| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se líný málem přetrh

 Celkem 21 názorů.
 Michaela Pecharová 


Chlapi 

(20.2.2009 8:06:28)
Každý chlap si umí poradit, pokud chce. A ačkoliv ten můj taky občas třeba radši sedí u PC nebo TV, než by zabavoval naše drobečky, když už se s nimi do jejich pokojíku vydá, jenom zírámm, jaké nápadité hry umí vymyslet. Většinou u nich třeba může ležet, ale děti si pohyb obstarají i bez něj. Nejraději mají hru na kosmonauty (raketa se dá udělat i z postele a hromady polštářů, a "lítají" na různé planety. Nejraději mají čokoládovou a dinosauří :-)
 švejk 


Re: Chlapi 

(20.2.2009 8:28:33)
Jojo, taková hra na doktora, kdy manža leží na posteli a nechá si obvazovat hlavu nebo koleno.....většinou usne
 Babsi+2 


Re: Chlapi 

(20.2.2009 8:52:05)
Hm, to se mi taky jednou povedlo (byla jsem čerstvě těhotná a tudíž unavená jako kotě); probudila jsem se s jizvou na břiše-centrofixovou, nesmyvatelnou, takže paní dr. se při prohlídce málem počurala smíchy.
 Jahala. 


Re: Chlapi 

(20.2.2009 14:16:33)
To já si s malou po noční vždycky hrála na školku teda na spaní po O ~t~
 Dalila 
  • 

Re: Chlapi 

(20.2.2009 10:12:33)
Tak to je úplně přesný :-))
 Helois+Hela03/06+Dia07/09 


:))) 

(20.2.2009 9:19:21)
:D:D:D Muži umí být velice vynalézaví!
 .Žaba 


Re: :))) 

(20.2.2009 9:33:04)
Ano, ten moj tiež :-) Raz som sa vrátila domov, a našla syna, ako spí pod stolom, nohy - ruky poprepletané okolo noh stola. Dodnes neviem, čo sa tam dialo :-)
 RADKA 
  • 

:-)) 

(20.2.2009 9:58:13)
Uz si nepamatuji o jaky sport v TV slo, ale manzel v me nepritomnosti nelenil, prinesl z auta kocarek, privazal spagat na madlo, obtocil kolem kliky, na konci udelal oko, zavesil na sve chodidlo a mirnym pohybem pomoci kliky-kladky pekne rozhoupal kocar. Nad mym udivenym pohledem jen suse prohlasil - jsi na hlavu, vis jak by me bolela ruka, kdybych ji drzel tak vysoko?
 asmara 


taky známe 

(20.2.2009 10:22:27)
tohle zjednodušení péče o dítko známe taky,ale já se chci podělit o historku pracovní.Manžel byl tou dobou instalatér,když ho ségra při návštěvě poprosila o výměnu těsnění u kapajícího kohoutku.Nové těsnění doma neměla-manžel si tedy řekl o houbičku na mytí nádobí.Dostal žádané a všichni jsme čekali nějaký profi fígl,jak z houbičky udělat provizorní těsnění...manža vzal houbičku,položil do dřezu,aby kapky z kohoutku dopadaly do houby s komentářem:"no,teď už tě ten zvuk nebude rozčilovat..."
 RADKA 
  • 

Re: taky známe 

(20.2.2009 10:47:57)
Tak tomu se rika profik !!! Pripomina mi meho automechanika: JA "neco klepe u kola kdyz zatacim vlevo". ON "tak zatacej doprava. JA "nefunguje mi sterac" ON "tak nejezdi za deste". JA "vydava to nejaky divny zvuky" ON "tak si pust nahlas radio". JA "vcera mi to chciplo" ON "jo mila zlata, kazdyho nas to jednou ceka". Proste jak ten Dr. z Vesnicky strediskovy.
 a je to? 


