| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jednoho dne zazvonil telefon

 Celkem 24 názorů.
 Sisi + 2 + bříško 


Držím palce 

(26.1.2010 8:47:30)
Držím palce a přeji mnoho sil a trpělivosti! Ať vám dělá Anetka jen radost!
 Jana + 4 


Re: Držím palce 

(26.1.2010 8:52:29)
Držíme palce, moc. Přivezli jsme si v prosinci zdravého tříletého klučinu a ač je to krásné, někdy bývám unavená. Oč náročnější to musí být u Vás. Držte se, a těšíme se na další zpravodajství :-)
 vebalka 


Re: Držím palce 

(26.1.2010 9:29:47)
Držím palečky,ať se Vám práce s Anetkou jednou vrátí a nelitujete.Myslím si,že tento stav holčičky je dán tím,že se jí od narození nikdo zřejmě nevěnoval tak,jak bylo potřeba.
Hodně štěstí
 x x 


Re: Držím palce 

(26.1.2010 11:06:46)
obdivuji a přeji hodně síly a radosti!
 Beruška syn 7,5,dcera 3 a 20tt+3 
  • 

Re: Držím palce 

(26.1.2010 12:38:12)
taky se přidávám, držím palečky, malá to určitě s vaší pomocnou rukou a skvělou rodinou dožene, za pár let ani nepoznáte, že byla trošku opožděná ve vývoji.

Jo a žabyčko, jsem si všimla, že máš 2 dítka + 19tt, já mám dvě dítka + 20tt+3dny
mohly bysme si, kdybys měla chuť třeba psát, klidně písni na e-mail, aby jsme s tím ostatní tady neprudily.. :)
 HDKate 


Držím moc palce  

(26.1.2010 11:35:22)
Celá má veselá rodinka Vám s Anetkou drží moc moc palce!!
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Držím moc palce  

(28.1.2010 19:29:44)

Přeji hodně sil a trpělivosti. :-) ~x~
 marie 
  • 

Krasny clanek 

(26.1.2010 11:42:53)
Diky za krasny clanek plny nadeje a stesti pres vsechno to pocatecni nestesti:) Drzime palce!!!!
 Teraza Horáková 


Re: Krasny clanek 

(26.1.2010 11:50:44)
Mateřídouško, palce držíme pořád a teď o to víc.
 DENISA 


Super 

(26.1.2010 12:11:08)
Nemam nejmensich pochyb, ze to Materidouska zvladne a Anetka vsechno dozene a bude mit krasne detstvi.
 kdyzsesluncinedari 


Anetka 

(26.1.2010 13:18:10)
Moc gratulujeme.

Anetka bude mít tu lehkou retardaci způsobenou problémy se sluchem. Máme doma syna těžce sluchově postiženého a má těžkou mentální retardaci. U nás je to tedy složitější protože má ještě další postižení, ale u Anetky to určitě půjde. Co by taky čekali, když špatně slyší. Pokud ještě nemá, tak zažádat o přidělení naslochátek a nechat sluch pořádně vyšetřit.

Skvělá je také raná péče pro sluchově postižené TamTam. Pracovnice jezdí k Vám domů a zjišťuje všechno, co potřebujete vědět. Radí, jak s holčičkou pracovat, jak jí nejlépe motivovat, aby se rozvýjela. Půjčují motivační hračky, ... Je to náročnější než dítě zdravé, ale zase se Vám to všechno v dobrém vrátí.

 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Re: Anetka 

(30.1.2010 22:56:08)
Přidávám se k doporučení - taky máme výbornou zkušenost se střediskem Tamtam.
Konkrétně paní, která jezdila do naší rodiny, byla matkou 4 neslyšících dětí, takže kompetentnější tipy a rady bychom si snad ani nemohli přát....
 Ivcaso 


Hodně společné radosti 

(26.1.2010 14:46:55)
Přeji hodně lásky, radosti a trpělivosti s těmito city se to dá zvládnout rychleji. I když je člověk někdy hodně unavený a řekne si dál nemůžu. Úsměv dítěte a její i když maličké pokroky ve zlepšení dokáží dodat zase spoustu elánu. Držím pěsti
 Mateří-Douška 
  • 

Děkuji 

(27.1.2010 19:25:16)
Děkuji vám všem za milé komentáře.
Pokusím se využít dlouhých zimních večerů k napsání dalšího pokračování.
 beata jaraczova, tři děti 
  • 

