| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se dělá dědeček

 Celkem 40 názorů.
 JoJo 
  • 

moc hezké 

(6.12.2007 8:45:41)
Pěkně jsem se pobavila,děkuji za tak pěkný článek :o)
 makula 
  • 

Re: moc hezké 

(6.12.2007 9:10:06)
Oprvadu příjemné zpestředí čtvrtečního ráno.
NApsal jste moc hezký článek, určitě budete prima dědeček.
 Helena,dva kluci ,dvě kozy 
  • 

Re: moc hezké 

(10.12.2007 12:47:37)
Gratuluji k titulu a ke kozí farmě neméně !!! Přijďte mezi kozičkáře a ovčáky na www.ifauna.cz . Helena
 Evís+3 ks 


Nádherné! 

(6.12.2007 18:01:30)
Úžasný článek plný optimismu - děkuji!!! A přeji, ať jste tím nejlepší dědečkem! Ale to Vy budete...
 martina 1 


Re: moc hezké 

(7.12.2007 12:49:28)
Moc krásné,úplně jste mě rozplakal.Přeji hodně radosti z vnoučka a také hodně energie.Děkuji za krásný článek
 Líza 


:-) 

(6.12.2007 8:46:11)
Moc pěkné. Gratuluju a přeju spoustu pěkných let v nové roli, s novým členem rodiny.
 Rapiti 


Moc gratuluju 

(6.12.2007 8:55:24)
Moc gratuluju a přeju, ať si vnoučka užíváte.

Tečou mi slzy smíchy, stále se upomínám coby zájemce o knižní vydání Vašich příběhů.

 petra 
  • 

pohlazení na duši 

(6.12.2007 8:54:32)
pane nágle,

děkuji za krásné ranní pohlazení na duši. Po všedch těch nářcích na výši mateřské konečně hezký milý článek od člověka, který si nestěžuje, ale bere život takový jaký je a umí s ním krásně, poeticky žít. Přeji celé vaší rodině, vše nej.--
PS: Hlavním děděčkovým úkolem je rozmazlovat vnoučata :-)
 Maci1 


Re: pohlazení na duši 

(6.12.2007 17:18:24)
Pod tohle se podepisuju. Nadherny clanek :-).
 kveta19 


Blahopreji :-) 

(6.12.2007 8:55:16)
Preji hodne stesticka a zdravi Vasemu vnouckovi.
Dedecek ma prece za povinnost vnoucka neuveritelne rozmazlovat.A taky mozna vynahradit si cas,kdyz na sve deti nebyl :-))))
Eva
 Eva, 4 +3 


Re: Blahopreji :-) 

(6.12.2007 12:28:24)
Pane Nágle, blahopřeji k prvnímu vnoučkovi. Přeji hodně štěstí i zdraví celé Vaší rodině a požehnané Vánoce. :-)

Cheorchio, vzhledem k 11 dětem pana Nágla má jistě ještě dost práce i jako tatínek. :-)
 Hryzalka, 2 myši 


Dědečkovi 

(6.12.2007 9:10:09)
Také gratuluji k vnoučkovi a zároveň k získání práv a povinností dědečků :-)

Jen houšť podobně krásných harmonických článků v tomto jímavém předvánočním čase ...
 Mája 
  • 

Moc krásný 

(6.12.2007 9:12:52)
Děkuju za moc krásný počteníčko takhle po ránu a přeju moc štěstí, zdraví a spokojenosti celé rozrůstající rodince.
ps: naše čerstvá dědečkovská zkušenost, naši milovaní dědečkové jeden v důchodu a druhý ještě pracují, když přijdou občas si pohrát navečer s vnoučkem, tak už nějak nemají sil, usednou do křesla a po chvíli usínají .... tak přeju hodně sil na to rozmazlování
 Helena 6 
  • 

Krásné 

(6.12.2007 9:20:06)
Nádherný článek. My zrovna řešíme první část překvapení. To je oznámit rodičům že nás bude - doufám - brzy o 2 více. Pravděpodobně toho využijeme jako nejlepší dárek, který všem čtyřem rodičům můžeme dát. Budu už ve 12. týdnu, takže už trošku jistější, že vše je na správné cestě a bude také jasné kolik nás vlastně přibude. Už se na to "vyzrazení" moc těším :-)))
Vám přeji báječné dědečkovství :-) a hodně zdravíčka celé rodině!
 LaraKroft 


Gratulace a díky! 