Re: taky známe 

(22.2.2009 14:56:07)
Bomba ~t~
 Monanah 


Na wc 

(20.2.2009 11:05:56)
Jednou příjdu domů a naprosté ticho.Hledám manžela a mého 6 měs.kluka.Po chvíli je najdu.Manžel sedí na záchodě a vytváří tam asi něco velikého a v náručí drží naše dítě.Málem jsem padla. Dostala jsem záchvat smíchu.Chlapi jsou opravdu vynalézaví!!!
 MR.áček 


všechny 

(20.2.2009 11:32:50)
~t~~t~~t~to sem se zas jednou nasmála díííky~t~~t~~t~
 a je to? 


Re: Na wc 

(22.2.2009 14:57:53)
To když náš tatínek něco na wc kutí,tak si přitom s naší mladou kutálí toaleťák ~b~
 Saille 


Ten můj taky :-) 

(20.2.2009 18:26:54)
Na mého muže se hodí prakticky všechny historky výše (nedostal se k položení houbičky pod kapající kohoutek, ale zase je fakt že není instalatér :-) ), nejpřesnější je historka s ležící zábranou proti přelezení. Avšak doslechla jsem se, že s 11 měsíčním synkem v krosně šel do hospody na oběd a synka prostě v té krosně pověsil na věšák :-)
 Misulka009 


Šikula 

(20.2.2009 20:26:28)
Tak to je opravdu šikovný :-) Chlapi na tohle mají šestý smysl :-)
 Káťa,2 kluci 


Re: Šikula 

(22.2.2009 12:52:07)
Teda dlouho jsem se tak nepobavila.
Nám automechanik jednou vyprávěl, že mu zákazník přivezl do servisu auto, zaparkoval ho v hale a odešel.
Přiřítil se - šílený výraz ve tváři - asi po 20 minutách, že v tom autě zapomněl dítě.
Na zadním sedadle v sedačce spalo miminko.

Prý je tenkrát zapřísahal, aby to neříkali manželce, která jezdí se svým vozem do stejného servisu.

Můj muž se letos dobrovolně nabídl, že pojede jako doprovod s dětma (8-10 let) na lyžák (syn je ve druhý třídě)....jsem fakt zvědavá, s jakou se navrátí.~t~
 Marta, 2dítka 
  • 

Úžasné!!!  

(24.2.2009 8:46:10)
Některým vynálezům opravdu tleskám.... :-D :-D :-D
 Kristianka 


díky 

(24.2.2009 9:11:34)
díky za zvednutí nálady po ránu,docela dost jsem se natlemila
 potvurkapodivna2 


Vynalézavosti se meze nekladou 

(24.2.2009 21:01:43)
Jsem vysmátá,kdybych neměla uši,směji se kolem celé hlavy.Taky hodím jednu do placu.
Přišla jsem z obchodu a manžel mi vykládal,jak dokázal přebalit prcka-bylo mu 5 měsíců.Samozřejmě se pokakal a nevoněl.Manžel si z plenky udělal roušku přes pusu-my jsme používali látkové pleny-,prý mu to smrdělo,jako starému chlopovi,všechno prckovi svlíkl dolů,položil ho na bříško do vany a prdelku mu osprchoval pod proudem tekoucí vody tak,aby všechna hovínka odplavala.Ani se mu dupky nedotkl.Fajnovka.Jak dlouho s ním manipuloval pod tou pípou,nevím,ale prdelku měl čistou.Sice to zabalení do plenky čisté bylo prapodivné,ale zvládl to.
 lklasinka 


Re: Vynalézavosti se meze nekladou 

(25.2.2009 6:54:21)
můj manžel taky (pouze jednou) v životě přebalil staršího syna, když jsem byla ve škole, pokakal se mu tak, že to měl mimo plenu , tak ho dal do sprchy, vzal si rukavice na nádobí, igelitku, všechno z něho nějak sundal a narval to do popelnice,pak ho (asi skotským střikem) umyl

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.