| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Platýz à la Piccard

 Celkem 4 názorů.
 Blanče 


Ještě není půlnoc! 

(26.4.2007 22:23:32)
Takže se mi nějak nezdá datum článku, ale jinak mne po hnusném dni pohladil a navíc inspiroval - velké děti sice budou o víkendu na závodech a tréninku, ale je to příjemná inspirace na společnou nedělní večeři. Díky Blanka
 Nanyna, dcera 9let 


Re: Ještě není půlnoc! 

(27.4.2007 11:27:27)
Zřejmě nepředpokládají na Rodině, že by si někdo mohl otevřít jejich stránky pozdě večer:-)))...
Jinak děkuji za velmi zajímavý článek a za recept.
 Winky 
  • 

Re: Re: Ještě není půlnoc! 

(28.4.2007 21:49:17)
No vida, tomu říkám užitečný dějepis. A závitky z ryby... přiznám se že by mě to nenapadlo, ačkoli zavináče znám, ale zapečené, hmmm, proč ne? Ingredience vypadají víc než slibně. Jen tu placatici (pardon, platýse).....
 EvčaK 


Tip na aktivní výlety 

(29.4.2007 16:26:39)
Mám tip na aktivní výlet, pro dospělé, děti anebo všechny. Ukázky zatím asi méně tradičních, ale o to zajímavějších srazů.

http://www.meredit.cz/Deti/Hracky/Novodobe-hry-pro-mladez-i-dospele-2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.