| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Láskyplně a nejen na dušičky vzpomínám a nejen já…

 Celkem 18 názorů.
 Mili+5 


Vzpomínáme 

(2.11.2009 9:19:39)
Milá Jarko, napsala jste to krásně, Nikolka měla svůj talent jistě po Vás, je velká škoda, že ho nemohla rozvinout, ale kdo ví, třeba básně, které skládá nyní, jsou příliš krásné pro tento svět, ale jednou Vám je přednese.

Taky vzpomínám, moje holčička byla ještě maličká, uměla sotva pár slov, ale když mě brala kolem krku, přitiskla se a řekla "ráda, ráda", bylo to pro mě taky jako báseň.
 Kalamity YANKA 


Re: Vzpomínáme 

(2.11.2009 10:26:50)
~n~~n~~n~~m~~x~~x~

Hodně síly. VŠEM~s~

 Magda & 2 
  • 

Re: Vzpomínáme 

(2.11.2009 11:21:36)
...k tomuhle clanku nelze co dodat, akorat ze trha za srdce...Vcera jsem byla s detma na akci oslav mexickeho svatku Dne mrtvych - bylo to koncipovano jako vytvarne dilnicky, ochutnavka jidel, cteni basni i divadylka....Byla hrozna zima a brzy spadnul soumrak, takze jenom nasvicene lebky a mihotave plamenky svicek rozjasnovaly ponurou podzimni atmosferu...Proc to pisu...Dozvedela jsem se, ze v Mexiku slavi 1.litopadu jako Den vsech svatych, zvlaste je to den pro pripominku zemrelych deti...(2.listopadu potom slavi Den vernych zesnulych, coz je podobne jako ceske Dusicky....). Kdyz jsem se rozhledla kolem a videla hejna rozzarenych prcku vsech vekovych kategorii, uvedomila jsem si, ze je nutne zit kazdy den naplno jako by byl nas posledni (obzvlast ke vztahu ke svym nejblizsim...), protoze nikdy nevim, co se muze stat....Vsem, co zazili tak hlubokou ztratu, drzim pesti, a dekuji za pripominku, ze zivot neni samozrejmosti......
 Anerri 


Re: Vzpomínáme 

(2.11.2009 12:53:52)
~s~~x~~s~
 Tulka 


Re: Vzpomínáme 

(2.11.2009 17:02:42)
Jarko,moc hezká báseň~x~

V dnešní pošmourný den přeju všem maminkám,které přišly o své dítě, hodně síly~s~.
 romča niki eli 
  • 

Re: Vzpomínáme 

(2.11.2009 17:55:35)
brečím , to je tak hrozné.

Přeji a´t se ta bolest dá aspoň trochu přežít...
a ať se vám všechno ostatní, co ještě přijde už jenom
daří
 Betina 


Re: Vzpomínáme 

(3.11.2009 10:45:20)
ach jo - já si to tak nerada připomínám, zase mě to vždycky vrátí zpátky a bolí to
tak jenom Klárko abys věděla, my s tátou na tebe nikdy nezapomenem a pořád o tobě víme a potkáme se ještě neboj
 Romča 
  • 

Re: Vzpomínáme 

(3.11.2009 15:17:15)
Mili , vždy když si znovu přečtu příběh s Vaší holčičkou, dostanu vztek , že bych ty doktory zažalovala nebo postřílela, nemůžu si pomoct - to se prostě nedá odpustit.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Nezapomínám 

(2.11.2009 11:16:49)
Nevzpomínám díky Dušičkám, vzpomínám každý den. Miška je tu s námi, i když už devět a půl roku jen v našich myslích a srdcích. Jen se pořád ptáme, proč už není skutečný. Snad stihnul za necelých 20 let života udělat na světě tolik dobrého, kolik jiý člověk neudělá za celý předlouhý život. Alespoň nám, kdo jsme žili okolo něho, to tak připadá. A tak už jsn vzpomínáme na jeho laskavost, trpělivost, citlivost a humor.... Miško, snad je ti dobe tam, kam jsi odešel...
 malaa 


Strach 

(2.11.2009 11:56:00)
Je to asi jeden z největších životních strachů každé mámy, že ji "tohle" potká, všichni, věřící i nevěřící se každý svým způsobem modlíme, ať nás to mine.....