(6.12.2007 9:20:20)
Milý pane Nágle,
chci vám gratulovat k hrdému titulu dědeček a k jistě krásnému vnoučkovi. A zároveň děkuji za milý a hřejivý příspěvek, na který jsem už dlouho čekala. Holt je vidět, že zřizování kozí farmy zabere opravdu spoustu času ;)
 Raduza 


Gratulace k vnoučkovi 

(6.12.2007 9:28:12)
Gratuluji k vnoučkovi, užijte si spolu spoustu krásných chvil. Dědeček žádné povinnosti nemá, jen rozmazlovat :-) a vnoučci za všechno dědečky moc milují
 Ivana + 3 
  • 

to je prostě krasný... 

(6.12.2007 9:45:12)
Zase jste me vasim člankem dostal :o))). Tečou mi tady slzy. Je to nadherně napsané. Gratuluji všem účastníkům akce "dědeček". Ivana
 Lucie 
  • 

moc hezké 

(6.12.2007 9:54:45)
Gratuluji Vám k Vaší nové životní roli a také děkuji za krásný článek.
 Zuuuza 


Gratulace 

(6.12.2007 10:12:19)
Moc hezké, pane Nágle. Gratuluji a přeji Vám, ať si to děděčkování hezky užíváte.
 Pavla, 4 děti 
  • 

Nejkrásnější vánoční dárek 

(6.12.2007 11:05:03)
Blahopřeji k narození malého Samuela, určitě bude pro celou vaši rodinu nejkrásnějším dárkem pod vánočním stromečkem. Stejně jako se skláněli pastýři v Betlémě nad malým Ježíškem, přeji i vám s láskou prožité klanění se novému životu.
 . Erika 


Moc krásné a blahopřeji 

(6.12.2007 12:35:11)
Nádherný článek, který zahřál u srdíčka :-) a blahopřejeme k narození vnoučka Sama
I já jsem povýšila svého tatínka na dědečka a na Vánoce dostane dáreček,za několik měsíců ho povýšíme na děděčka ještě jednou.
 fisperanda 


Super článek 

(6.12.2007 12:39:40)
Opravdu skvělý. Nejvíc se mi líbila věta: Obnovíme staré dobré tradice, narušené pomlčkovou válkou. :o) Pěkný.
Blahopřeju k dědečkovství!
 Cindy (XI/06 + IX/10) 


Povýšení :-) 

(6.12.2007 13:21:10)
Také se připojuji k mnoha gratulantům a jen zopakuji, co tu bylo výše napsáno. Konečně krásný pozitivní článek :-)) A toho pozitivního potřebujeme všichni vesmírně mnoho. Rovněž oceňuji laskavý, místy až anglický humor, jehož jsem velkým příznivcem. Přeji jen vše dobré.
 Mrej 


Moc krásně napsané 

(6.12.2007 13:40:28)
počteníčko o moc krásné události.
Gratuluji Vám i všem dalším zúčastněným.

(Konečně normální čtení na Rodině.)
 Vladan 


Sedím u počítače a usmívám se jak idiot:-)) 

(6.12.2007 14:07:48)
Děkuji za článek, který mě příjemně naladil. Já jsem teda nedávno zažil potřetí stav, kdy jsem se stal strejdou - to se srovnat nedá - ale přesto mi článek pana Nágla vždycky zlepší náladu.

 Adyna 


Re: Sedím u počítače a usmívám se jak idiot:-) - Já taky ... 

(8.12.2007 23:35:10)
Vladan úžasně vystihl mé vlastní pocity:-) Miloučké, krásné.... Nezbývá mi než gratulovat, pane Nágle!
 Jana Z. 


:-)) 

(6.12.2007 17:54:56)
Gratuluji:-)), nadherny ukol:-).

