| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Cestování poslepu

 Celkem 19 názorů.
 Hana+dcera3 
  • 

Krásný článek, 

(13.5.2009 9:48:51)
hned jsem dostala chuť vyjet někam do přírody. A velice vás obdivuji, jak všechno skvěle zvládáte.
 Kač. ♀ + ♂ 


Re: Krásný článek, 

(13.5.2009 19:47:14)
Úplně mě článek pohladil u srdce, jak si dokážete užít víkend (i přes to že jste nevidomí) a ve skrytu duše se stydím že jsou dny kdy hudrám kvůli blbostem. A nedokážu se radost že života tak jako ty a tvoje rodinka. DOcela mě to vede k zamšlení že s efakt někdy rouhám...

Měj se krásně s celou rodinou a mnoho krásných dní s Venouškem.

Kač.
 Romča a Venoušek 


Re: Krásný článek, 

(17.5.2009 21:06:56)
Ahoj,
jsem moc ráda, že se článeček líbil. Zase něco s Venouškem pisneme. Zážitků máme plno, ale to bychom zahltili celý portál.
Romča a Venoušek
 Tanja27 


Re: Krásný článek, 

(17.5.2009 21:51:03)
Romusko klidně pište, naopak se to hezky čte a pohladí na duši!!!Přeji moooc štěstíčka!
 Romča a Venoušek 


dnešní den 

(22.5.2009 20:45:05)
Tak dnes jsme se vyeděsili teplotou. Ale už je vše ok. Bylo to po očkování.
Romča
 Jana 
  • 

Opravdu 

(13.5.2009 10:10:12)
Opravdu krásné.
 Zuzka23 ,Niky3 a Dáda2 a 9+2 
  • 

Krásný článek 

(13.5.2009 11:02:59)
přeji hodně štěstí a spoustu dalších výletů
 Yvaine (2/05 + 1/08) 


Re: Krásný článek 

(13.5.2009 11:06:28)
Až budu mít někdy zase pocit, že něco nejde, nebo že něco nezvládnu, vzpomenu si na Vaši rodinu. Držím palce ~R^
 foxina 


Re: Krásný článek 

(13.5.2009 12:42:58)
připojuji se! Nádherné čtení!
 vlad. 


Nádherné... 

(13.5.2009 11:56:30)
Krásný článek, blahopřeju!
 magggi synáček z léta09 


Já chci taky na krásný výlet!!! 

(13.5.2009 13:20:48)
Je paráda, když si lidé, ať s vodícími pejsky, či bez, dokážou užívat přírody. Kvůli tomu jsem se odstěhovala za přítelem z Prahy do podhůří Šumavy. Jsem ráda, že jsem se dočetla, že je možné blbnout po výletech i s tak mrňavým stvořením, jako je několikaměsíční mimi, které by se nám mělo vykulit za 2 měsíce. Asi bych bez výletů měla pocit, že mi něco chybí, ač u nás stačí udělat pár kroků ze dveří a příroda vás pohltí :o)))
Přeji celé rodince, včetně pejsků, hodně pohody a pocitů štěstí v ranní přírodě - a nejen tam! :o)
 nattin 


Re: Já chci taky na krásný výlet!!! 

(13.5.2009 17:56:45)
Moc pěkný článek, přeji hodně štěstí v životě ~s~
 Betkaa 


Diky za krasny clanek 

(15.5.2009 8:55:13)
Romano, diky, moc jsi me svym clankem potesila. Prosim, pis dal, zajimaji me Tve zkusenosti. Vase peticlenna rodinka je uzasna:) B.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Otvíráte nám oči a srdce :-) 

(15.5.2009 16:37:56)

Je to opravdu hezké a zajímavé čtení.
Přiznám se, že jsem plná ostychu, pokud potkám někoho nevidomého, hluchoněmého. A přitom člověk tak nějak přirozeně ať ze zájmu nebo ze zvědavosti má spoustu otázek.

Otvíráte nám oči a cestu do svého nevidomého světa. A zatím co nás ráno štípou komáři a koukáme na mlhu, vy slyšíte žabí koncert!
 Romča a Venoušek 


Re: Otvíráte nám oči a srdce :-) 

(17.5.2009 21:20:01)
Ahoj Ilono a všichni,
jsem moc ráda, že vám moje článečky něco dávají. Může za to náš maličký Venoušek, který nám dává tolik radosti, kolik jsem neměla za celý život.
A proto zase něco jistě napíšeme.
 draky+dráčata 


Re: Otvíráte nám oči a srdce :-) 

(19.5.2009 20:16:11)
Téda, čtu tento článek a zkouším si představit péči o svého syna bez očí.... A musím říct, že teda smekám za tu odvahu, do toho vůbec jít, ačkoliv se nedivím, chtít děti je to největší chtění na světě, co? A že tovšechno zvládáte, že výletujete, šátkování nechápu - já šátek uvazovala a po slepu bych to teda nezvládala. Prostě super!
Nemáte nějaké svoje stránky se zážitky? Moc ráda bych Váš blog,pokud je, přidala mezi své oblíbené!
 Blanka 
  • 

Cestovní vanička 

(18.5.2009 7:56:53)
Romano, znáte nafukovací vaničku? K dostání i na internetu (bohužel, název stránek se mi sem nepodařilo protlačit) - vhodná od narození cca do 1 roku.
 Romča a Venoušek 


Re: Cestovní vanička 

(18.5.2009 15:18:35)
Hezký den Blanko,
tak to jsem vůbec netušila, že existuje. Hodně cestujeme a máte pravdu, někde není vana a je jen sprcháč a to je blbé. Tak jdu na to kouknout.
Romana a chrnící Venoušek
 kaliinka 


Re: Cestovní vanička 

(19.5.2009 12:48:13)
Romanko, smekám před Vámi, jak se dokážete přenést přes svoje problémy a užíváte si život naplno! Ráda si čtu vaše příspěvky a budu se těšit na další. A co se týká nafukovací vaničky, koupíte ji levně novou s výpustí na mimiaukci za 179 Kč, prodávající pod přezdívkou albiss - ID 96050 (neznám ji, nedělám reklamu, jen jsem nááhodou na to narazila, tak jsem si na Vás vzpomněla, protože jinak je i trojnásobně dražší). Tak snad se nezlobíte! :-) Přeji Vám a celé rodině hodně pohodových dnů!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.