| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nejdražší zavařovačka na světě

 Celkem 18 názorů.
 caira (Vojta1/03,Mates11/04) 


Story ze zivota 

(25.9.2007 9:18:56)
Pane Lubosi, opet krasny clanecek, ktery mne po ranu ujistil, ze zivot se dvema syny rozhodne nuda nebude :-).
Skoda, ze podvodnik synkovi nenadelil aspon sladkou merunkovou :-).
 Culinka+Madlenka 


Všetečná otázka 

(25.9.2007 10:33:12)
Díky za skvělý článek, vaše články čtu vždy moc ráda. Měla bych mimo téma jednu všetečnou technickou: Je ten pečlivě srovnaný IN! na stolcích vašich dcer časopis IN! nebo něco úplně jiného? Díky moc za případnou odpověď a už teď se těším na další článek.
 Eva 
  • 

Re: Všetečná otázka 

(25.9.2007 12:27:26)
Opravdový příběh ze života. Bezvadné. Synátora je mi líto, snad se poučí. Bohužel, podvod všeho druhu v dnešním světě nezná mezí.
 fisperanda 


Perfektní článek 

(25.9.2007 12:31:19)
Tleskám! Nežvatlající, vtipný, věcný článeček, co má myšlenku. Skvěle jsem se pobavila, díky!
 Helena+2kluci 
  • 

Re: Perfektní článek 

(25.9.2007 13:39:34)
Moc Vám děkuji za duši laksavý článek.
Se mám na co těšit.... moc se mi líbila okurka na šroubováku.....vidím to v barvách.
 Katoun 


Re: Perfektní článek 

(25.9.2007 22:18:41)
Naprostou souhlasím, je to ze života. Báječné, ...
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Ach jooo 

(25.9.2007 14:30:27)
Pročj jenom mají moje dvě dcery pokoj ve stylu "raný chaos"? Že by měly příliš benevolentní výchovu? Ne to svedeme na příliš vysokou hladinu mužského hormonu? Jak já bych brala "...šaty i halenky vždy pověšené ve skříni, na stole srovnané album s idoly dívčího srdce a lak na nehty a neaktuální idoly a kelímky od jogurtu umístěné do koše na odpadky....."
S.
 Mrej 


nejsi sama 

(25.9.2007 16:19:37)
mám 2 syny, 1 dceru, takový bordel jako slečna opravdu chlapci ještě nedokázali. A že jsem si myslela, jací jsou to bordeláři!
 fisperanda 


Re: nejsi sama 

(25.9.2007 16:48:33)
U nás doma měl větší pořádek brácha než já, všude se u mě válelo oblečení, na stole knihy, sešity, no hrůza... plakáty s idolama všude a když byl volný kousek zdi, tak sem tam ňáký to jméno "vytesala". Chudáci rodiče, ten můj pokoj je tak vyzdobený doteď, jelikož zeď nikdo nechtěl sádrovat.
Kelímky od jogurtů a starý svačiny měly zásadně místo za postelí a vyplouvaly až když "žily". :o)
 Baba Jaga 


Re: nejsi sama 

(25.9.2007 20:22:41)
Mrej, bud v klidu, mame ze mne taky tekly nervy, byla jsem strasny bordelar narozdil od bratra, jednou za cas ji ruplo a vsechno mi vyhazela ze skrini a musela jsem uklizet... no a vydrzelo mi to tak par dni. Ted jsem vdana, mam svoji rodinu a nadavam manzelovi, kdyz mi nekde neco pohodi :) Proste jak me kvuli poradku nikdo neotravuje, tak mi to prijde samozrejme, ze mam doma naklizeno, protoze mama to tak mela taky. Teleci leta prejdou :)
 Boba + 3 
  • 

proc to nevypatrali? 

(25.9.2007 21:33:25)
Synatora je mi moc lito... S manzelem si lameme hlavu, proc se policii nepovedlo podvodnika vypatrat kdyz je evidentni kam posilal penize? Nejsem takova naivka jak to vypada na prvni pohled ;-) pred materskou jsem pracovala v bankovnictvi. Dekuji za odpoved.
 Luboš Nágl 
  • 

Re: proc to nevypatrali? 

(27.9.2007 12:26:21)
Finta je jednoduchá, účinná a neprůstřelná. Každý z nás, kdo dostane na poště balíček, ho vezme, odnese domů a tam ve skrytosti sám, s balíčkem a svým štěstím ho otevře. A je to. Nejsou svědci! Totéž provedl můj syn. A odesílatel všem do očí tvrdí, že on tam poctivě vložil za poslané peníze požadovaný mobil a zlotřilý adresát mobil ztopil, dal do balíčku sklenici, zašel na policii a stěžoval si neprávem na poctivého člověka. Takže teď má můj syn na krku navíc ještě hrozbu žaloby z nactiutrhání a křivého nařčení.
 Boba + 3 
  • 

Re: proc to nevypatrali? 