Holky, co vás to neminulo ~n~, jste moc silné ženské, že jste se z té hrůzy nezbláznily, že jste to přežily...přeju vám, ať zůstávají jen krásné vzpomínky a bolest ať pomine, co nejdřív to jde....~x~

 Petra,2 dcery,synáček v nebi 


Bolí to.... 

(2.11.2009 14:49:04)
Vzpomínám taky pořád,jinak to nejde....Nikolčina báseň je opravdu hluboká,krásná...jako byla určitě i ona...
Před dvěma lety jsme s Ondráškem šli zapálit svíčky na Dušičky,byl nadšený z té atmosféry na hřbitově,moc se mu tam líbilo a řekl mi,že by tady chtěl bydlet....
Za rok už tam byl a my rozsvěcovali svíčky už bez něj.
Někdy mám pocit,že se to nedá zvládnout,jindy si říkám,že to snad půjde,ale.....pořád to bolí....Moc.
 bamberlok+tadík 


Re: Bolí to.... 

(2.11.2009 17:29:51)
~n~~n~~n~~n~~n~ máte můj hluboký obdiv, já bych to nezvládla~n~~n~~n~~n~~s~
 albert1 


Re: Bolí to.... 

(3.11.2009 8:33:13)
Souhlas s Danielou, taky jsem ty Vase stranky cele precetla, trha to srdce, sama znam ze sveho okoli nekolik pripadu, ktere nastesti dopadli dobre. Hodne sil, Janca ~n~
 Monika 
  • 

Re: Bolí to.... 

(2.11.2009 18:55:32)
Jako matka tří dětí si ani neumím představit bolest v srdci, kterou Vy maminky prožíváte, svíčky jsme s dětmi dnes na hřbitově zapálili a teď si doma ještě zapálíme svíčky za vaše andílky.
Nehorší věc na světě je, když se matka musí koukat svému dítěti do hrobu, mám z takové věci děsný strach, můj prostřední syn je postižený a prognozy do budoucnosti nic moc nejsou, takže děkuji za každý den, každý týden, každý měsíc, každý rok, každou návštěvu lékaře, každé další vyštěření, kdy se lékařské prognozy zatím ještě v tom nejhorším rozsahu neplní..........
 Luinka 


Vzpomínám 

(2.11.2009 21:16:41)
Milá Jarko, vzpomínám na Nikolku i na tebe... na vás. Děkuji za sdílení. Lucka B.
 Luinka 


Pozvánka 

(3.11.2009 9:22:03)
http://www.dlouhacesta.cz/cz/aktuality/setkani-rodicu-prazdna-kolebka/n388
 Aneka_ 


Dlouhá cesta 

(3.11.2009 9:41:52)
Pročetla jsem si příběhy, vzpomínky a stesky.
Smrt dítěte je něco naprosto šíleného,nepředstavitelného a svírá mi to srdce jen při čtení.
Přeji všem mámám, co si takovou hrůzou prošly, hodně sil.

Vůbec si nejsem jista, zda bych byla schopna toto ustát já.
 Tvoje horší já 


Myslím na vás na všechny 

(3.11.2009 19:23:43)
Myslím v těchto dnech na všechny rodiče, kteří oplakali svoje děti. I na sourozence těchto andílků. Nejvíc na svou sousedku a kamarádku a jejího malého synáčka, který si mohl tak krásně hrát s naším nejmladším, bohužel osud tomu nepřál a zákeřná meningitida ho zabila v necelých třech letech.
Článek jsem četla už včera, ale nebyla jsem schopná cokoliv napsat.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.