| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsem si vyhlídl mámu a ty ostatní

 Celkem 71 názorů.
 Xena 
  • 

Asi mě utlučete, 

(14.8.2009 10:13:25)
ale mě článek nijak neoslovil. Ani jsem to nevydržela číst všechno, jen jsem to louskala dolů a dolů, spíš ty nadpisy a první větu až jsem dorazila na konec. Takový články nejsou pro mě. Pardon všem.
 Kalamity YANKA 


Neutlučem 

(14.8.2009 10:17:10)
Ani mě tyhle "umělý rozněžnělosti" nijak neberou.~l~~l~.
Spíš tam nemaj co dát.
 Theend 


Re: Neutlučem 

(14.8.2009 20:24:53)
Hm a taky to nebylo nijak zvlášť trefné. Od možného či pravděpodobného prožívání na hony vzdáleno. A vtipné přitom taky ne.
 adelaide k. 


Re: Asi mě utlučete, 

(14.8.2009 10:19:42)
Xeno, já tě tlouct nebudu, mě to přijde jako taková slátanina, rádoby nápodoba Prevíta... Nic moc.
 Xena 
  • 

Re: Asi mě utlučete, 

(14.8.2009 10:21:26)
Tak to jsem ráda, protože mě to opravdu přišlo extrémě vyhrocený ťu ťu, ňu ňu. To jsem ráda, že jsem ještě nezmagořila a nejsem sama :o)))
 Irena S, Simona 11l, Emma, 15m 
  • 

Re: Asi mě utlučete, 

(14.8.2009 14:41:28)
Mne tenhle příspěvek pobavil. Konečně jinak napsaný pohled na téma Jak jsem byla těhotná, Jak jsem rodila atd.... Ano, je to podobné Prevítovi, ale čte se to stejně dobře jako Prevít. :-)
Příjemný sloh, hezký nápad.
 Theend 


Re: Asi mě utlučete, 

(14.8.2009 20:30:05)
Prevíta taky nemusím. Takhle přece děti nepřemýšlejí a neprožívají! Copak to jsou sviňáci a rodič je jejich úhlavní nepřítel? A právě protože je tak totálně mimo mísu, tak se tomu nejde ani smát.
 connie3 


neboj, neutlučem..... 

(14.8.2009 10:22:54)
taky jsem neměla sílu to dočíst celé, jen jsem ten článek prolítla. Nic moc mně to neříká. Trochu ve stylu filmu "Kdopak to mluví", který jsem taky neměla náladu shlédnout do konce. No, nic proti tomu, jestli to někomu pomáhá se takhle vypsat ze svého mateřského štěstí, ale se mnou to fakt nic nedělá, ani negativně, ani pozitivně.
 kreditka 


Re: Asi mě utlučete, 

(14.8.2009 11:17:18)
Taky jsem to nedočetla, tyhlety deníčky nejsou nic pro mě ~d~
 Efka 


Re: Asi mě utlučete, 

(15.8.2009 22:43:49)
Mě to přišlo skoro příšerné. Ta věta o té jehle a jak je to v pořádku že se použila, mi přišlo skoro jako komunistická propaganda. A ty řeči o tom, jak se mimi těší ven.. Myslela jsem, že dnes převládá teorie, že miminku je vevnitř dobře a ven se mu spíš nechce.. a vůbec tam je spoustu divných nesmyslů. Kdyby to bylo jen kýčovitě sladké, tak mi to nevadí, někdo to má rád. Ale tohle je jako z červené knihovny před třiceti lety..
 Katla 


mě děsí,  

(16.8.2009 0:19:34)
že je to teprve první díl. Asi snížím frekvenci návštěv rodina.cz ~2~
 kili 
  • 

Re: mě děsí,  

(16.8.2009 8:47:39)
myslíte si, že je ten článek až tak špatný ? Mně to až tak špatné nepřijde, koncepčně naopak vydažené, docela mne to zaujalo, přečetl jsem si to dvakrát

 Sara, Nicol 3.8.06 


Mě se to vcelku líbí 

(14.8.2009 10:39:37)
Ale úvod jsem musela číst dvakrát, nejdřív jsem ho nepochopila, pak když jsem přečetla článek, tak jsem ho četla ppodruhé a došlo mi to. Připadá mi to vcelku hezky zpracovaný, ale nejsem na tyhle rozněžnělosti....
 Sara, Nicol 3.8.06 


