsíce (proto tak silné nevolnosti).
 Bertina 


:-( 

(25.5.2010 22:15:31)
Fakt článek na úrovni časopisů Maminka, Betynka apod. ~Rv
 jedna plus dvě 


příznaky 

(26.5.2010 21:30:01)
No, přidávám se, taky jsem neměla NIC z výše uvedeného. Ale že jsem těhotná jsem věděla za pár dnů, dostala jsem totiž stráááášlivou chuť na vařený hovězí. U obou těhotenství. Já, prakticky skoro vegetarián.
 renous33 


Re: příznaky 

(29.5.2010 14:23:18)
Já jsem takové příznaky měla,vzhledem k tomu že má menstruace před porodem byla nepravidelná tak mě právě tyto příznaky dovedly k otázce jestli nejsem těhotná.Měla jsem nalité a bolestivé prsa,při vstiku mě píchlo v podbřišku,měla jsem jakoby žaludek na vodě,byla jsem dost unavená.Hned od začátku těhu mi strašně vadilo když si na mě přítel lehl u milování.Čich jsem měla taky od začátku tak vyvinutý,že jsem v obýváku cítila ledničku,když jí přítel v kuchyni otevřel a to podotýkám ,že kuchyn s obývákem zrovna nesousedí,nebo krémy a sprcháče který jsem si kupovala hlavně že mi moc voněli tak mi najednou byli hodně nepříjemný.Bydlíme na vesnici a otehotněla jsem již v topné sezoně,vyjít ven a cítít ten kouř s komínů pro mě bylo tak neúnosné,že jsem omezila i procházky.Když jsem smažila třeba hermelín,tak jsem měla vážně na mále,abych se:-©.Vadila mi dokonce jízda autem.To vše trvalo zhruba do 15tt.Myslím,že každá těhulka to má jinak,některá je úplně bez příznaků,jiná srovnatelné s příchodem menses a jiná třeba že má chut na pivo,které jinak nepije,jako moje známá,nebo třeba já,která jí hlavně drůbeží maso a v těhu to bylo samé vepřové a za grilovaný bůček bych dala nevím co.
 Katuka+Vítek11/06+Danek10/09 


Jiný pocit 

(6.6.2010 22:10:11)
Při mých všech těhotenstvích - první skončil v 8tt, druhé dvě - dva kluci buci jsem vždy s vynechanou MS pocítila jiný hormonální pocit. Prostě jsem se cítila divně, ale místo pesimistického pozadí, už je mrcha zase tady, spíš optimistické juchú. Největší překvapení bylo při mém posledním těhu. Měla jsem totiž poněkud kratší cyklus než před prvním těhu a tak ten divný pocit přišel dřív, už 27 DC.~g~

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.