| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku První, druhé a třetí dítě

 Celkem 2 názorů.
 michaela, kluci 13 a 10 let a roční holčička 
  • 

Nesouhlasím s článkem 

(8.4.2000 10:24:17)
Nemůžu souhlasit s tím, jak se maminka chová při třetím dítěti. Je to asi podle situace. Když má děti hned za sebou, tak je to klidně možné, ale např. u mně je to úplně naopak. Teprve teď se chovám, jako bych měla první dítě. Dokonce si někdy s některými věcmí ani nevím rady. Teprve tohle třetí dítě si užívám, chodíme spolu cvičit, plavat, vůbec nespěchám do práce. Nevím, jestli je to věkem, nebo že je to holčička po dvou rošťácích. Ale teprve nyní je to pro mě to pravé mateřství.
 Helena 
  • 

Růžová 

(7.7.2000 16:06:56)
Musela jsem se zasmát při větě u třetího dítěte. Jak chlapečkům sluší růžová. Můj nejmladší bratr(třetí dítě) chodil od malička v růžovém a červeném a jak mu to slušelo. Jen nám asi do jeho čtyř let nikdo nevěřil, že to není holčička

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.