Mě se to vcelku líbí 

(14.8.2009 10:40:12)
Ale úvod jsem musela číst dvakrát, nejdřív jsem ho nepochopila, pak když jsem přečetla článek, tak jsem ho četla ppodruhé a došlo mi to. Připadá mi to vcelku hezky zpracovaný, ale nejsem na tyhle rozněžnělosti....
 Sara, Nicol 3.8.06 


Mě se to vcelku líbí 

(14.8.2009 10:40:12)
Ale úvod jsem musela číst dvakrát, nejdřív jsem ho nepochopila, pak když jsem přečetla článek, tak jsem ho četla ppodruhé a došlo mi to. Připadá mi to vcelku hezky zpracovaný, ale nejsem na tyhle rozněžnělosti....
 Mirka99 


Pája měl kliku 

(14.8.2009 10:54:13)
No Pájo, tak to jsi měl štěstí, protože kdyby odběr té jehly, co tě otravovala v "podnájmu" a vysosávala ti rybníček ukázal, že nejsi podle máminejch představ, nejspíš bys zas koukal někde z obláčku.........
Je to celé uměle kýčovité ~Rv
 Sara, Nicol 3.8.06 


Re: Pája měl kliku 

(14.8.2009 10:55:59)
Ano Pravda, to je to správné slovo. Kýč. Hezký, ale kýčovitý....
 connie3 


Re: Pája měl kliku 

(14.8.2009 11:16:19)
Hm, tak to o té vysosávající jehle jsem úplně přehlídla. Br. To měl fakt Pája štěstí, že byl košer.
 Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 


Re: Pája měl kliku 

(14.8.2009 12:17:46)
Tak o té jehle, kterak vysosává z rybníčku či co, jsem ani nečetla, ale rovněž se přidávám k tomu, že to je blééé. Jinak já to neměla sílu dočíst ani do jedné osminy, nebo kolik je tam těch nadpisů, absolutně mě to neoslovilo...Jak tu kdosi řekl, je to jak z Kdopak to mluví, to mě taky nebralo.
 maja 
  • 

Re: Pája měl kliku 

(14.8.2009 13:53:57)
možná právě v tuhle chvíli sedí na obláčku a vybírá si novou základnu..... takhle to asi fungovat nebude, kdo by se pak chtěl narodit do rodin co nejsou zrovna podle žurnálu...bohužel
 Tomas77 


Je to dobrý ... 

(14.8.2009 12:38:29)
... mě se to líbí. Nečekám na serveru rodina.cz umění ale info a zábavu na téma děti.
Takže autorko jen tak dál a případně napište do podtitulu, že se nejedná o umění, aby se tomu náročné čtenářky raději vyhnuly ... ;-)
 Barča + 3 kvítka 
  • 

Re: Je to dobrý ... 

(14.8.2009 13:55:37)
Taky se mi to líbilo a bavila jsem se u toho. A za rozněžnělé nebo přeslazené bych to teda rozhodně neoznačila. Ale není na Rodině článek ten, aby se zalíbil lidem všem, že ano... :-)
 aggie 


Re: Je to dobrý ... 

(14.8.2009 15:03:02)
neni to spatne, ale vzdy me na podobnych clancich ci deniccich/nebo jak to nazvat/ zamrzi ten zacatek- jak sedi na oblacku a vyhlizi a vybira "svou"rodinu...cetla jsem na toto tema i nejaky clanek... takze my neplodne jsme tam pro ty"nahore" tak odpudive, ze nas zadne dite nechce?~d~
/mozna je z pohledu zhora odpuzuje partnerova ples~:-D/
 maja 
  • 

Re: Je to dobrý ... 

(14.8.2009 15:07:32)
Neboj, jak jsem napsala do příspěvku před tím, takhle to opravdu fungovat nebude...jak by se pak vysvětlilo, že k alkoholikům jsou zástupy dětí na obláčku, vždyť není vyjímkou, že právě lidi sociálně mimo mají dětí jako smetí.
 čičinka+Maty(4m) 
  • 

Ta jehla 

(14.8.2009 15:00:37)
Ta jehla je teda zvrácená, co by následovalo, kdyby Pája nebyl dokonalé mimino? Radši si ten veselý popis nepředstavuju...
 Lenka Matušková 
  • 