Re: Děkuji 

(28.1.2010 13:22:33)
Přeji pnoho sil, trpělivosti a lásky do dalších dnu a z vlastní zkušenosti vím, že jak dítě příjde do opravdové rodiny a naučí se přijímat radost a lásku v rodině tak všechno vypadá jinak a spousta zdravotních problému se rázem spraví.
 beata jaraczova, tři děti 
  • 

Re: Děkuji 

(28.1.2010 13:22:38)
Přeji pnoho sil, trpělivosti a lásky do dalších dnu a z vlastní zkušenosti vím, že jak dítě příjde do opravdové rodiny a naučí se přijímat radost a lásku v rodině tak všechno vypadá jinak a spousta zdravotních problému se rázem spraví.
 beata jaraczova, tři děti 
  • 

Re: Děkuji 

(28.1.2010 13:22:49)
Přeji pnoho sil, trpělivosti a lásky do dalších dnu a z vlastní zkušenosti vím, že jak dítě příjde do opravdové rodiny a naučí se přijímat radost a lásku v rodině tak všechno vypadá jinak a spousta zdravotních problému se rázem spraví.
 beata jaraczova, tři děti 
  • 

Re: Děkuji 

(28.1.2010 13:23:04)
Přeji pnoho sil, trpělivosti a lásky do dalších dnu a z vlastní zkušenosti vím, že jak dítě příjde do opravdové rodiny a naučí se přijímat radost a lásku v rodině tak všechno vypadá jinak a spousta zdravotních problému se rázem spraví.
 Zuzana 
  • 

Re: Děkuji 

(29.1.2010 22:37:51)
Ráda bych se zeptala na informace ohledně "odchodu z práce". Zatím jsem se všude dočetla, co všechno je třeba absolvovat při žádosti o dítě, ale nenašla jsem, jak probíhá samotné přijetí do pěstounské péče. Garantuje stát nějakou dobu jednomu rodiči, aby se mohl s přírůstkem a novou situací sžít? U vlastních dětí je to mateřská a rodičovská dovolená, je nějaká obdoba i u přijatých dětí?
 ivate 


Mateřská a rodičák  

(30.1.2010 22:57:41)
Ano, je nárok na rodičovskou dovolenou nebo na mateřskou, je v tom však vcelku administrativní nepořádek. Já jsem pro PP 2-letého chlapečka měla 21 týdnu MD a pak do 4 let věku nižší rodičovský příspěvek. Teď odcházela kolegyně na MD s adopcí 2 dětí a měla nárok na snad 36 týdnů MD (2 děti) a zbytek na RD.
 Olina 
  • 

Re: Mateřská a rodičák  

(2.2.2010 13:00:51)
Ahojík,my máme adopt.děcko a 3 měsíce jsem ho měli doma na vlastní náklady.po vyřízení papírování jsme konečně dostali první rodičovský příspěvek.zpětně nic.
no pokud pracuješ a budeš mít při převzetí děcka hned všechny papíry tak peníze dostaneš hned.
podívej se na stránky www.adopce.com, je tam dost různých dotazů,které by ti mohly pomoct.
 omaňa 


Re: Děkuji 

(4.2.2010 0:07:41)
Mateří-Douško, silně mi tvůj popis dcerky připomíná spis našeho nyní 9ti letého syna, přeju ať máte víc štěstí. Ozvi se mi na mejl v nicku.
 Klara 
  • 

mozna inspirujici kontakt 

(9.2.2010 19:19:43)
Prave jsem na blogu Respektu cetla prispevek Petry Zavorkove o lehce opozdene, nikoli vsak vubec hloupe holcicce, ktere se Petra venuje jako asistentka. Zda se, ze ma s takovymi detmi mnoho zkusenosti a mozna by mohla byt v leccems inspiraci... http://zavorkova.blog.respekt.cz/c/123169/Kutek-Babola.html#t2
 Klara 
  • 

mozna inspirujici kontakt 

(9.2.2010 19:20:57)
Prave jsem na blogu Respektu cetla prispevek Petry Zavorkove o lehce opozdene, nikoli vsak vubec hloupe holcicce, ktere se Petra venuje jako asistentka. Zda se, ze ma s takovymi detmi mnoho zkusenosti a mozna by mohla byt v leccems inspiraci... http://zavorkova.blog.respekt.cz/c/123169/Kutek-Babola.html#t2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.