| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kam se poděly české princezny?

 Celkem 40 názorů.
 Insula 


prostě nikdo nemládne 

(9.4.2009 9:32:31)
Nikdo nemládne a tak to prostě je. Mimochodem zrovna p. Vránová vypadá na fotce opravdu skvěle, zvlášť když uvážím, kolik už ji je.
 Rapiti 


Re: prostě nikdo nemládne 

(9.4.2009 9:46:50)
Mě teda připadá, že se nikdo nesnažil vyhrabávat nepovedené fotky. Vždyť jim to tam sluší, v jejich věku bych chtěla taky tak dobře vypadat.
Asi je to tím, že jsme většinu z nich vídaly nadále na obrazovkách a není to pro nás takový šok.
 adelaide k. 


Re: prostě nikdo nemládne 

(9.4.2009 9:52:32)
Souhlas, mě se fotky "dnes" moc líbí a kdyby mi mohl někdo zařídit že v daném věku budu vypadat jako Šafránková na té současné fotce, budu spokojená ~t~
 Kudla2 


Proč kruté? 

(9.4.2009 9:50:22)
Spíš by nebylo normální, kdyby po 30,40,50 letech vypadaly úplně stejně, ne? To by mě tedy fakt vyděsilo. Ale na tom, že někdo v sedmdesáti vypadá na sedmdesát, neshledávám nic nenormálního ani krutého (navíc třeba paní Vránová vypadá velmi dobře).

Za čtyřicet let budu taky stará vrásčitá bába, no a? Když se toho dožiju, navíc v relativním zdraví, tak budu mít úplně na háku, jak vypadám.

Prosím, nepropadejme i my trendu "hezké je jen to, co je mladé a svěží". Pavel Eisner blahé paměti kdysi napsal, že není nejkrásnějším stvořením přírody mladá žena, ale hlava starého muže, povede-li se. K životu patří úplně stejně dětství, mládí, střední věk i stáří a kdybychom si to uvědomili, možná bychom byli o něco maličko spokojenější.

 kaMyš 


Re: Proč kruté? 

(9.4.2009 16:58:36)
Kudlo, to jsi napsala moc hezky, souhlasím.
 Filip Tesař 
  • 

Re: prostě nikdo nemládne 

(9.4.2009 9:57:33)
Přesně tak, paní Vránová vypadá tak, že bych jí mohl hádat o čtvrtstoletí méně. A musel bych se hodně snažit, abych tam viděl to, co píše autorka článku. Všechny někdejší princezny vypadají fyzicky opravdu dobře, a to bez pozlátka náročných plastických operací, kterými by ze sebe dělaly něco, čím nejsou.
 10.5Libik12 


Re: prostě nikdo nemládne 

(9.4.2009 21:25:06)
Počkat, vždyť ty dámy na těch soudobých fotkách jsou hezké.
 fisperanda 


Nic šokujícího :) 

(9.4.2009 9:52:32)
Nevidím na těch ženách nic co by mě šokovalo, ani jedna mi nepřijde ošklivá. Nechápu že někoho rozčílí bulvár. Bulvár je od toho, aby měl hloupý kecy, hloupý fotky a dycky si myslím, že lidi už pochopili že bulvární plátky jsou nevkusný, lživý atd... ale kupodivu to stále hodně lidí čte. Takže pokud Blesku připadá skandální, že nám princezny stárnou, tak mě to vážně netrápí :))
 janča 
  • 

Re: Nic šokujícího :) 

(9.4.2009 10:36:27)
A naopak mně se zdá, že ani Blesku to skandální nepřipadá. Nijak škaredě fotky starších žen nekomentovaly.
 Lea 
  • 

krasne porad 

(9.4.2009 9:53:37)
Tak ja nevim, ale mne prijdou krasne porad... Jiste, uz nejsou mlade, ale to vubec nevadi.
 Tulka 


Re: krasne porad 

(9.4.2009 10:01:04)
Tak jsem čekala,co na mně vyjukne a viděla jsem sbírku samejch hezkejch ženskejch.Takže já bych to spíš otočila-i takhle dobře se dá vypadat v neprinceznovském věku~;)
 Šarbar 


