| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jaro budiž pochváleno

 Celkem 12 názorů.
 luc 
  • 

jaro 

(6.4.2007 14:30:03)
už začínáte být kýčovitě nudný, ale pořád lepší než porody.
 lara+Ondra 3,5r a Martínek 6 týdnů 
  • 

Naopak!!! 

(6.4.2007 15:06:02)
Příjemné pobavení, pan Nágl opět pohladil mou duši, jako už mnohokrát.
 Pratchett 
  • 

Re: jaro 

(10.4.2007 7:38:13)
Radši si přečtu článek od p. Nágla, který mě pobaví (přiznám se, že nad představou, že by se topol chudinka přeležel jsem se od srdce zasmál), než jedovatou slinu, kterou musí vždycky někdo plivnout.
 milada 
  • 

cococo 

(10.4.2007 8:14:01)
jo jo jo pročpak byste lezl jinam
 Eva + kluci (02,03,06) 


Děkuju 

(6.4.2007 20:06:01)
Pobavila jsem se a oddechla si po dlouhém dni... děkuju autorovi za odpočinkově a s nadhledem - jako obvykle - napsaný článek.
Jestli texty pana Nágla někomu vadí, tak mu doporučuji, aby jeho jménem podepsané věci vůbec neotvíral a pak tady zbytečně nekritizoval. Ještě je nás tu dost takových, co si to rádi přečteme, i když to není nic odborného ani světoborného. :-)
 hablina+18,15,9 


Re: Děkuju 

(9.4.2007 9:38:51)
Jojo, články pana Nágla jsou super. Tenhle ale nesmím ukázat manželovi, neb již dlouho touží po pile a pořád ji nemá.Katalogy zmíněných značek se mu povalují v po jeho brlohu a sní a sní...
 Ráchel, 3 děti 
  • 

no, 

(7.4.2007 10:52:18)
já musím říct, že většinou mě články pana Nágla pobaví, ale... tenhle má příliš mnoho slov a pointa tak nějak nikde... škoda...
 Zu 
  • 

ale jo 

(7.4.2007 15:40:35)
Pěkné, trochu rozvláčné na můj vkus, ale pěkné. Dýchá to jarní náladou a to je hlavní :).
 MichaelaSe 


Jste fajn 

(7.4.2007 21:42:57)
Pane Nágl,
obdivuju Vás, že se v tom shonu dokážete zastavit a trochu porozjímat.
Moc na rodinku nechodím, hlavně kvůli zoufalcům, kteří umí jenom kritizovat a sami neumí napsat žádný článek.
Míša
 JODIE 
  • 

Paráda 

(8.4.2007 11:50:38)
Krásné přivítání jara! Je pěkné vidět, že na světě ještě nevymřela přirozená láska k přírodě, se kterou se tady s námi dělíte. Těším se na další příběhy z vašeho obyčejně neobyčejného života :-)
 H 
  • 

Re: Paráda 

(8.4.2007 18:37:46)
Je to moc pěkný článek.Gratuluji autorovi,že se opravdu jak už již zmiňují jiné maminky umíte zastavit nad tím chaosem co v dnešní době je. S pozdravem Helena Olomouc
 Diny a čtyřlístek 


Re: Re: Paráda 

(10.4.2007 7:03:07)
Moc krásný článek, jaro i přírodu mám taky moc ráda a tohle se vám opravdu povedlo, takové pohlazení na duši s teplým jarním ovanutím:)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.