| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme s mamkou pekly třešňovou bublaninu

 Celkem 119 názorů.
 Saša, 36tt 
  • 

Paráda, 

(10.8.2006 9:57:46)
docela ráda bych viděla fotku, jak vypadá hotová bublanina...:-)Holčička je naprosto úžasná a tohle jsou přesně ty chvilky štěstí, na které se pak nikdy nezapomene....
 Manfred 
  • 

Re: Paráda, 

(10.8.2006 10:41:07)
ty fotky jsou velmi nechutné, ale vím, že matky jsou z těch svých špinavých ratolestí na větvi, takže očekávám druhý díl: "jak jsme s mamkou kakali bublaninu, jen do toho." Ach jo.
 ea 
  • 

Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 10:57:20)
Souhlas. Ale vzhledem k tomu, že znám maminky, které se dokážou rozplývat nad tím jaký jejich miláček udelal kráááááááásnýýýýýýýýýý bobeček, tak by mě to ani nepřekvapilo...
 Jana, Honzik 1 rok 
  • 

Re: Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 11:07:39)
A ty mas deti? A mas je rada? Treba je se opravdu raduji z kazdeho bobecku, ktery se nam povede.
 Marcela, syn 9 měsíců 
  • 

Re: Re: Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 15:38:11)
Vám se povede? Kakáte společně?
 Jana 
  • 

Re: Re: Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 21:36:28)
Ja se z kazdeho BOBECKU raduju doslova.Mala trpi na zacpy,takze bobecky peclive sleduju.
Jinak maminku obdivuju,ze si s malou dokaze vyhrat a ze neni vytocena z toho bordelu co nadela a z toho,ze ma pridelanou praci.Ja Vetsinou malou od vseho odhanim a nadavam,kdy mi v necem zdrzuje-ale davala bych si pozor na syrova vajicka
 Linda 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 21:48:07)
Ježíšmarjá, nikdo neříká, že pravidelná stolice není základem zdraví.
Ale opravdu věřím z celého srdce, že zítra Rodina nedá fotoseriálek "Bobeček v modrém nočníčku".Uff.
Jsme matky s dětmi, jasně. Ale, kde je hranice mateřské něhy a mateřské demence?
 Petra33, Rob 11 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Paráda, 

(12.8.2006 0:43:11)
No dobrý. Je to maličko nechutný a upatlaný, ale o tom to je. A kdo má děti, ten pochopí.
NAVÍC: Děti jsou snadno omyvatelné a poměrně trvanlivé, s trpělivostí matek to bývá horší :-)))
 Jája 
  • 

Manfrede,  

(10.8.2006 10:58:52)
Vám se nikdy nestalo, že dítě něco rozblemtalo, nevyndalo nádobí ze skříně atd., že ne? Mně a no a taky jsem ho přitom fotila. Nepochopím, jak roční dítě dokázalo vylézt na stůl, sundat si sklenici s marmeládou a rozpatlat ji po půlce kuchyně, přitem se jemu ani sklenici nic nestalo a na celou akci mu stačila ta chvilka, po kterou jsem si odskočila na WC. Tam jsem dítě sebou pochopitelně nebrala. Taky jsem poté dítě vyfotila. Zamatlané marmeládou od hlavy k patě, ruce do ní ponořené až po lokty, zamatlaná celá hlava, v kuchyni tak 2 čtvereční metry na podlaze. Dítě šlo do vany, já vytřít kuchyni. Vždyť se zas tak moc nestalo a dítě i já máme na tuto dobu hezké vzpomínky.
 Manfred 
  • 

Re: Manfrede,  

(10.8.2006 11:56:13)
Mně se také stává, že mám potřísněného syna od potravy a aby bylo jasno, také jsem schopný o tom žvatlat s nejbližšími, v případě nepochopitelné rozvernosti dokonce zdokumentovat. Ale jak mám rozumět tomu, že autorka- dospělá seriozní žena opublikuje tyto nekvalitní fotografie, kde se dítě ráchá v jakési hmotě a další zcela cizí normální žena z toho odvodí, že to děvče je na základě toho "šikulka" a tímto slovníkem a touto úvahou obdaří půl internetu.
Tyto fotografie jistě patří do rodinného fotoalba, ale proč já mám koukat na cizí špinavé dítě, radovat se z toho a akceptovat tímpádem zbytečné hlcení i tak nemožně neprůchodného webu? Na obrázku je zkrátka batole umazané od potravy v syrovém stavu, proč to je roztomilé či jinak publikování hodné?
 Patsy + holky 


