| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pozvánka 1: Komunikace mezi rodiči a dětmi

 Celkem 1 názorů.
 Alča + Ela 10/04 
  • 

Vřele maminkám doporučuji! 

(8.10.2006 12:56:56)
Paní Ilonko,
ještě jednou bych Vám touto cestou ráda poděkovala za zrealizování kurzu. Byl pro mě velkým přínosem a je teď na nás, jak se nám podaří se získanými poznatky naložit.
A teď vzkaz pro maminky: paní doktorka je velmi příjemná a milá žena a odbornice na pravém místě. Její výchovné principy jsou pro mě velmi inspirativní a lidské, založeny na vzájemném respektu, pochopení a především na vzájemné komunikaci. Díky ní jsem si uvědomila, jakých "chyb" se na své dceři dopouštím, a také to, že je třeba se zamyslet sama nad sebou. Pokud se bude tento kurz konat znovu, vřele Vám jej, maminky, doporučuji. Určitě Vás nezklame. Přeji Vám hodně zdaru při výchově Vašich zlatíček. Alča

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.