Re: krasne porad 

(9.4.2009 10:10:05)
Kéž bych taky až mi bude semdesátšest let vypadala stejně dobře jako třeba paní Vránová.~m~
 GLT 


Re: krasne porad 

(9.4.2009 11:40:57)
Přidávám se, taky se mi líbí, jak vypadají teď. Starší, ale pořád jsou to ony. Rozhodně lepší, než stárnout ve stylu Ivany Trumpové... brrr ~l~
 Winky 
  • 

Re: krasne porad 

(9.4.2009 12:54:57)
No ono jestli to nebude ten problém, když autorka tohoto článku žije v USA a je zvyklá asi na ty vyumělkovaně nestárnoucí babičky co do kola času špracly páku když ukazovalo čtyřicítku a vynakládají hodně peněz a bolesti aby to ani po 20ti letech nikdo nepoznal :-( Váím si těch uvedených dam že toto nemají zapotřebí (i když asi tolik možností "údržby" ani neměly, to jen Božský Kája a Helena).
Fotky se mi líbí, ba na to že je to z Blesku ani popisky nejsou senzacechtivé, spíš věcné.
 Zutulka+Vojta 5/04+Patrik12/08 


nesouhlasím 

(9.4.2009 10:06:18)
Mně se fotky moc líbily a nemyslím to nijak zle. Opravdu se mi líbily. Samozřejmě na těch aktuálních fotkách už nejsou mladé a krásné princezny, ale to je přirozené. Přesto to na nich všem sluší. Ani text pod fotkami nebyl nijak urážlivý, tak proč se pohoršovat?
 Meridian 


Re: nesouhlasím 

(9.4.2009 19:59:41)
Naprostý souhlas :-) Mně se líbí přirozené stáří a ne vypnuté figuríny.
 caira (Vojta1/03,Mates11/04) 


Krása nesmírná 

(9.4.2009 10:17:40)
Já myslim, ze tyhle princezny budou pro nás vsechny krásne princezny naporád.
A, ze to uvidi nase deti, ktere ted koukaji na pohadky je jedine dobre. i z jejich maminky prncezny bude jednou vráscitá babicka... a Marketka od vedle bude treba v sedesati taky o holi.
Prirozeny vyvoj.
CLanek sem cetla az dnes, a abych rekla pravdu, libil se mi. Prijde mi krásné, videt princezny po letech.... Proste je to takove normalne prirozene.
Rozhodne ne pohursujici.
 Zuzana+Terezka 


Vratné lahve a paní Vránová 

(9.4.2009 10:27:15)
Tak já jsem úplně v šoku, že vtipné, krásné a držkaté paní ředitelce v korzetu je 76 let. Kéž bych já v jejích letech měla takový nadhled, smysl pro humor a sex appeal. Ty jo.... pořád jsem v šoku :-)
 janča 
  • 

Většina těch fotek je ok  

(9.4.2009 10:30:41)
Myslím, že nevybrali zas tak špatné fotky, většina princezen je na fotce pěkných i v pokročilém věku. Kdyby o nich ve článku špatně psali, to by se mi nelíbilo, ale takto se mi článek líbí. Nikdo nemládne. Někdo zraje, někdo nabere hmotnost, ale že by mě nějak tyto fotky pobouřily nebo překvapily, to ani omylem.
 Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 


Tak já nevím, 

(9.4.2009 10:43:37)
ale podle mne jsou krásné pořád. Ani jedna z nich na fotkách nevypadá zle. Jsou to krásné, zralé ženské s grácií. Rozhodně si nemyslím, že by někdo hledal kruté fotky, moc jim to sluší. Mít tak to štěstí a vypadat v jejich věku alespoň z poloviny tak dobře...
 Zdena 
  • 