Re: Re: Manfrede,  

(10.8.2006 12:19:08)
Manfrede, tak se něj nekoukej, nikdo tě nenutí. A už vůbec tě nikdo nenutí kazit nám, ženám radost z pohledu na cizí roztomilé dítko. Například já zatím žádné nemám a tyhle fotky mě upřímně potěšily. Já taky nepřispívám do diskusí na nějakých automobilových serverech, protože tomuto tématu příliš nerozumím, přestože vlastním řidičák. A přesně takhle je to s tebou :)
 Gabča, Adélka 12/02 


Re: Re: Manfrede,  

(10.8.2006 12:59:25)
Milý Manfrede,
předem mého příspěvku tě srdečně zdravím. Adélka roste, je to taková krásná blondýnečka. Roztomile uvztekaná a v obchodě, když jede s košíkém a stojí jí někdo v cestě říká, tím svým roztomile nazlobeným hláskem, "uhni nevidíš že jedu?" Je u toho tááák kouzelná!!!!!!!!!!!!!
PS: Nechápu, proč si někdo něco prohlíží a čte, když ho to pohoršuje. Když mám pocit, že je něco nechutné, nebo mi to vadí, tak na to nečumím a při nahlídnutí a zjištění že to není vončo, to ani nečtu. A proč taky?

jinak k článku, přijemné spestření a ukázka na co všechno mají maminky trpělivost. Máte můj obdiv.
 Lenka Nová 
  • 

Re: Re: Re: Manfrede,  

(26.8.2006 12:42:44)
No to je ale lostomilej andelícet. A jak je slušně vychovaná:-) Až ji někdo přetáhne nákupním košíkem, tak se nedif.
 Markula 
  • 

Re: Re:Milý Manfrede,  

(10.8.2006 13:39:49)
když už chceš přispívat svými názory, nauč se alespoň česky. Co tě ve slově "kakali" praští do očí? Z kontextu vyznívá, že by tam mělo být tvrdé. Děkuji.
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Re: Re:Milý Manfrede,  

(26.8.2006 12:44:35)
Na začátku věty píšeme velké písmeno, krásko.
 JiBi 
  • 

Dotaz 

(10.8.2006 16:34:46)
Co se vam na tech fotkach zda az tak nekvalitniho, ze je treba se o tom zminit?
 Růžovka horská 


Manfrédům a jim podobným.... 

(10.8.2006 21:45:08)
Nějak nemůžu pochopit proč kazíte radost jiným. Já mám desetiměsíčního syna a také fotím každou, pro vás možná, nechutnost a je mi úplně jedno jestli ty fotky někdo bude považovat za povedené či nepovedené, za kvalitní či nekvalitní.
Autorka je jen maminka, která nejspíš chtěla obveselit ty ostatní legračními fotkami ty ostatní. A alespoň u mne se jí to podařilo a děkuji jí za to.
A jestli se chtěla chlubit?? Proč ne, jen do toho, má být na co pyšná, že vychovává krásné zdravé dítko!!
Stejně tak jako mnozí jiní v této dikuzi nemohu pochopit proč strkáte nos do článků, které vás očividně nezajímají a jen kazíte radost z nich těm ostatním.
 10.5Libik12 


Re: Manfrédům a jim podobným.... 

(10.8.2006 21:53:20)
To je zajímavý, já mám desetiměsíční dcerku a skoro vůbec ji nefotím, postrádá to spontánnost a ruší to kouzlo chvíle. Fotí ji táta, abychom si pamatovali..
Ale k fotkám Mišky musím říct, že je to krásné, úžasné děcko a je hezké na ni hledět, byť by byla upatlaná.
 DASA 2 DRACICE 
  • 

Re: OCHLUPENI 

(12.8.2006 18:53:11)
S TIM OCHLUPENIM SE DA NECO DELAT ALE S VASI BLBOSTI A TRAPNOSTI TEZKO Z TOHO VYPLIVA ZE JE LEPSI BYT CHLUPATEJ NEZ TRAPNEJ
 DASA 2 DRACICE 
  • 

Re: OCHLUPENI 

(12.8.2006 18:53:13)
S TIM OCHLUPENIM SE DA NECO DELAT ALE S VASI BLBOSTI A TRAPNOSTI TEZKO Z TOHO VYPLIVA ZE JE LEPSI BYT CHLUPATEJ NEZ TRAPNEJ
 Jana 
  • 

Re: Re: Manfrede,  

(10.8.2006 21:43:30)
Fredy, vetsina clanku tady na RODINE je ze soukromeho zivota pisatelu.O cem se ma jinak psat nez o detech a zivote s nima??
Treba bys nam mohl predvest,jak vypada clanek,ktery se libi VSEM !? Vsadim se o co chces,ze to nedokazes.Protoze tady to jeste asi nikdy nikdo nezvladl,aby se nekdo,kdo mu to "OSOLI" Ale kdo vi,treba budes prvni. Drzim palce a preji hezky vecer.
 Růžovka horská 


