| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ničivé následky jara

 Celkem 12 názorů.
 Kamča, Verča 4 
  • 

Opět krásný článek 

(10.4.2009 10:31:53)
Děkuji, za krásné čtení. Vždy se těším na Váš přispěvek, je to krásné pohlazení na duši.
Přeji krásné prožití Velikonoc.
Kamča
 pavla 3 deti 
  • 

tak tak to znam. 

(10.4.2009 12:29:38)
jo jo jaro ma nicive nasledky pro telicka pracovnich mravenecku, taky k nim patrim ale zase to stoji za to kdyz uz je to za nama.Jen vydrzte pak budete muset tu travu jeste sekat.
 Aneka_ 


Díky 

(10.4.2009 13:09:30)
jakkoli mizerná je moje nálada, jakkoli naštvaná jsem, jakmile si počtu cosi z Vašeho života, mizerné chvíle jsou ty tam. Nejenže se skvěle bavím, dneska s Vámi i soucítím. Pracovním Velikonocům zdar!
 Mapik+Betka+Fili 


taky nas to ceka 

(10.4.2009 16:39:30)
Byt ne za ucelem svatebniho plesani, ale taky nas to ceka,takze v tom, mily autore, nezustanete sam :-)
 Lucka 
  • 

hezké 

(10.4.2009 23:23:41)
Jen chci napsat, že taky moc ráda čtu vaše články.:-)
 iva 
  • 

Re: hezké 

(11.4.2009 9:01:56)
Krásný článek!

Někdo urovnává oblinky a hromádky, někdo zdědil po předcích krásný vybetonovaný dvoreček. Co 10 let, to jedna vrstva betonu. První po válce. Byť nás po týdnu práce ještě stále bolí záda, přesto nás také žene vidina krásného rovného trávníku...
 Romča a Venoušek 


Re: hezké 

(20.4.2009 0:36:46)
Milý pane Nágl,
tak ani nevím, že se Krista vdává. A to vidíte, asi nevíte, že já už jsem také vdaná, bydlím hodně daleko od Ohrozimi a máme dvouměsíčního chlapečka Venouška. Budu moc ráda, když mi napíšete.
Romana Všetičková dříve z Ohrozimi, nyní Hladišová z Ústí nad Labem
 Amálie P 


:-) 

(11.4.2009 11:04:03)
Moc krásný článek s úžasným pohledem na svět a děnív něm.Vaše články jsou skvělé.Vdáteli je knižně ráda je koupím.Dnes to zafugovalo i na mojí bolest hlavy- je pryč :-)
Držim palce při vaší rekultivační činosti a přeji zdravíčko vaší velké a milé rodince.
 Eva.. 


Díky 

(16.4.2009 8:43:54)
Díky panu Náglovi za další milé počtení a pohlazení duše.
 Růžovka horská 


opět nezklamal .... 

(20.4.2009 17:04:09)
... opět čtivý, úsměvný, náladu zvedající článeček. Pane Nágle děkuji. vaše povídání čtu moc ráda, pokaždé zahřejí u srdíčka, pohladí po duši, vykouzlí úsměv... Jen houšť ;-)
 suvis 


jaro je fuška, ale krásná! 

(21.4.2009 9:37:23)
Díky za krásný článeček ze života! Řízením osudu jsem zůstala sama se dvěma dětmi (necelé 3 roky a 7 měsíců), dvěma psy, domkem a zahradou. Je to záhul, navíc už chodím na částečný úvazek do práce, takže neustále tvrdím, že bych se potřebovala tak asi 5x naklonovat :) Přesto jsem moc a moc ráda, že už jaro konečně dorazilo, sluníčko dá sílu a leán do života... A už se těším, až budu taky chystat zahradu na Eliščiny vdavky :o))
 Martina,chlapeček03,holčička99 


první 

(23.4.2009 15:14:51)
Tak tento článek je první od Luboše Nágla který jsem četla, ale už jsem si stihla přečíst i další a další mě čekají. Pro mě jsou příjemným čtením - díky za ně.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.