| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ztratila Lucinka bačkorku

 Celkem 8 názorů.
 Alice z Kamenice 
  • 

Neznáte autora/autory? 

(21.9.2005 14:55:58)
Díky, po písnicce se jiz dlouho marne pídím. Ale kdopak ji prosím napsal?
 PajaMM 


Re: Neznáte autora/autory? 

(21.9.2005 15:10:22)
Ahoj.
Nasla jsem na netu k teto pisnicce tato dve jmena...Z. Marat / Z. Borovec
hezky den!
 Lucy =) 
  • 

Re:Hledaná písnička ve formátu mp3 Stratila Lucinka bačkorku? 

(27.4.2007 15:18:22)
Strašně dlouho schánim Stratila Lucinka bačkorku,tak sem dostala tip na vás,nemá tuhle písničku někdo??kdyby náhodou a byli ste tak hodný pošlite mi to na Delfiinek@seznam.cz byla bych vám mooc vděčná
 Já 
  • 

Re: Re:Hledaná písnička ve formátu mp3 Stratila Lucinka bačkorku? 

(2.3.2013 21:09:59)
http://www.ulozto.cz/xmJNe8o/ztratila-lucinka-backorku-mp3
 Ladislava Petránková 
  • 

Re: Neznáte autora/autory? 

(12.10.2008 18:49:20)
najdi si stránku

http://muj2.edisk.cz/stahnout-soubor/84357/02_-_Ztratila_Lucinka_backorku.mp3_2.99MB.html

tam lze písničku stáhnout.
 Eva30 
  • 

Lucinčina bačkorka 

(17.4.2006 20:30:51)
Tak tuhle písničk mi zpívávala mamča, když jsem byla malá a já jí měla moc ráda. Jenže je to už bezmála 25 let, kdy jsem ji slyšela naposledy a když jsem ji chtěla zazpívat mým dětem, marně jsem v paměti hledala slova. Mamka si už taky nevzpomínala a tak jsem se smířila s tím, že dětem zazpívám jen první sloku a refrén. A teď, úplnou náhodou, narazím na celý text. I s notama!Super,
moc a moc díky.
 MirkaEyrová 


Re: Lucinčina bačkorka 

(18.4.2006 11:19:18)
Evo, když budeš chtít, tato písnička je obsažená v knížce "Písničky z pohádek a dětských filmů - 1. díl". Existuje více dílů, a najdeš v nich všelijaké písničky pro děti z televizních pořadů a rovněž z pohádek (Tři oříšky pro Popelku, Jak se budí princezny, Šíleně smutná princezna atd.). Vydalo nakl. G + W, sestavil Ondřej Suchý.
 Iva Zimová 
  • 

Ztratila Lucinku bačkorku 

(16.2.2008 16:26:06)

Nemáte náhodou tuto písničku ve formátu mp3? Prosím pošlete mi ji na adresu Zimik.Iva@centrum.cz
Moc děkuji

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.