Re: Re: Re: Manfrede,  

(10.8.2006 21:47:37)
Tak co jdeš do toho? Předvedeš nám článek který je super čtení pro všechny?? Předem ti za něj díky, už se na něj těším..
 Eva 
  • 

Re: Re: Manfrede,  

(10.8.2006 21:51:44)
Manfrede,nemyslím si,že pravá kvalita fotek je v jejich dokonalosti(ostrost snímku a pod.),ale v tom co tato fotka vyjadřuje,v tomto případě radost dítka nad tím,že se může zapojit do dění kolem sebe......Děti jsou malé jen chvíli,kouzlo dětství pomine a zbudou právě jen okamžiky zachycené na fotkách.Věřím,že za dvacet let se rarášek na fotkách bude svému ženichovi chlubit,že uměla vařit jako malá holka;-))))))))

Víš,že jsou mezi ženami matky která dlouho mít děti nemohly,jak se radují právě nad podobnými fotkami?Nad každou maličkostí kterou prožívají se svým dítkem?
Víš? tak to je dobře......
 Kordelia 


Re: Re: Re: Manfrede,  

(14.8.2006 20:04:09)
ano, je to presne tak - kvalita fotky, v tomto pripade, vobec nie je dana technickymi parametrami, ale ide o emocie, ktore v nas vyvolava a o historicku hodnotu v buducich rokoch:-D Ale toto asi maloktory chlap pochopi, napr ja idem vzdy do vyvrtky, ked ukazujem muzovi alebo svokrovi fotky deti,momentky zachytavajuce naladu, alebo rozkosnu grimasku ktorej chyba na fotke pol brady,lebo objekt sa prave pohol...a CHLAPI reaguju:mas tam zle osvetlenie...alebo:Je to rozmazane... Namiesto toho aby povedali:Jeeej, aka je tam rozkosna, aku ma pusinku, ...:-DDD Inac,chapem,ze niekomu sa "dementne reakcie" matiek na veci okolo deti zdaju fakt nechutne.Ale je to neskodne a skor pre radost nez pre skodu, tak preco si to vycitat? A mala je rozkosna babulka, fakt:-D
 Kordelia 


Re: Re: Re: Manfrede,  

(14.8.2006 20:04:22)
ano, je to presne tak - kvalita fotky, v tomto pripade, vobec nie je dana technickymi parametrami, ale ide o emocie, ktore v nas vyvolava a o historicku hodnotu v buducich rokoch:-D Ale toto asi maloktory chlap pochopi, napr ja idem vzdy do vyvrtky, ked ukazujem muzovi alebo svokrovi fotky deti,momentky zachytavajuce naladu, alebo rozkosnu grimasku ktorej chyba na fotke pol brady,lebo objekt sa prave pohol...a CHLAPI reaguju:mas tam zle osvetlenie...alebo:Je to rozmazane... Namiesto toho aby povedali:Jeeej, aka je tam rozkosna, aku ma pusinku, ...:-DDD Inac,chapem,ze niekomu sa "dementne reakcie" matiek na veci okolo deti zdaju fakt nechutne.Ale je to neskodne a skor pre radost nez pre skodu, tak preco si to vycitat? A mala je rozkosna babulka, fakt:-D
 Pett* 
  • 

Re: Re: Manfrede,  

(10.8.2006 23:09:52)
a co tady tedy pohledáváš, když tě to tak strašně "nebere" ?????????? tak jdi jinam, kde bude něco, co tě "bere" víc. TO že je web neprůchodný je věcí admina, ne té mamči, však právě admin může zveřejňovat články na hlavní straně, nebo se pletu??
 Toranoko 
  • 

Re: Re: Manfrede,  

(24.8.2006 16:48:46)
Proc se na to divas, kdyz nechces? Tebe nekdo nuti? Jo, holt nekdo si rad hraje na cynika a [pripada si vtipny, rozumny a dospely.....
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Re: Re: Manfrede,  

(26.8.2006 12:47:14)
Třeba si na nic nehraje. Třeba se mu to fakt nelíbí. (Má na to právo, víš?)
 reni 
  • 

Re: Re: Manfrede,  

(3.2.2007 13:36:53)
Ahoj vsichni, me se clanek libyl. Muzeme ho vzit treba trosku i s nadsazkou. Ovsem nechapu toho pana Manfreda jeho zbrkle priblble reakce, proc vlastne leze a otravuje ( i otravuje se), vubec se pripojit do komentare. To chce opravdu znechutit chvilky a snahy ostatnim matkam? Pane Manfrede neotravujte a nezneprimjujte nam tyto diskuzni stranky webu, dekuji. R. N. a spol
 Efka a Kristý 
  • 

Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 11:00:35)
Nevím,co se ti zdá na těch fotkách nechutného...Holčička je šikulka.Je to velká pomocnice a mamče dělá určitě jen samou radost.
 Helena 
  • 

