| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kluk z děcáku

 Celkem 26 názorů.
 Amálie P 


Maceško 

(2.6.2009 9:25:42)
Tvoje články čtu na rodince, často a vždy mi dají možnost se zamyslet nad něčím, co sama naznám.
Mám možnost si v hlavě srovnat věci, které tam jen tak poletují.
Celé Tvojí rodině přeji jen to dobré a na celý život.
 Meluzína78 


Máte husí kůži?  

(2.6.2009 11:23:22)
já taky, po celém těle. Další krásný článek! Přeju moc štěstí a vše dobré!
 Tvoje horší já 


Re: Máte husí kůži?  

(2.6.2009 12:28:42)
JO
 bobinaxx 
  • 

Re: Máte husí kůži?  

(2.6.2009 20:08:51)
Jo a musím říct, že smekám. Sama bych tohle asi nezvládla, ale je úžasné vědět, že jsou na světě ještě opravdu dobří lidé! Máte můj obdiv a přeji Vám hodně štěstí.
....Ale asi zbytečně, že, vy si ho umíte udělat sami :)
 Teraza Horáková 


Re: Maceško 

(2.6.2009 12:00:52)
~R^~R^~R^~x~
 Kalamity YANKA 


A UŽ JE TO TU ZASE.... 

(2.6.2009 9:45:41)
Z VAŠICH ČLÁNKŮ MI VŽDYCKY HRKNOU SLZY A BĚHÁ MRÁZ PO ZÁDECH....,.

HODNĚ ŠTĚSTÍ VÁM I CELÉ VAŠÍ POČETNÉ RODINĚ.

AŤ VÁS NEOPOUŠTÍ HUMOR...
 Marcela 
  • 

Poděkování 

(2.6.2009 9:52:29)
Děkuji Maceško za Vaše krásné články, vždycky se na ně moc těším. A také o nich hodně přemýšlím. To co je pro jiné problém, vy popisujete s takouvou lehkostí a láskou. Máte můj velký obdiv. Ještě jednou díky, jste úžasní lidé. Marcela
 Červená řepa 


Re: Poděkování 

(2.6.2009 10:16:09)
Článek je přímo pohlazením do sychravého dopoledne :-)! (jako vždy!)
 Insula 


skoro závidím 

(2.6.2009 13:05:37)
Skoro závidím tu domácí pohodu, která u Macešky doma vládne. ~R^
 Lenka 3 děti 
  • 

Opravdová rodina 

(2.6.2009 12:25:06)
Moc krásný článek, člověku hned zlepší náladu, když si přečte, že jsou rodiny, kde rodiče mají radost z dětí a jejich úspěchů, myslí na to jak jim udělat radost. Poslední dobou mam pocit, že o děti jde až na posledním místě. Rodiče, kteří mají své děti opravdu upřímně rádi, nemohou myslet na rozvod, který dětem jen ublíží. Ještě jednou dík za krásný příspěvek.
 Lorina 


tak to mě dostalo 

(2.6.2009 13:13:02)
Maceško, upřímně- úplně mě to dostalo a nestydím se, i slza ukápla. Tvoje příspěvky jsou pro mě obrovskou inspirací. děkuji. P.N.
 Kopretin@ 


Re: tak to mě dostalo 

(2.6.2009 13:59:15)
~s~~x~
 Kač. ♀ + ♂ 


:-) 

(2.6.2009 14:25:06)
Maceško,
když čtu tvoje příspěvky tak si v koutku duše stydím za to že jsem nikdy por nikoho cizího nic pěkného neudělala :-(

Máš můj obdiv :-)

Kač.
 Signoret 


Poděkování 

(2.6.2009 14:24:18)
Maceško,

vidím-li nový článek, jehož autorem je "Maceška" vím dopředu, že se mi budou při jeho čtení drát slzy do očí a běhat mráz po těle.
Je to stav, kdy mám NEOMYLNÝ pocit, že se mi OTVÍRÁ SRDCE, které mám většinou zavřené. Ano, otevírá se srdce, které najednou CÍTÍ. Dostalo impuls od anděla v podobě Macešky, která žije LÁSKU na naší matičce Zemi. Proč to srdce nemám otevřené stále? Budu se muset zeptat své duše, určitě mi to poví.
DÉKUJI ZA VŠECHNO, Maceško!!!
 Žlababa (Postižené Děti cz) 


Připojuju se 

(2.6.2009 14:42:07)
Maceško, připojuju se k předcházejícím pochvalným komentářům. Taky moc ráda čtu, co ty píšeš. A co žiješ :o)

Mimochodem, po přečtení toho tvého minulého článku o filmu Mě přinesl čáp jsem se dívala na ty webový stránky a je to fakt zajímavý.

