| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chci přece dobře vychovat své děti

 Celkem 4 názorů.
 Teraza Horáková 


Vás si vždycky ráda počtu. 

(9.3.2010 17:37:40)
Ano, to je přesné :-)) jako bych to už někde viděla. Tak držím palce, jen tak dál.
 wer 


zase hezké počteníčko 

(9.3.2010 17:38:28)
~R^
 Koloběžka 1. 


Zdravím Náglovy 

(9.3.2010 19:42:27)
Pane Nágl, moc ráda čtu vaše články. Je to takové lidové vyprávění, které se v postmoderní době vytrácí. A tak vás doma pravidelně probíráme v neděli po obědě, když se naše šestičlenná rodina sejde. Po dlouhé době jsem se od syna Marka (houslista)dozvěděla: "Počkej, ty já znám, u těch jsem hrál s Klárou Jandovou na svatbě" Jo, jak je ten svět malej. Pro mě jste postava jako z románu a můj syn mi sdělí, že byl u vás na svatbě. A to si pamatuji, jak na nějakou svatbu jel hrát, ale nějak jsem netušila, že k vám.
 Katka, 3 žížaly 
  • 

Taky 

(11.3.2010 21:29:19)
Taky bych chtěla mít tu trpělivost a raději ta peprná slova, která se mi derou na jazyk při pohledu, jak děti demolují byt, když se je snažím vychovávat prací, spolknout. :-D

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.