Re: Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 12:07:09)
Tak kuprikladu mne na tech fotkach, konkretne te prvni prijde nechutny ten chlupaty pan v bezovych slipech. To je fotka fakt do soukromeho alba a ne na verejny web. A souhlasim, ze fotky jsou nevalne kvality stejne jako fotky synacka na horach.
 Markéta, syn 4 r. 
  • 

Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 11:04:31)
Matka i otec jsou obvykle na větvi i z dítěte, které je čisté, věřte tomu.
 Kačka 
  • 

Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 15:39:21)
Manfréde,

vždyť tě nikdo nenutí to číst

A že pán na první fotce je postarší a má "svetr", no je to asi úplně normální dědeček a nevím jak může někoho pohoršovat, neb nejme všichni modelové a modelky, že jo, to jako nemáme právo si napsat, co chceme jo ?? Ale tenhle web z toho přece "žije" né, že sem zadarmo lidé přispívají.
 Plačka 
  • 

Re: Re: Re: Paráda, 

(10.8.2006 15:44:25)
Tak at si fotku dedka chlupatyho strci do alba a necpe ji sem na verejnej web!
 šana 
  • 

Re: Re: Paráda, 

(21.8.2006 16:17:23)
Kdybychom takhle pekly s dcerou doma, manžel by určitě zajásal, že teď budou buchtičky častěji, když jsme na to dvě.
 Modrobílá 


Re: Paráda, 

(10.8.2006 18:17:46)
Lucko,
Miska je roztomila a je videt, ze ji to peceni s tebou bavilo. Mne se to moc libi, i ty fotky. Nedelej si nic z tech prihlouplych anonymu, kteri neumi nic jineho nez jen rypat, nadavat ... kazit naladu.
 Bižu 


Re: Paráda, 

(11.8.2006 20:48:41)
Musím souhlasit s tím, že fotoromán je moc povedený a pobavil mě. O dost méně mě pobavily (spíš teda ani trošku) oplzlé a nechutné názory některých z vás. Ale co, mějte si je. Každý má nárok na svůj názor, tak proč ne vy. Jen teda nechápu, když vás to tak strašlivě pohoršuje, proč to vůbec čtete??? Všimněte si také, že pod nechutný příspěvěk se nikdy nikdo nepodepíše. Jsou to ale silácké řeči pod anonymním nickem. To je teda umění!!! Styďte se. A když jste všichni tak chytří, přispějte sami, nečím, co se bude líbit všem... těžko,co?

Lucko, je to fakt super. Miška je šikulka. Neumím si představit, že mám nervy na to, abych s Klárkou takhle pekla. Obdivuju tě, jakou máš trpělivost a navíc to ještě dokumentovat a prezentovat na rodině. Smekám. Jen červňátka vědí, jak je to možné, že? :D
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Re: Paráda, 

(26.8.2006 12:57:59)
Copak ty nejsi anonymní? Nebo jsi snad křtěná Bižu? Proč by se zrovna oni měli podepisovat svým plným jménem? Nehledě k tomu, že právo na názor má i člověk, kterému se to nelíbí, tak to prosímtě respektuj.
 phoebe 
  • 

Re: Paráda, 

(25.8.2006 12:28:01)
chvilky štěstí?! Dítě zmazaný jak prase, bublanina s chlupama ze země a to nezmiňuji nutnost důkladného úklidu po tomto "vaření". Dítě příště doporučuji umístit ven na pískoviště a matku k psychoanalytikovi.
 Jana 
  • 

Článek či chlouba? 

(10.8.2006 11:43:23)
Nepatří spíše tyto fotky i Jak na synka do diskuse Fotografie?Vo nám zas další mamina předvede zítra, ach jo.Takže ještě přejmenujte web na Co jsme dnes vyfotily aneb naše obrázkové příběhy.
 Hanka, syn 2r. 
  • 

Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 12:07:56)
Moc pekne. A mamka si zaslouzi pochvalu za to, ze materskou doma jen nepreziva, nedava prednost uklizene kuchyni, ale ze radsi udela radost diteti i za cenu toho, jak to kolem vypada. Nevim, co kdo kritizuje, ale mne se to moc libilo a zavidim. My take varime spolecne, ale prece jenom na tohle bych trpelivost a nervy nemela.Jen tak dal.
 Jana 
  • 

Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 12:13:23)
Mě to připadá velice účelové.Ať se patlá,je to roztomiloučké a pak se pochlubím příbuzenstvu a hlavně hodím fotky na net.By mě zajímalo, kolikrát autorka takhle nechá dítě patlat, jak nadšeně uklízí kuchyň a myje dítě.
 Ilona 
  • 

Re: Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 15:25:02)
Máš bod, naprosto souhlasím. To jsou opravdu fotky a celý příběh tak do rodinného alba a pokud se maminka chce pochlubit kamarádkám, může je poslat e-mailem.
Zítra možná budeme hlasovat, které miminko udělalo hezčí bobeček.
 ea 
  • 