právě naopak 

(9.4.2009 11:25:02)
Ten článek s fotkama se mi dostal do ruky také a nevidím na něm vůbec nic zvláštního a upřímně řečeno ani nic zajímavého. Co je tak divného na tom, že všichni stárneme. Copak si neprohlížíme rodinné fotky a neříkéme si, že ta naše babička (prababička, děda, tetičky apod.) byla za mlada krásná ženská (nebo děda úžasný fešák)? Já už se také blížím k důchodovému věku, nejsem tak štíhlá jako dřív, i ty vrásky přibyly. Ale když se podívám do zrcadla, tak jsem naprosto spokojená, prostě určitý věk je tady a já se cítím pořád dobře. Za svůj věk se vůbec nestydím. Mně připadá právě naopak naprosto nepřirozené, když se někdo snaží vypadat v šedesáti jako ve dvaceti. To mně připadá zvrhlé a nechutné. Samozřejmě že se každá ženská chce pořád líbit, ale toho jde docílit úplně přirozeně, k tomu nejsou třeba plastiky a silikonová prsa. Mimochodem dámy, už jste někdy slyšely, jak se o takových věčných "mladicích" baví chlapi? Možná byste byly překvapeny, co se chlapům na ženských líbí ve skutečnosti. Můžu vás ujistit, že silikonky to většinou nejsou.
 Petr 
  • 

Silikon a spol 

(9.4.2009 11:47:16)
"Smat se" zestarlym princeznam je jeste slabe kafe v porovnani s tim, co se dneska snazi protlacit ze vsech medii jako normalni chovani - treba to, ze si Miss necha udelat silikon - proboha to je vysmech te soutezi a at uz je soutez Miss smesna i bez toho, tak tohle je absurdni a misto, aby se na to v mediich ukazalo, tak tim, ze si Misska necha udelat silikon se z ni jeste stane vetsi celebrita. Proboha tahle spolecnost zije uplne mimo realitu resp. zijeme ve svete, kde jsou hodnoty uplne prehazene.
 Zuzuk 


Re: Silikon a spol 

(9.4.2009 14:54:33)
souhlasím, proč se někdo pozastavuje nad přirozeností a ne nad umělotinami... silikon bych ještě uznala jako pomoc při nehodě, deformaci, ale ne tak jak je využíván fuj a ještě jednou fuj... super přirozené stárnutí
 Katla 


fotky těchto hereček  

(9.4.2009 13:17:04)
by vesměs mohly být reklamou na přirozené stárnutí a aktivní stáří a zdravý vztah k sobě samému a svému stárnoucímu tělu - jsem úplně alergická na věčné mladice, "silikovové lajdy". mimochodem, nedávno jsem byla na koncertu HH, už je to taky babička, ale když zpívá, kohokoliv by strčila do kapsy - a má šťávu a má šmrnc a připadala mi krásná.
 Lassie66 


Re: fotky těchto hereček  

(9.4.2009 13:25:29)
Hroudo, pokud máš na mysli Hanu Hegerovou, tak to určitě souhlasím. Je to dáma a má styl. Mimochodem - taky jsem měla to štěstí jí vidět živě a byl to zážitek jak hrom. I díky panu Maláskovi a ostatním.~R^
 Katla 


přesně tak  

(9.4.2009 14:16:53)
má styl, má říz a má charisma. Neumím si ji představit uměle viziuálně omlazovanou o 20 let ~t~~t~~t~ - z většiny lidí to udělá karikaturu sebe sama ~t~
 Jan 
  • 

Re: fotky těchto hereček  

(9.4.2009 14:55:52)
Mám slabost pro Květu Fialovou. Ty její jiskry v očích a vitalita - to je prostě úžasný!

Ztělesněná elegance je zase Zita Kabátová. Úchvatná dáma.
 1.3Magráta13 


Re: fotky těchto hereček  

(9.4.2009 17:25:38)
Taky mám slabost pro Květu Fialovou. A snad ještě víc pro Hanu Maciuchovou. Ty její oči, ona v nich má tak krásnou jiskru, až mě to dojímá, jak se těma očima umí smát.
 boží žena 


Re: fotky těchto hereček  

(9.4.2009 17:42:54)
To je zas článek o ničem, teď nemyslím, ten v Blesku.

