| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nová kniha od naší dlouholeté čtenářky

 Celkem 9 názorů.
 Christianna + 3 kulíšci 


Hezká kniha 

(5.4.2008 14:07:13)
děkuji za ni Šárko!
 madlenka07 


Re: Hezká kniha 

(6.4.2008 21:04:20)
Ráda si jí přečtu...jen doufám,že u toho nebudu moc brečet.
 Evča, kluci 90+96 


Přečetla jsem ji jedním dechem 

(7.4.2008 10:17:50)
Knížku mi půjčila kamarádka, přečetla jsem ji jedním dechem. Můžu doporučit, fakt se to pěkně čte, je to takové "ze života" o normální ženské, jejím životě, trápení i radostech v manželství (toho prvního bylo asi o dost víc), o hledání sebe samé, o složité cestě ke svobodě...
 Lenka,Nikolka04/04+Jakub12/06 


Dík za tip 

(7.4.2008 15:16:29)
Podle ukázky z knížky to je opravdu knížka, která se bude číst jedním dechem.Jakmile na ni narazím v knihkupectví, určitě si jí koupím.
 snoopy 
  • 

ne poprvé 

(22.7.2008 20:13:11)
...takových fláků si vyslechnete na baru za jedinou noc, tak neutěšeně mnoho,že bych sám mohl psát jeden za druhým ... Méně hysterie,výplody churavého ega a snad to nakonec příště bude šlágr... Jsme malá země, kde se zná jeden s druhým a máme ve zvyku plít bez přestání jeden druhému do tváře,jen pro to své mále podělané ego ... Autorka by si mohla přečíst "Dášenku" p. Čapka třeba tam najde dobrý odrazový můstek a ne fantasmagorie tohoto typu ...když si vemeš kurevníka , tak se nediv , co z toho máš, krasavice naše... Neser druhým na hlavu, třeba bude jiná kniha , kde budou srát na ní tobě ...
 MirkaEyrová 


Re: ne poprvé 

(22.7.2008 20:34:40)
Jsi pitomec.
 snoopy 
  • 

Re: ne poprvé 

(22.7.2008 20:53:31)
ale duševně zdráv , na rozdíl od tebe...
 MirkaEyrová 


Re: ne poprvé 

(22.7.2008 21:00:47)
Což ti ale neslouží ke cti, jak jsi zajisté přesvědčen. Možná mám problémy, ale - narozdíl od tebe - mi nechybí soucit s druhými. Cítím se tak být o dost lidštější než ty.
 Teraza Horáková 


Re: ne poprvé 

(22.7.2008 21:05:28)
zdráv, nezdráv, mnoha lidem (soudě dle sebe) činí problém vyjádřit své pocity. Tomu, kdo je dokáže popsat, v některých případech aniž by vůbec byly jeho R^.

Někdy se člověk trochu nerad najde i v knize, a rád, že v tom není sám.

pokud pracuješ za barem, měl bys to naopak chápat :-)))

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.