Re: Re: Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 15:37:08)
JSEM PRO!!!!!!!!!!!!!!
Ale vyhledem k tomu jak se některé maminky obvykle vyjadřují ("dneska jsme udělali krásný bobeček", "dneska jsme dvakrát kakali"...), pevně doufám, že půjde nejen o bobečky dětí! :-)
 zuzek 


Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 12:35:37)
hej, proc jste tak hnusni? Mate blbý den v praci? Vstali jste levou nohou z postele? To vam to jako tak vadi nebo co? Proste tady se musi zkritizovat snad uplne vsechno, tady snad na sebelepsim clanku nebo fotkach se vzdycky najde neco, co se pro rejpaly hodi,ze, uz vas mam fakt dost. Trochu se na svet usmivejte,lidi
 Svatulinka+Emička 09/09+// 


Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 12:38:29)
Přesně tak!! Taky mi přijdou naprosto zlí a neohleduplní! Nevím o co vám všem jde! Jestli se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte a nekomentujte!!
 Svatulinka+Emička 09/09+// 


Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 12:38:52)
Přesně tak!! Taky mi přijdou naprosto zlí a neohleduplní! Nevím o co vám všem jde! Jestli se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte a nekomentujte!!
 Helena 
  • 

Re: jenze to se neda 

(10.8.2006 14:12:25)
zvlast kdyz otevres clanek, ani nemusis cist a tam je hned prvni fotka s nahatym obtloustlym chlupatym individuem ve slipech. No fuj...
 abcd 
  • 

Re: Re: jenze to se neda 

(10.8.2006 15:06:44)
tak si najdi stránky s vyholenýma modelama s namaštěnými bicepsy, pokud možno přiteplalého v zhledu / nic proti nim nemám/ a potěš se pohledem na krasavce. Mne tam tedy hlavně zaujalo to dítě a to byl pohled moc příjemný.abcd
 Helena 
  • 

Re: Re: Re: jenze to se neda 

(10.8.2006 15:24:31)
Nevim proc bych na rodine.cz mela hledat stranky s modelama. Na to mam jine odkazy a rodina.cz to zrovna neni.
To dite je roztomile a bez toho chlupateho individua ve slipech by to byl hezky pohled to uznam. Takhle neni.
 Eva 3 dcery 
  • 

Re: Re: Re: jenze to se neda 

(13.8.2006 15:29:19)
Souhlasím s tebou, všechny děti jsou roztomilé.Čisté i upatlané, ale chlupatý dědula je nechutný
 Marci 
  • 

Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 17:56:32)
Jeste, ze je tu spousta lidi, kterym se tohle libi. A ti ostatni, co jen kritizuji, at si trhnou nohou.
 Michalka 
  • 

Re: Re: Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 20:11:30)
článeček je trapný i s foto. Takto staré dítě(10-15 měsíců) naprosto neví, že peče bublaninu a po ksichtě si rozpatlá doslova cokoliv. Navíc se matce trošku divím, že nechává v době salmonely a ptačí chřipky dítě v přímém kontaktu se syrovým vejcem.
 Gábina syn 5 let 
  • 

Re: Re: Re: Re: Článek či chlouba? 

(11.8.2006 13:28:27)
Co já vím, tak ptačí chřipka aktuálně nehrozí.
A co kydž peče bublaninu bez vajec ? Já peču zásadně bez vajec.

P.S. spíš mi to přijde jako méně povedená kopie článku Jak na nezbedného synka, ten měl vtip.
 BIGI 


Re: Článek či chlouba? 

(10.8.2006 23:29:32)
LUci, je to paráda,koukat na ty fotky. Mezi náma, chce se mi napsat něco "sprostého" těm "rýpalům a bezcitům", ale říkám si PROČ! si kazit náladu a marnit čas pro zakomplexovance. Nééé, ani mě nehne, radši ty slova využiju k tomu abych ti řekla, že jsem se pobavila a připomenula si jaká je Miška "čertice" a nesmí u ničeho chybět. Vím, že dědeček pro MIšku udělá vše a Miška to oplácí svým smíchem a radostí. Je to tááááák vytoužené a štastné dítě vás šťastných rodičů. A je fajn to dát veřejně najevo!!!! Těším se na další takové články přizdobené fotkami. Díky.
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Re: Článek či chlouba? 

