| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nejbližší akce Hnutí za aktivní porod

 Celkem 3 názorů.
 Jana, zatím bezdětná, 27 let 
  • 

Re: Nejbližší akce Hnutí za aktivní porod 

(22.2.2000 10:10:37)
Tak takhle příjemné překvapení už jsem dlouho nezažila. Zrovna včera jsem navštívila stránky parentsplace.com, kde maminky zveřejňují zážitky z porodu. Začala jsem závidět ženám na západě, že se mohou s lékaři dohodnout, jak by si svůj porod představovaly, nebo rodit v porodních centrech s pomocí porodních asistentek, nebo dokonce doma! Upadla jsem do deprese z pocitu, že tohle u nás nikdy nepůjde, a když přece, tak až v době, kdy budu mít všechny porody za sebou.
Takže vznik HAP vítám s velkým nadšením. Poradíte mi prosím, co mohu udělat pro to, abych se stala členkou? Bohužel se z časových důvodů nemohu přijít podívat na 1. valnou hromadu. Za odpověď předem díky,
Jana
 Johanka Kubanova de Castillo 
  • 

odpoved Jane a Jitce 

(24.2.2000 13:43:57)
Mila Jano a Jitko,
to me tesi, ze mate zajem stat se clenkami naseho hnuti. Rada bych vas poznala osobne, coz ale ted neni mozne, protoze jsem v Nemecku a nevim presne, kdy budu zase v Cechach. Proto Vas zatim odkazuji na nase dalsi HAPacky, kontakty najdete take v internetu.
Jsme hnuti, ktere krystalizuje, ale mame nadseni a naboj. Kazda z nas ma nejaky svuj pribeh, ktery ji dovedl k HAPu. Ten muj si muzete najit na internetu jako clanek "Jak se rodi na koleji".
Zatim Vas zdravim a tesim se na dalsi kontakt a spolupraci s Vami.
Johanka
 Jitka, 22, zatím bezdětná 
  • 

Re: Hnutí za aktivní porod 

(22.2.2000 10:51:26)
Skvělé! Konečně se našly ženy, které pouze "nereptají", ale jsou ochotny "vzít to do vlastních rukou" a pokusit se změnit zaběhnutý systém.
V pátek se, bohužel, nemohu dostavit, ale ráda bych se stala aktivní členkou tohoto smysluplného hnutí.

Zdraví
Jitka

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.