"Kruté fotky" a šok z toho že každý stárne~a~
 pozitivni mysleni 


taky nechapu 

(10.4.2009 4:12:10)
co tim autorka chtela rict.Tenhle clanek v Blesku uz jsem videla, nebo mi to mozna taky prislo emailem a taky si myslim, ze na tom clanku neni nic spatnyho a fotky jsou takovy ze zivota, a princezny aspon pro me vypadaji moooc dobre.
 Jája 
  • 

Kam se poděly? 

(10.4.2009 8:31:19)
Kam se poděly české princezny? Zestárly, milé děti, a teď si hrají s vnoučaty.
 Magda & 2 
  • 

Re: Kam se poděly? 

(10.4.2009 8:50:43)
...super komentar! Dik!
 Barbora 
  • 

Hvězdy dnešní doby 

(10.4.2009 12:30:22)
Já třeba nechápu, že "hvězdami" dnešní doby jsou např. takové kráv... jako Mašlíková nebo Agáta Hanychová (krávy prominou).
1) nejsou hezké, první ze zmiňovaných mi přijde v obličeji až hnusná 2) jsou neskutečně blbé - zase zvláště ta druhá zmiňovaná. Typuji že se časem provdají za nějakého hokejistu/fotbalistu a budou plnit bulvár dál. Až je za 40 let vyfotí jako staré, budu se jim vysmívat s chutí, protože to typuji na stovky plastik a dopadnou pravděpodopně jako Michael Jackson. Ale např. Alena Vránová nebo Libuše Šafránková jsou dámy se vším všudy, ty si shazovat a vysmívat nezaslouží!!!!
 Eva 
  • 

Re: Hvězdy dnešní doby 

(10.4.2009 20:53:54)
Souhlas,
některé "dámy" dnešní doby nepotřebují mozek, pouze na jistých místech "vyvinuté" tělo, které v pravou chvíli zpeněží a pak tradá.... možná za těch 40 let po nich neštěkne ani ten pověstný pes.(doufám - bude-li lidská společnost ještě schopná rozlišovat TO PRAVÉ, LIDSKÉ)
 Lizzie 


Re: Hvězdy dnešní doby 

(11.4.2009 11:31:20)
Jenže jsou hvězdy a hvězdy - ty, o kterých mluvíš jsou modelky, který visí chlapům na plakátech, kalendářích apod., samozřejmě tam spadá i jistá část ,,hereček". Jenže i teď jsou - ať už mladší nebo starší - herci apod., kteří mají názor, jsou dobří a dost možná zestárnou s grácií. Mícháte dohromady jablka s hruškami - dost možná proto, že ty, o kterých mluvíte se právě vyskytují v bulváru apod., kdežto o jiných se moc nemluví a holt si budete do toho divadla muset zajít, případně CD poslechnout...
 Liška s banem :) 


Re: Hvězdy dnešní doby 

(13.4.2009 17:09:34)
Pozor! Hanychová má IQ 136, tzn. že patří mezi 2% nejchytřejších lidí. Jenže se rozhodla, že jako "přihlouplá rebelka" si vydělá víc (a bohužel má pravdu), tak se tak chová. Prostě osobní marketing.
 Lizzie 


Re: Hvězdy dnešní doby 

(18.4.2009 9:59:00)
Liško, souhlasím. Hanychová není blbá. Dlouho jsem jí nemohla vystát, nicméně si to - v rámci možností - chytře zařídila. Je to provokatérka, ale myslím, že váží každé slovo.
 Lybicka + dva kluci 


No ja nevim, me neprijdou ty fotky krute... 

(11.4.2009 7:27:43)
Proste ukazaly jak vypadaji herecky dnes a mnoho z nich vypada bezvadne! Presne tak, nikdo nemladneme a moc se s tim neda udelat!
 Lizzie 


Co je na tom šokující? 

(11.4.2009 11:26:18)
Prostě srovnání - dříve a dnes. A myslím, že většina z popsaných dam stále šmrnc má a fotky nejsou nijak nechutné. Hlavně z mnohých vyzařuje jakýsi šmrnc.
 Repulsion 


Má cenu řešit Blesk? 

(24.4.2009 1:50:36)
Takový odpad, takový hnůj?
Nečíst, nekupovat, nepodporovat, ignorovat!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.