(26.8.2006 13:02:24)
Když má někdo jiný názor než já, tak je to hned zakomplexovanec? Panebože, prober se... Žiješ ve svobodné společnosti a právo na vlastní názor má tady už každý - tj. nejen ty, milá dámo. Pokud se tahle nechutnost někomu nelíbí, má stejné právo svůj názor vyjádřit jako ti, kteří se nad tím rozplývají.
 Kajik 
  • 

Peceni 

(10.8.2006 14:08:26)
U nas jsme se sestrou pomohly matce odbourat tradice nedelnich obedu a sladkeho peceni, radsi jsme rano zabalili batuzek se svacou a mazali na poradnej pochod.
 Peťula 
  • 

Rýpalové 

(10.8.2006 15:28:52)
Fakt mě štve, že se vždycky najdou tak hnusní lidé, kteří všechno musí pomluvit a psát takové přéspěvky a léčit si tím své komplexy. Taky jsem si všimla chlupatého pána a čekala jsem, kdy to tady kdo začne řešit. No, je mi autorky líto. Mně tam ten pán - asi dědeček - vůbec nevadí, i když jsme si ho všimla. Kvůli takovýmhle lidem, jako jste vy, nemám chuť sem napsat nějaký článek, i když bych měla co, ale vaše reakce by mi fakt vadily. Samozřejmě, nemusí se vám líbil vše, ale vás to vyloženě baví, že?

Mně se článek moc líbí, nekvalitní fotky (podle vás) mi vůbec nevadí a vidím tu pravou podstatu věci na celém článku. Líbí se mi i komentáře maminky. Kdyby tyhle fotky byly v nějaké jiné kategorii, asi bych na ně nenarazila a byla by ta škoda. I včerejší článek maminky se synem na horách se mi líbil.

Kéž by všichni rejpalové z tohoto webu zmizeli, hned by tu bylo líp. Je to tu nimi prolezlé. A jde vám o to jen rýpat. Tohle je web pro rodiny, hlavně maminky s dětmi. Když se vám nelíbí malé šikovné dítě, tak sem fakt nelezte!
 haha 
  • 

Re: Rýpalové 

(10.8.2006 15:33:25)
ten angorak na prvni fotce je fakt povedenej!!! Depilaci zdar!
 Dita 
  • 

Re: Re: Rýpalové 

(10.8.2006 23:14:04)
Cha chá, tak to se povedlo. U tvého komentáře jsem se válela smíchy.
To se zase pár maminek naježí, co to je za "zakomplexovanou" reakci a budou odhánět ty čtenáře a přispěvatele, kteří neučůrávají dojetím.
Prostě k veselému článku patří i takovéto reakce.
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Rýpalové 

(26.8.2006 13:03:55)
Pokud nedokážeš vydejchat odlišný názor, tak vůbec nelez do internetových diskusí.
 JiBi 
  • 

Vtipné 

(10.8.2006 16:26:18)
Me se holcicka i fotografie zdaji roztomile (i kdyz osobne u svych deti jsem se vzdy snazila vyhnout tomu, aby takto pri nejake cinnosti ci jidle vypadaly a uprimne nesnasim pohled na mimina v kocarku, sotva sedici, uz upatlane od cokolady od ucha k uchu, vcetne kocaru). A moc chvalim vtipny napad komentovat dej ocima holcicky.
 Kočka 
  • 

Re: Vtipné 

(10.8.2006 17:35:00)
No holčička roztomilá je, ale to už se nedá bohužel říct na toho chlupatého pána hned na první fotce.
 karina 
  • 

Re: Re: Vtipné 

(10.8.2006 18:34:13)
Fotky jsou opravdu nevalné kvality, ale ne každý má kvalitní foťák, to přece zas talik nevadí.
Co mě osobně ale vadí, je ten nechutně chlupatý pán ve slipech na prcní fotce.
To je opravdu fotka do soukromého alba.

Jinak se mě ale celý nápad líbí, holčička je moc hezká.

Já mám zatím mimčo maličké, ale už se nemůžu dočkat, až vyroste a bude s ním taky taková sranda!
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Re: Re: Vtipné 

(26.8.2006 13:05:12)
Kvalita fotky není jen otázkou kvalitního foťáku, ale především kvalitního fotografa:-)
 Helois+Hela03/06+Dia07/09 


Hezké 

(10.8.2006 19:29:42)
Milá Lucko, je to moc hezký příspěvek, klidně bych si takových četla víc, člověka to rozveselí a už se těším až ta moje malá beruška docílí podobného věku a bude se mnou kuchtit...

A z těch individuí s negativníma odezvama si nic nedělej, takové reakce mívají lidé kteří buď závidí, nebo nemají dostatek empatie a pozitivního myšlení. Většinou vůbec nechápu co tady ti lidi dělají, je vidět, že se nudí a že se baví urážením jiných rodičů místo aby se věnovali vlastním dětem jako ty.