Mám ráda nadšence, jsem zvědavá, jestli to dotáhnou do zdárného závěru. Dala jsem banner s upoutávkou na projekt na svůj web, doufám, že to trochu pomůže propagaci.

Přiznám se, že mne na tom projektu hlavně těší to, že budou účinkovat také Michalčiny nádherné obrázky, o kterých jsi tu kdysi psala.
 2010 


Napsáno životem, viď 

(2.6.2009 15:21:42)
áá, jsem dojatááá, to mi nedělej :-) Nádherný. Ne článek, ale život, a vy jako lidé, všichni.
 Lendis, Rarášek 03/07 
  • 

pro Macešku 

(2.6.2009 16:38:01)
Maceško, moc ráda čtu tvoje články tady a přiznávám, že téměř vždy mi při čtení i slza ukápne. Jste moc prima rodina se skvělým přístupem k životu a k sobě navzájem. Myslím, že pro spoustu lidí mohou být tvoje články inspirací pro to jak by měly v rodině mezilidské vztahy fungovat a někdy, a to dost často, bohužel nefungují. Hodně štěstí vám všem.
 Eva, 4 +3 


Hostitelská péče 

(2.6.2009 19:13:06)
Maceško, děkuji za krásné předání zkušeností s hostitelskou péčí. Myslím, že by to mohlo být inspirací i pro druhé. Moc se mi líbí, že to vlastně přišlo od dětí, to je krásné. Celé vaší rodině přeji všechno dobré. :-)
 Ivka (kluci 8 a 3 roky) 
  • 

Co by asi řekla Maceška? 

(2.6.2009 21:47:04)
Maceško, zdravím Tě po dlouhé době. Protože mám děti ještě malé, nasávám jako houba všechny Tvoje rodičovské zkušenosti a snažím se je uložit někam hluboko...abych byla svým dětem také tak dobrou mámou, jako jsi Ty těm vašim...a při svých rodičovských klopýtnutích a ve vyhrocených situacích (stane se, že...) si říkám "Co by asi řekla(udělala) Maceška?" :-) Přeju Vaší rodině jen to nejlepší a ať je vás doma pořád víc :-)))
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Je super sledovat vývoj 

(2.6.2009 22:07:41)

Je super sledovat vývoj ve vaší rodině. Nedávno jsem znovu četla knížku Domov je místo, odkud tě nevyhodí. Ty začátky, první představy a teď ta současná cesta a ta odvaha, tolerance, láska!

Manžel mi stáhnul jeden z těch filmů z minulého článku. Jen nevím, kam to uložil. Ale já to najdu. ;-)
 Liška s banem :) 


Re: Je super sledovat vývoj 

(3.6.2009 9:13:09)
Maceško, tvůj článek mi dal naději, že puberta našich dětí snad nebude tak strašná, jak jsme si mysleli. :-)
 1pomelo 


Díky  

(3.6.2009 9:49:34)
Díky za krásný článek, ze kterého na mě dýchá klid, vyrovnanost a pohoda.
Smekám a vyjadřuji obdiv. Vy nejste "maceška", ale opravdová "Maminka".
Ještě jednou díky.
 zuzkasim 


Re: Díky  

(4.6.2009 20:46:49)
Děkuji za hezký článek. Čtu tvé příspěvky vždy s nadšením, čiší z nich láska.
 maceška 


Díky všem 

(3.6.2009 12:21:07)
za krásné příspěvky :-)
Žlababo, díky za aktivní spolupráci. Už tam visí i některé profily, třeba Dankův, ten je kouzelnej :-)
 Alena, Honzik, Pája a Alenka 


Maceško, 

(4.6.2009 13:56:29)
přemýšlím, co Ti napsat, vždycky napíší větu a pak ji vymažu, jsem velice dojatá, ráda čtu Tvoje příspěvky, vždycky mě napadne to, jak jsou vaše srdce otevřená, čistá a krásná, snad pochopíš, co tím chci říct..
 slovenka3 


Ďakujem 

(6.6.2009 5:38:22)
Maceško, pridávam sa k ostatným. Tvoje články a príspevky ma vedú k premýšľaniu a prehodnocovaniu. O vzťahoch, o potrebách hlavne detí, o tom, čo ja môžem urobiť pre tie, čo už doma mám a pre tie, ktoré ešte nemám, ale viem, že sú a potrebujú. Ďakujem ti.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.