Jana
 sally 


Gratuluju.... 

(6.12.2007 18:07:36)
.... taková hezká zpráva v mlhavém zimním ránu!!!
 Zdenka 
  • 

Gratulace 

(6.12.2007 20:28:47)
Nádherný článek a nádherná událost :-) Připojuji se ke gratulacím k narození vnoučka. Mimochodem pěkný chlapík :-) ten Vám bude určitě dělat jen samou radost :-)
 MirkaM 


Re: Gratulace 

(6.12.2007 20:35:47)
Gratuluju, pane Nágl. Chtěla bych být u Vás vnoučkem.
 Jára, 1 dítě 


Gratulace 

(7.12.2007 7:02:09)
Dědečku, tak ať Vám to vnoučátko roste jen k samé radosti! Dík za krásný článek.
 Tera+4 
  • 

Blahopřeji k povýšení :-)... 

(7.12.2007 8:44:27)
... a moc díky za krásný článek. Těšte se, moje děti (4kousky) svého dědečka milují a dokonce ho zvou i ke svým tajemstvím, o čemž se nám rodičům může jen zdát... ale kdo si počká, ten se dočká :-). Krásný dědečkovský advent! Ester
 Katka 
  • 

Re: Blahopřeji k povýšení :-)... 

(7.12.2007 12:21:15)
Opravdu moc milý článek. Proti těm věčně si stěžujícím najednou krásně optimistický. Díky! A pak i ta diskuse vypadá jinak, když se není nad čím hádat :-)
 jaanka 


Re: Blahopřeji k povýšení :-)... 

(7.12.2007 12:39:00)
gratuliji k dědečkování. Moc hezky napsané
 Silueta 


Re: Blahopřeji k povýšení :-)... 

(7.12.2007 19:19:42)
Moc Vám děkuji za krásný článek a připojuji se k prosbě o pomýšlení nad knihou.....takových není nikdy dost.
 Milena 
  • 

Jak se dělá dědeček 

(9.12.2007 14:08:48)
Gratuluju a přeju hodně, hodně, hodně radosti, lásky a potěšení z vnoučka a taky hodně bezmezné trpělivosti. Já sama mám čtyři vnoučata a naději na další, tak vím co to obnáší. Ještě jednou hodně radosti a štěstí.
 Krevetka 


krásné... 

(9.12.2007 19:36:13)
Gratuluji k vnouckovi a preji celé Vaší rodině hodně zdraví. Dojal jste k slzám. Taky bch si přála pro svého syna takového skvělého dědečka, jakým budete Vy! A nepochybuji o tom, že Vás čekají moc krásné Vánoce s novým členem rodiny. Hodně štěstí.
 Soňa (2 rošťáci) 
  • 

Gratulace 

(10.12.2007 9:11:29)
Luboši,

gratuluji a věřím, že vy budete úžasný dědeček.
Krásný advent, i když vy už jste se dočkali :-)

Soňa
 Teraza Horáková 


Dlooouho jsem tu nebyla, chodím vlastně jen číst, ale tohle mi nedalo :-)) 

(10.12.2007 11:02:45)
GRATULUJU, KRÁSNÝ ČLÁNEK.

Dědeček se dělá snadno. Prostě se vrátí o hodně let zpátky :-)) (náš dědeček i my bychom mohli hodně vyprávět)
 Zuzana, 2 vnoučata 
  • 

vnoučata 

(12.12.2007 8:08:48)
Opravdu moc pěkný článek, hezky a vtipně napsaný. Mohl byste se psaním rozhodně živit. Při jeho čtení jsem si vzpomněla na dobu před cca 10 lety, kdy moje dcera byla též jako au pair v Anglii a měla jsem podobné pocity a obavy, jednu chvíli to vypadalo, že tam možná i zůstane, neboť se do ní zamiloval bratr matky dětí, které hlídala /měla na starost tři malé holčičky/. Ale byla jsem velice ráda, když se vrátila domů a obě vnoučata mi pořídila s rodilým Pražákem.
Přeji Vám, aby vnouček ve zdraví rostl.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.