Slunce v duši přeje Helena
 Martina 
  • 

Re: Hezké 

(10.8.2006 20:35:57)
Souhlas.. takhle můžou reagovat pořádně zakomplexovaní .. ne normální... kolik dědečků je chlupatých - i já mam jednoho takového. Prostě ho nepohltila moda holení. Už je na to krapet starej.. a to se má jít zakopat? Co třeba ho nechat žít. Moc se mi líbí že se věnuje vnučce (teda doufam že je to dědeček... my až se dočkáme miminka tak můj manžel možná někde bude jako dědeček vypadat sám :o) ) Taky jsem si všimla že je chlupatej ale co má být.. někdo šilhá, někdo má křivý nohy, někdo je jak sejra.. a tenhle pán je chlupatej... Jsem ráda že byl aspoň trochu oblečenej a tím to pro mě hasne :o) Všímala jsem si holčiny a jako nápad se mi to moc líbilo.
 Helca 
  • 

Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 10:55:33)
At si ma dedek deku jakou ma, ale davat ho na verejnej web a jeste polonahyho fakt svedci o nesoudnosti. Kdyz uz holt nesu kuzi a jeste chlupatou na trh tak musim pocitat i s negativnima reakcema. Nevim proc bych sem nemohla napsat svuj odlisnej nazor, abych nahodou nekoho nepohorsila...
 Helca 
  • 

Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 10:55:55)
At si ma dedek deku jakou ma, ale davat ho na verejnej web a jeste polonahyho fakt svedci o nesoudnosti. Kdyz uz holt nesu kuzi a jeste chlupatou na trh tak musim pocitat i s negativnima reakcema. Nevim proc bych sem nemohla napsat svuj odlisnej nazor, abych nahodou nekoho nepohorsila...
 Katka 
  • 

Re: Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 11:02:04)
Jde o styl jakým to člověk napíše.
 Helena 
  • 

Re: Re: Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 11:06:34)
Aha tak souhlasny prispevek jako anonymni psat muzu a nesouhlasny anonymne ne - jak zajimave a pokrytecke.
 Katka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 11:11:22)
Ono kritizovat a hanět anonymně nedá tolik práce viď?
 Helena 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 11:15:54)
Aha takze nesouhlasit jako registrovana Helena je pak v poradku...oooo svata prostoto....
 Katka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 11:22:42)
A dovolíš si napsat totéž jako registrovaná? Těžko. Nebo ti ostatní pohoršení? Těžko.
Blahoslavení chudí duchem...
 Martina 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hezké 

(11.8.2006 12:38:45)
Ježíši vy tady děláte jak když jste děsně dokonalý.. tak buďte rádi že autorka byla tak odvážná že takovou fotku zveřejnila.. vy k tomu dostatek kuráže nemáte protože máte možná bradavici pod okem nebo pihu pod rtem.. jste přízemní.. o chlupatym dědečkovi ten článek nebyl... a kvůli Vám si v pětatřiceti stupňových vedrech nebude brát děda přece smoking. Je to člověk, co tady blázníte!!!
 Mafelka + Kuban a Maruška 


Lucko 

(10.8.2006 21:30:51)
Mě se Tvůj příspěvek moooc líbil!!!
Těch urýpaných ubožáků a ubožaček si nevšímej a nenech se odradit, můžeš je maximálně politovat za jejich zakomlexovanost, jednoduchost a ubohost.
Mám moc ráda Tvoje příspěvky, jsou vtipné a pohladí...
 nikolice + Viktorka (15.6.05) 


ach jo 

(10.8.2006 22:11:40)
Tak jsem se tak krásně pobavila a zasmála nad tím fotoseriálem, moc se mi líbily ty komentáře i Miška na fotkách... a pak se mi málem udělalo blbě z některých reakcí. Je mi vždycky hrozně smutno když čtu necitlivé až hrubé kritické příspěvky u jakýchkoliv článků a je mi smutno z těch ubožáků, kteří v sobě nejspíš nemají dost citu či taktu a dávají takto světu na odiv svoji prázdnotu. Je mi líto i těchto lidí (i když jim je to určitě jedno) i Lucky, že jí chtějí takto pokazit radost z toho, co se jí povedlo.
NÁM DOMA SE TO MOOOOC LÍBÍ!
 Prázdnota bez taktu 
  • 

Re: ach jo 

(10.8.2006 22:21:09)
Takt je třeba projevit, pokud má někdo citlivý problém. Já vím, že Lucie má problém, tedy je nesoudná a chlubí se trapnými fotografiemi. Ale zase, že by to byl takový problém, aby se kolem něho chodilo taktně po špičkách, to neblázněte.
 Larsi 


Super pobaveníčko 

(10.8.2006 22:39:43)
Lucko, opět jsi nezklamala. Komentáře k fotkách jsou jako vždycky úžasný! Miška je luxusní a udělat to moje dítě, tak mám nervy nadranc :D U mě je to za jedna!!!!!!!!!!