Re: Ta jehla 

(14.8.2009 15:21:28)
Proč by sis nepředstavovala?
...pááni, tak voni zjistili, že nemám penis. Ta co mně pořád podsouvá ty kyselý okurky se rozhodla, že člověk bez penisu nemá cenu a nemá na světě co dělat. Mami, ty mě nechceš? Vzpamatuj se, mám vysokou inteligenci, ty to sice nevíš, ale já jsem jediný dítě, který se o tebe v životě mělo postarat. Ten starší se na tebe vykašle a uteče do světa, beze mě tady zůstaneš sama, jiný děti už se ti nepovedou. Slyšíš? Krucinál, bouchám ji pěstí do podbřisk, kopu, nerozumí. Slyšíš? Něco jí píchají do těla. Jéje, co to jé? Vždyť den D ještě zdaleka nemá přijít. Au, to bolí. Co to se mnou dělají? Ta podivná postava v bílým plášti kecá něco, že se jenom trápím, že nejsem plnohodnotný člověk. Pomoc, dusím se, já jsem se chtěla narodit! Fakt chtěla! Vždyť my holky penis ani nemáme........táhne mě to kamsi vzhůru temným tunelem. Zase sedím na obláčku. Co se to stalo? Dá se tam v tom světě najít někdo, kdo mě bude chtít takovou, jaká jsem?
 changaj 


Re: Ta jehla 

(14.8.2009 15:42:46)
Lenko ~R^
Teď už je to trochu víc ze života. Bohužel...
 Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 


Re: Ta jehla 

(14.8.2009 20:44:05)
Lenko, nenapsala bych to líp...šel mi mráz po zádech....jo, ze života....
 Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 


Re: Ta jehla 

(14.8.2009 20:44:08)
Lenko, nenapsala bych to líp...šel mi mráz po zádech....jo, ze života....
 Barča + 3 kvítka 
  • 

Re: Ta jehla 

(14.8.2009 21:25:28)
Ze života? To máte dost pesimistický pohled na svět. Já jsem amnio absolvovala 2x a žádné návraty na obláček se nekonaly. V obou případech se narodilo chytré, zdravé dítě. Takže podle mé zkušenosti je to ze života tak, jak je to napsáno...
Ale jestli jste měly všechny s amnio tragickou zkušenost, tak Vás lituju, to musí být děs.
 adelaide k. 


Re: Ta jehla 

(14.8.2009 21:58:38)
Barčo a kdyby amnio "nedopadla"??? To už by asi taková sranda nebyla že?
 čičinka+Maty(4m) 
  • 

Re: Ta jehla 

(14.8.2009 22:56:55)
Jak píše Adelaide, co kdyby amnio nedopadlo? Nejde o odběr plodovky, jde o to, co se děje, když se zjistí, že je mimino "jiné".

Pokud vím, že bych šla na ukončení těhotenství, tak rozhodně malou Áju nepřipravuju na Páju a nevykládám jí něco o pomerančích. Jak by to té Áje vysvětlili, že se Pája nekoná?

 Xena 
  • 

Re: Ta jehla 

(14.8.2009 21:36:55)
Lenko! Co do toho pleteš pohlaví???? Amniocentéza je snad o něčem jiným, ne?

Furt je tady někdo chytrej a chytrej a ať se děje co se děje, nikdo nemá nárok na složitější situace. Blééééééééééééééééééé......
 Lenka Matušková 
  • 

Xeno, nepletu......... 

(15.8.2009 6:27:38)
mé známé se bohužel stalo přesně toto. Na velkém UZ ve dvacátém týdnu jí doktor řekl, že dítě je chlapec, ale nemá penis = že se tedy jedná o rozsáhlejší hypospadii. Vymasírovali ji ve smyslu, že takovéto dítě si snad ani nezaslouží žít, že to nen íplnohodnotný člověk atd.atd. Nakonec podlehla a šla na "potrat". Umíš si představit, jak takový "potat ve 24tt vypadá, že jo? Prostě porod, se vším všudy, akorátže dítě se potom nechá umřít. O to horší to bylo, když se na UZ prostě spletli, protože známá nepotratila kluka s hypospadií, ale normálně vyvinutou holčičku.
 čičinka+Maty(4m) 
  • 

Re: Xeno, nepletu......... 

(15.8.2009 9:02:18)
Tak to jsem snad ani neměla číst :( To je strašlivý.
 SnowWhite 


Re: Xeno, nepletu......... 

