| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Láska ve škole a v zaměstnání

 Celkem 14 názorů.
 Blanina 
  • 

Láska v zaměstnání 

(24.11.2000 16:45:47)
Ahoj,
chtěla bych říci jen pár slov ke článku láska v zaměstnání.
Sama pracuji v jedné firmě, kde kolegyně s kolegou takovýto vztah mají...podle mě záleží hodně na lidech, jak v práci svůj vztah zvládají, tak aby se chovali profesionálně. Z počátku zde jisté problémy byly, ale pak si myslím, že jistým způsobem oba přehodnotili své chování a práce je pro ně na pracovišti na prvním místě. Záleží tedy hodně na lidech, jak se zachovají a ostatních, jak na určitou situaci budou reagovat.
 Katy 
  • 

Re: Láska v zaměstnání 

(10.10.2009 14:29:44)
Já na gymplu šoustala s profesorama a včera mě zase vystříkal šéf, je to boží takhle žít a porušovat všechna stupidní pravidla a morálku!:-D
Ps: Na mých spolužácích ani na koleginích v práci mi nikdy nezáleželo, spíš jsou mi na obtíž.xD
 Václav Kovář 
  • 

Hrůza 

(31.10.2003 8:14:28)
je to hrozné protože sem teplej.
 Lukáš Domalyp 
  • 

Re: Hrůza 

(31.10.2003 8:19:04)
Je nás víc.
 Zdeněk Janovskí 
  • 

Re: Re: Hrůza 

(31.10.2003 8:23:06)
Včera večer jsem to dělal s Hánovou.
 Katy 
  • 

Re: Hrůza 

(15.12.2004 9:32:22)
To se nemáš moc čím chlubit, frajere :o)! Asi nejíš moc ovoce, nepiješ mlíko a vůbec celou životosprávu máš k prdu - pak to máš hořký a nepochutná si nikdo!
 Jindra Jirák 
  • 

Láska v zaměstnání může a znamená po ukončení vztahu výpověd 

(4.2.2005 19:02:35)
Ahoj chtěl bych se vyjádřit ke článku a něco vám říct láska ve třídě není špatná ale problém bude v s tím se snažit před svou láskou neudělat něco špatného pokud není vaše láska tolerantni Příklad:přihlásit se a odpovědět neco nesmyslného a najednou se vám začnou smát a vaše láska také třeba proto že se neovládne a vy se můžete třeba někam zahrabat a bude vás to mrzet a třeba u některých jedinců i možný rozchod s dotyčnou co se vám smála samozřejmě že to tak být nemusí ale možna i jo no článek i kresby byli dobře nakresleny a napsány a hlavněbyli pravdivé já mám například holku s kterou než se začal chodit tak sem sní musel strávit hodně času než mi začala věřitale to je jedno
 Veronika Menčíková 
  • 

Re: Láska v zaměstnání může a znamená po ukončení vztahu výpověd 

(14.12.2005 15:52:02)
Ahoj chtěla sem se přiznat k tomu že miluju Jindru Jiráka a chci o něm říct že je krásnej a že sem s nim prožila krásné chvile na horách ale ten vztach mi narušila škola a debilní lyžák a od té doby lyžáky nesnášim a školu taky protože ta lyžáky vymyslela. :-)
 Roman 
  • 

Citáty o lásce 

(3.4.2007 11:48:44)
http://www.laska-laska.wz.cz
 Jindra Jirák 
  • 

Láska v zaměstnání může a znamená po ukončení vztahu výpověd 

(4.2.2005 19:02:35)
Ahoj chtěl bych se vyjádřit ke článku a něco vám říct láska ve třídě není špatná ale problém bude v s tím se snažit před svou láskou neudělat něco špatného pokud není vaše láska tolerantni Příklad:přihlásit se a odpovědět neco nesmyslného a najednou se vám začnou smát a vaše láska také třeba proto že se neovládne a vy se můžete třeba někam zahrabat a bude vás to mrzet a třeba u některých jedinců i možný rozchod s dotyčnou co se vám smála samozřejmě že to tak být nemusí ale možna i jo no článek i kresby byli dobře nakresleny a napsány a hlavněbyli pravdivé já mám například holku s kterou než se začal chodit tak sem sní musel strávit hodně času než mi začala věřitale to je jedno
 Milan Šmejkal 
  • 

Sexualita 

(15.6.2006 22:51:21)
Myslím, že je to pravda, člověk se více poznává třeba v zaměstnání nebo ve škole. -

Jsem rád, že se o sexualitě také dá mluvit jen slušně, jako třeba v odborných knížkách a nemusíte to třeba slyšet ve sprostším podání třeba od kamaráda. - To je můj názor, ale klidně můžete být proti mě, jestli se vám to nelíbí!!
Milan Šmejkal, 18 let
 petr 
  • 

Re: Hrůza 

(12.6.2007 10:55:24)
kolipak ti je že si ho honíš a stříkáš si to do pusy?Já to dělam taky, ale je to dobrý, vůbec ne hořký, spíš to má chuť jako sladký mandle nebo oříšky.A holkám to chutná moc, vždycky to říkaj.Tak se měj a dělej si to často, to určitě má vliv na chuť.Peťa
 Peťka 
  • 

Láska ve škole 

(23.1.2008 18:09:58)
Možná Vám to příjde směšné, že o nic nejde. Ale nějak zrovna já mám tu zkušenost s láskou ve škole. Je mi 18, jsem v třeťáku na gymplu a do nějakého toho čtvrtletí to bylo všechno v pořádku, všechno bylo úžasné, všechno se mi dařilo. Ano, chodila jsem se spolužákem, byli jsme spolu už od prváku. Takže se nám blížil druhý rok a najednou přišla studená sprcha, a že je konec. Už během vztahu to nebylo růžové, měli jsme právě problém s kukama, buď si utahovali z Kuby a nebo měli plno "keců" na mě. Kolovali hlavně o mě všelijaké drby a i od holek jsem se odcizila, přesně jak je naspáno v tomto článku. Přišel rozchod a já prostě neměla ve třídě skoro nikoho, kdo by stál za mnou. Naštěstí byl Kuba aspoň trochu charakter a v začátcích se mě zastával. Nicméně poté to začalo. Ve třídě se utvořila banda, která začala vymetat hospody a dělat všelijaké "prasárničky" v podnapilém stavu a bohužel i Kuba byl také občas mezi nimi. Samozřejmě se o tom mluvilo na plno v celé třídě, tak abych nejlépe o všem věděla, co kde s kým Kuba dělal. Trvá to pořád a je to opravdu nepříjemné. Pořád mi to někdo připomíná, pořád předhazuje a bohužel, jak jsem doufala, že po našem rozchodu kluky ty blbé řeči přejdou, ani to se nestalo. Je to teď hrůza, už nikdy bych něco takového jako chodit se spolužákem neudělala. V Kubovi mám stále nějakou tu oporu, ale nemůžu s ní počítat napořád. Stejně mi nezbývá než to protrpět ještě rok a půl k maturitě.
Ale je to škoda, celé dva roky byly i přes všechny problémy krásné. Jen nechápu jak se lidé dokáží chovat - myslím náš třídní kolektiv, který žádným kolektivem není.
 Etraska 
  • 

Re: Láska ve škole 

(30.6.2009 14:21:42)
To si měla eště docela štěstí,se mnou se ve škole nikdo nekamarádil už od první třídy a keci měli pořád, aniž bych tam chodila s nějakym klukem :(

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.