(29.9.2007 22:16:04)
hm...Dekuji za odpoved. Je mi Vas i synatora moc lito
 Janiska 
  • 

Re: proc to nevypatrali? 

(1.10.2007 21:11:14)
Dobrý den, omlouvám se, že Vám do toho vztupuji a mám asi i hloupou myšlenku, ale nedají se odesílatelovy otisky sejmout z oné sklenice - to by byl důkaz, že ji poslal a váha zásilky by dokázala, že poslal jen ji??????? hodně štěstí Vám i synovi
 Zuzana, 2 vnoučata 
  • 

Re: proc to nevypatrali? 

(1.10.2007 9:27:53)
Jedna věc mi drobet vrtá v hlavě - Vaše děti mají přístup k účtu? To by mi připadalo trochu nebezpečné, ne že by člověk neměl naprostou důvěru, ale říká se - důvěřuj, ale prověřuj. Svým dětem věřím zcela bez výhrad, jsou již dospělé a mám dvě vnoučata, nicméně můj účet je můj účet...
 pupilka 
  • 

Re: nejsi sama 

(26.9.2007 9:18:44)
Tak pokojík mých dvou dcer, to bylo něco neuvěřitelného. Starší Katka sbírala snad všechno co se dalo, mladší Klárka se zase pořád převlékala. Katka ve všem viděla krásno, kompozici,hřejivost.Když jsem jí říkala "podívej se na ten stůl, vždyť nemáš místo ani na psaní, co tam dělá ten bordel" zadívala směrem ke stolu a řekla "mami koukni se, vždyť je to tak krásné zátiší" Časem jsem pochopila. Uklizený pokojík který občas po mém vyhrožování (že to všechno poletí)byl studený jak psí čumák. Jednou jsem přišla ke kamarádce co měla stejně starou dceru jako já. Náhodou jsme vešly do jejího pokojíku. Byl uklizený, nikde ani smítko,žádné triko,přehoz přes válendu vyrovnaný, na psacím stole hromádky jak z básníků, a já jsem si najednou uvědomila že ten pokojík je studený a že ten binec našich dcer je o životě, radosti, neumím to správně vyjádřit, prostě že se v tom pokojíku žije a stoprocentně jsou tam dcery spokojené. A o tom to je. Dnes už dcery mají své domovy a když k nim přijdu na návštěvu nikde žádný binec, ale hezké útulné bytečky. Zdraví Pupilka
 LU,2děti 
  • 

Re: nejsi sama 

(26.9.2007 14:37:58)
Taky jsem jako dítě měla v pokojíku děsnej binec. A dokud jsme ještě bydleli s manželem u rodičů, tak jsem nenáviděla uklízení. Traduje se, že když moje matka pekla a uklízela před Vánoci, tak já zasedla ke klavíru a dělala jsem jí "vánoční atmosféru" :-) Dneska mám svoji domácnost a občas mě docela baví uklízet (například každý den leštím skleněný koupelnový stoleček, který jsme si sami navrhli:-))
Jinak článek je skvělý. Po jeho přečtení si uvědomuju další důvod, proč miluju chlapy. Jejich humor a nadhled je zkrátka potřeba jako protiváha našeho "slepičení" :-)
 pupilka 
  • 

Re: Binec v pokoji 

(26.9.2007 9:20:27)
Tak pokojík mých dvou dcer, to bylo něco neuvěřitelného. Starší Katka sbírala snad všechno co se dalo, mladší Klárka se zase pořád převlékala. Katka ve všem viděla krásno, kompozici,hřejivost.Když jsem jí říkala "podívej se na ten stůl, vždyť nemáš místo ani na psaní, co tam dělá ten bordel" zadívala směrem ke stolu a řekla "mami koukni se, vždyť je to tak krásné zátiší" Časem jsem pochopila. Uklizený pokojík který občas po mém vyhrožování (že to všechno poletí)byl studený jak psí čumák. Jednou jsem přišla ke kamarádce co měla stejně starou dceru jako já. Náhodou jsme vešly do jejího pokojíku. Byl uklizený, nikde ani smítko,žádné triko,přehoz přes válendu vyrovnaný, na psacím stole hromádky jak z básníků, a já jsem si najednou uvědomila že ten pokojík je studený a že ten binec našich dcer je o životě, radosti, neumím to správně vyjádřit, prostě že se v tom pokojíku žije a stoprocentně jsou tam dcery spokojené. A o tom to je. Dnes už dcery mají své domovy a když k nim přijdu na návštěvu nikde žádný binec, ale hezké útulné bytečky. Zdraví Pupilka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.