(18.8.2009 20:13:31)
Je to kravina. Kdyby měl podezdření, udělají řady dalších vyšetření a pak přistoupí k potratu. Ve 24 tt už to není žádná sranda. To je podle mě zas jeden z blábolů, které nejsou ověřené...jedna paní povídala.
 Katla 


to je na provaz  

(16.8.2009 0:23:59)
to bych nerozchodila.
 kili 
  • 

Re: to je na provaz  

(16.8.2009 8:44:08)
ani byste nemusela, je to evidentně smyšlené
 Katla 


Re: to je na provaz  

(16.8.2009 9:12:41)
doufám...i když po všelijakých zkušenostech mám dojem, že možné je všechno...ve všech oborech a ve všech oblastech lidské činnosti ~b~
 kili 
  • 

Re: to je na provaz  

(16.8.2009 9:16:51)
to jistě, nicméěn to nezavdává oprávněnost předpokladu, že evidentní výmysl je skutečnost
 *Niki* 


Re: to je na provaz  

(16.8.2009 15:48:12)
Kili, proč si myslíte, že to je smyšlené? Takové omyly neexistují, dle vás?
 kili 
  • 

Re: to je na provaz  

(16.8.2009 15:52:28)
tak, jak je to popsané, se to stát nemohlo
 Rapiti 


Re: to je na provaz  

(16.8.2009 21:46:19)
Mono, taky si myslím, že je to pitomost. V takovéhle situaci to kontrolují na několikrát. Na základě čeho by se několik doktorů na UTZ shodlo, že se jedná o chlapce bez penisu? Když uvážím, že i při zamlklém potratu ještě další dva doktoři kontrolovali, že opravdu mému dítěti nebije srdce, ačkoli jsem to sama dobře věděla, že se můj doktor nespletl... Tomuhle vážně nevěřím. Stejně jako historkám o tom, že z AMC se diagnostikoval Downův syndrom a pak se narodilo zdravé dítě.
 Luky.Huky 


Re: to je na provaz  

(16.8.2009 23:00:12)
Možná Vás to překvapí, ale právě tohle se mi stalo...to s tím Downovým syndromem...
 Lída,3 kluci a holka 


Re: to je na provaz  

(16.8.2009 23:02:03)
Rapiti, ale stát se to klidně může - pokud čirou náhodou ty odebrané buňky pocházely ze zaniklého dvojčete, které DS mělo.
 Rapiti 


Re: to je na provaz  

(16.8.2009 23:51:59)
Lído, já už jsem to slyšela tolikrát, že nemůžu uvěřit, že by se to dělo tak často. Pokud mám možnost se dotyčné podrobně vyptat, tak zjistím, že vlastně DS se předpokládal z Tripl testů a AMC už bylo v pořádku.
 jary 
  • 

Re: to je na provaz  

(17.8.2009 0:21:22)
Já takových znám desítky.

Ve skutečnost má totiž DS 1/3 z indikovaných, ale "radši".
Nicméně doktor neřekne, že je tam pravděpodobnost 33%, ale že je tam DS.
 Simona 
  • 

Re: to je na provaz  

(17.8.2009 8:59:10)
Znáš jich desítky, DS má pouze jedna třetina, ale radši se říká 33%?

Víš vůbec jak ty testy probíhají, nešiř bludy jak ze svobodyvolby.
 jary 
  • 

Re: to je na provaz  

(17.8.2009 0:21:23)
Já takových znám desítky.

Ve skutečnost má totiž DS 1/3 z indikovaných, ale "radši".
Nicméně doktor neřekne, že je tam pravděpodobnost 33%, ale že je tam DS.
 Pole levandulové 


Re: Xeno, nepletu......... 

(17.8.2009 17:56:05)
Lenko, nedes tady tehule, co maji pred amnio. To co popisujes je holy nesmysl, protoze prave pri amnio se zjistuje zcela spolehlive i pohlavi, takze by se to, ze se nejedna o chlapce, ale o divku, jednoznacne potvrdilo. Nerikam, ze lekari jsou neomylni, ale co vim, tak vzorek plodove vody se rozdeli na dva, aby, pokud se neco najde, se mohl vysledek potvrdit druhym vysetrenim, nez se vyrkne konecny verdikt.
 Luky.Huky 


Re: Ta jehla 

(16.8.2009 11:09:28)
Myslíš, že každá máma jde okamžitě na potrat, když zjistí, že její miminko není úplně v pořádku??? Bože, přemýšlíte vůbec hlavou??? Přece nebudu hned kritizovat, když něco není podle mého gusta...abyste napsaly něco samy, to ne - ale ironizovat a kritizovat, to je velice snadný...skoro je mi Vás líto...
Mě se článek líbil - bylo to vtipné a zároveň tímhle deníčkem rodiče krásně připravili svou holčičku na to, že z ní bude brzy "velká ségra" - děkuji autorce za krásný článek a těším se na další díl deníčku ~z~~z~
 Mickey16 


