| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Novinka: přícházejí videa

 Celkem 8 názorů.
 martina 
  • 

nezájem 

(8.6.2009 14:36:25)
ty děti to ale moc nebaví že?
 Róza 


Re: nezájem 

(8.6.2009 15:21:03)
Zkoušela jsem žabáka na svém synovi a zájem teda rozhodně měl. Smál se na celé kolo. A to on je na úsměvy skoupý.
~y~
 MiladaL, Johanka 27 M, Tobiášek 3 M 
  • 

Re: nezájem 

(8.6.2009 23:18:31)
poctivě jsem různé takové říkanky praktikovala na starší dceři a můžu říct, že úplně malé děti to asi fakt moc nebaví. ale nyní okolo 2 let to už zábava je:-)
 Bára a Naty 


Re: nezájem 

(9.6.2009 11:31:10)
Taky mě Matlafousek pobavil. Možná bude chyba ve věku dítěte. To na videu je na podobnou hru poněkud maličké.
~t~~t~~t~
 Hanka 75 


dekuju 

(9.6.2009 21:03:08)
díky mě se to moc líbí~R^

už se těšíme na další.
 Pavla, 2 děti 
  • 

Re: nezájem 

(15.6.2009 13:57:32)
Shodnu se s vami, ze deti pusobi v nekterych momentech,jako by je rikanky moc nebavily-shodou okolnosti jsem u vsech nataceni byla a musim rict,ze zajem deti byl samozrejme velmi ovlivnen pritomnosti ostatnich lidi+kamery a dalsich veci,ktere je hodne pritahovaly a rozptylovaly, takze vysledek pusobi tak,jak pusobi. Nastesti tomu tak neni u vsech basnicek-teste se na dalsi pokracovani :-) Pavla
 jajaxyz 


Říkanky 

(14.6.2009 8:08:47)
Nevím, jestli to třeba není tím natáčením, že to ty děti nebaví. Já si s malým takhle ukazovala říkanky od tří měsíců a líbilo se mu to moc, teď když je mu už rok a půl, tak reaguje samozřejmě jinak, ale takovýto nezájem neznám. Taky to může být špatným načasováním, děti holt musí mít náladu, stejně jako maminky.
 Carolla 


Re: Říkanky 

(14.6.2009 14:18:18)
Super, prosím o další, je to velká inspirace jak pro mé dítě, tak pro batolátka v centru, kde dělám lektorku. A musím říct, že děti jsou šťastné a baví je to hodně. A maminky jsou také spokojené. Takže se budu těšit:-))))))~R^

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.