Re: Ta jehla 

(16.8.2009 14:45:50)
NO jinak by na amnio asi nešla, že.
 amy 
  • 

Re: Ta jehla 

(16.8.2009 15:29:29)
Každý máme jiné priority, životní zkušenosti, síly...
Prostě někomu postižené dítě nevadí, jinému ano. Já jsem amnio podstoupila, byli jsme rozhodnuti, že pokud bude výsledek špatný, těhotenství ukončíme.
Jestli ukončit nebo neukončit si, ale musí rozhodnout ten, kdo se pak bude o dítě starat a nikdo jiný.
A amnio podstupují i matky, které si chtějí dítě nechat, ať bude jakékoli a to z důvodu se na řadu věcí mohou připravit.
Přeci jen je lepší si něco o daném postižení v klidu načíst ještě v těhotenství, zjistit, zda jsou v okolí bydliště nějaká zdravotní a občanská sdružení, které se dětem s daným problémem věnují, jací lékaři jsou (jaké mají reference).... než tohle všechno řešit za pochodu s malým miminkem.
 Mab 


Re: Ta jehla 

(17.8.2009 10:19:36)
S tím že špatný výsledek amnio znamená potrat nesouhlasím. Zrovna nedávno jsem koukala na dokument o nedonošeňátkách a rizikových těhotenstvích. Maminka tam věděla, že bude mít dítě postižené, dle UZ zde bylo i riziko Edwardsova syndromu. Rozhodla se dítě donosit, porodit a být s ním i když možná bude žít jen několik okamžiků. Na radu lékaře nakonec amnio podstoupila, Edwrdsův syndrom byl sice vyloučen, ale nic to nezměnilo na tom, že plod měl několik závažných vrozených vad. Obdivovala jsem matku, která měla doma nakoupené oblečení s tím, že možná tyhle šatičky si její dítě vezme do rakve. A jen s malou nadějí, že se dítě se svým postižením popere a přežije.
 Mickey16 


Re: Ta jehla 

(16.8.2009 0:30:08)
Mno tak by autorka popsala jak se milý Pája uvědoměle chystá zhebnout aby uvolnil místo pro lepší miminko- taková slátanina byla před několika lety myslím na emiminu, se vším všudy. Miminko cítí jak umírá, ale dělá to pro maminku:-©
 Luky.Huky 


Re: Ta jehla 

(16.8.2009 23:01:17)
Předpokládám, že děti asi nemáte...pokud ano, docela je lituju...
 iviv 


Skvely pribeh :), prosim neukamenujte mne :))) 

(14.8.2009 18:04:53)
Dekuji za tak prijemne pocteni k me odpoledni kave :)..
Priznavam se, ze z duvodu casove ztisnenosti - se na rodinku zkratka divat nestiham. Dnes jsem ji proklikla, neb se zjevila v me pracovni poste a - zacetla jsem se :), pobavila a a a .. autorko, nenech se odradit ;)..

Jinak s "oblackem" souhlasim :).. souhlasim, ze si nas deti (duse) vybiraji, vybiraji si i rodice, co o ne nemaji zajem - a to z duvodu "zkusenosti", kterou hodlaji projit.. aaa, ted jiste nehraji nekterym z vas na notu, ale kazdy ma pravo na nazor, ze :). Mam rada "vse", co neni jenom na dotyk :)..
Preji prijemny podvecer!

iviv
 iviv 


Re: Skvely pribeh :), prosim neukamenujte mne :))) 

(14.8.2009 18:08:07)
stisnenost - jsem mela puuuvodne na mysli :)))
 L-anny 


Nádherný!! 

(15.8.2009 12:52:04)
Děkuju moc za nádherný článek. Naprosto mě dojal, ke konci ukápla i slzička....celé se to krásně četlo.
 Liška s banem :) 


Hm 

(16.8.2009 14:26:51)
Trochu moc prislazene a jelikoz uz nekojim, tak me to nedojima ani neoslovuje. Mozna si to autorka psala jako pripravu na bratricka pro starsi dcerku. My meli knizku pro holcicku, ktere se narodi bratricek - obrazkovou, na kazde dvoujstrane vetsi a vetsi maminka, odklopil se list a bylo videt rostouci a cvicici miminko v brise. Moc hezky udelane, ale nijak zvlast nam to nepomohlo. Mala stejne jeste neprekousla, ze ztratila monopol na rodice. :-)
 kajkule+2 kousky 


Re: Hm 

(17.8.2009 19:01:43)
ale jo v poho, mě se to líbilo. jen ta jehla no.. ta moc ne~Rv ale třeba by si maminka Páji nechala Páju i kdyby byl postižený, jen by to chtěla vědět, no. Ale ta jehla tam být nemusela, to je fakt, člověk nemusí pořád číst jen o špatých věcech a tak.mě článek jinak pobavil.Já měla taky špatné triply, na amnio bych nešla, měla jsem jen utz a tam nic nenašli(rozštěpy), tak snad to bude dobrý i po porodu, cítím, že ano.
 Simca,06+07 
  • 

Re: Hm 

(17.8.2009 22:39:13)
Fakt příšerný článek, nemající žádnou vypovídající hodnotu o těhotenství ani ze zdravotního ani z psychologického hlediska, kýčovitá slátanina a už ted se děsím dalších dílů!
 vetvicka 


Re: Hm 

(18.8.2009 14:10:55)
Když se tolik děsíš dalších dílů, tak je nečti. Mě ten článek pobavil a líbil se mi a na další díly se těším.
 rosacoeli 


Kdo chce psa bít.... 

(19.8.2009 0:23:52)
Holky, vždyť je to fajn odreagování, pouhý NÁZOR a PROŽÍVÁNÍ dnů na očekavané mimi jedné z nás.... Autorka má literární talent,o tom není pochyb. Je tu výběr velké palety článků, tak pokud se mi to nelíbí-ok,nemusím číst dál...ano, máte právo reagovat, jasně,ale sesypaly jste se na ní jak vosy na bonbón~l~ ~q~
Mě se to líbilo, zase článek trochu jinak, ne každý by to uměl takhle zformulovat a hlavně nést kůži na trh... a ještě jedna věc..... ta jehla-brrr, jak píšete, k tomuto přběhu prostě patřila, zákrok je běžný a častý, tak proč tak bouřlivé reakce??? Tak to jest pouhý můj názor, tak pozóór hrrr na mě.. ~t~~x~~k~~x~
 kajkule+2 kousky 


Re: Kdo chce psa bít.... 

(19.8.2009 8:58:36)
Přesně~R^,článek se mi jinak moc líbil:-) no jo, není to článek o kojení, plínách apod. tak to asi hodně lidí nasr.lo~t~~j~~a~ autorko, super, přečtu si i další díly~;)
 Simca,06+07 
  • 

Re: Kdo chce psa bít.... 

(19.8.2009 11:53:06)
Všimli jste si, že na vás, kterým se článek líbí, nikdo nereaguje, ale vy ty, kterým se nelíbil, kritizujete???
 Honza , kluci 2 a 13 
  • 

V životě to chodí... 

(19.8.2009 19:16:14)
V životě to chodí zpravidla tak, že čím míň kdo umí, tím víc kritizuje. Nejen tato rubrika je toho důkazem.
 rosacoeli 


Re: V životě to chodí... 

(21.8.2009 0:49:54)
~R^ super, ano, jde to vystihnout dvěmi krátkými větami a naprosto výstižně!!! super, díky za tenhle názor, on je totiž vážně pravdivý... ~R^
 16.5Salám&Lajka14 


Re: V životě to chodí... 

(25.8.2009 18:04:41)
Takže pokud neumím malovat jako Picasso, nemůžu říkat, že se mi jeho obrazy nelíbí?
To má být co, fašismus nebo jiná diktatura proletariátu? ~;)
 rosacoeli 


Re: V životě to chodí... 

(3.9.2009 0:05:03)
Monty, myslím,že Ty si to nemusíš vztahovat na sebe ne? Názor je názor a každý je jiný pochopitelně, zase to bylo pouhé konstatování něčí (i mé ) zkušenosti, že to tak opravdu chodí, a Ty hned s fašismem a Picasem ~t~~k~ Promiň, ale nešlo na to nereagovat, i přes to že jsem tu pointu pochopila (tedy snad)..~d~~x~
 Jitka, syn 1,5 
  • 

knížka prevít 

(27.8.2009 18:08:44)
Docela hodně mi to připomíná knížku "Prevít" a pak ještě jednu, ale neznám její název.
Ale napsané je to hezky, začátek je hodně podobný, ale konec už je super autorský a vtipný :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.