Vy všichni chytráci, co ve vás fotky dítěte s bublaninou evokujou pouze výsledek trávicího procesu a co vás uráží fotografie normálního dědečka (mimochodem, jak asi vypadá váš děda?), jděte si plkat do jiných diskusí nebo buzerujte někoho jiného. Lucku znám a komplex nemá, zřejmě ho ale asi máte vy. Tenhle web je o rodinách, o dětech a všechno milé je tady vítané!
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Super pobaveníčko 

(26.8.2006 13:08:18)
Můj děda teď zrovna vypadá asi dost blbě, protože je už deset let po smrti, ale to je fuk, protože by mě nenapadlo ho polonahýho předvádět na internetu. To mi fakt připadá dost neseriózní, nehledě k tomu, že dotyčný možná ani neví, že si jeho nahatou fotku v těsných slipech prohlížejí tisíce lidí na netu, asi by se chudák dost divil...
 žinča 


Re: Re: ach jo 

(11.8.2006 9:12:23)
Jsi normální? Problém máš evidentně ty. Nevím co bych asi tak měla čekat na serveru, který se jmenuje rodina.cz než děti,jejich rodiče a prarodiče a vše kolem nich. Někdy mě reakce na rodině dost vytočí a dneska jsem fakt ve vrtuli. Lucka je fajn a vtipná mamka, nevím co řešíte za kraviny,chlupatý strejda, bobky apod. Lituji vaše děti. Jste zakomplexovaní debilové, kteří si s dětma nikdy nehráli, nefotili je, nesmáli se s nimi a nemají kouska citu. Nejde o žádné chlubení přece, byl to jen vtipný nápad jak nás pobavit, nikdo si nehrál na profesionála, prostě jedna mamina a roztomilé dítě si hráli. Nemusíte se přece rozplývat, ale psát tady o nějaké soudnosti a problému...... atd je trapnost nejvyšší kategorie.Být Luckou, tak už na rodinu nikdy ani nepůjdu. Jde přece o to podělit se o společnou starost i radost s ostatními, tak proč někoho shazovat. Nehrejme si na intelektuály, co řeší světový mír. tady se řeší jen a jen rodina a proto tady chodíme ne?
Omlouvám se za ostrá slova všem , co jsou ok.
 nikolice + Viktorka (15.6.05) 


Re: Re: ach jo 

(11.8.2006 10:54:46)
Milá prázdnoto bez taktu, která ani nemáš na to se podepsat, takt je třeba i to, že neurážíme lidi, o kterých nic nevíme!!! Jak by bylo Tobě, kdyby Ti tady nějaké KRÁVY urážely Tvého tatínka, kterého miluješ a který miluje Tebe i Tvé dítě? Určitě by Ti to nevadilo nebo Ti to dělalo dobře??? Ráda bych vám "hvězdám" připomenula jednu větu: "Co nechceš, aby Ti činili druzí, nečiň Ty jim". Zamyslete se nad tím jak by bylo vám, kdyby jste chtěly zpestřit den jiným lidem a oni se do vás za to začali strefovat
 chachacha 
  • 

Re: Re: Re: ach jo 

(11.8.2006 11:01:36)
nikolice naka nervozni ne? kdybych nekomu chtela zpestrit den tak to urcite nebude tim, ze budu cpat na web fotku skoro nahatyho pupkatyho chlupatyho dedka at je to muj otec, tchan ci deda pac jsem soudna. Je zajimavy jakej problem s tim mate vy, co s dedkem chlupatym nemate nic spolecnyho.
 chachacha 
  • 

Re: Re: Re: Re: ach jo 

(11.8.2006 11:05:48)
Jsem kráva netolerantní. Jsem kráva netolerantní. Jsem kráva netolerantní.
 nikolice + Viktorka (15.6.05) 


Re: Re: Re: Re: Re: ach jo 

(11.8.2006 11:24:44)
Použila bych na Tvou adresu i ostřejších výrazů, ale nějaký ubohý anonym mi za to nestojí. To se to kritizuje, když se někdo je schopen podepsat tak leda "ha ha ha"
 žinča 


Máš recht 

(11.8.2006 12:09:19)
Nikolko hezky jsi to vystihla. Myslela jsem si , že na takový milý článek budou reagovat taky příjemní lidé s pozitivním názorem na život, ale jsem dost zklamaná. Vidím, že ty taky.
Lucko, nic si z toho nedělej, máš supr krásné mimi
 Dianka (04+06+09) 


Negativistům 

(10.8.2006 22:35:55)
Milí převážně anonymní rejpalové, řekla bych, že je tohle povedený fotočlánek ze života. Nelíbí-li se vám, jděte si koupit Betynku. Tématicky je zaměřená stejně jako tenhle server, akorát že v ní na dokonalých fotkách najdete jenom nalíčené načesané šťastné štíhlé maminky a čisté usměvavé dětičky. Přeji vám více životního optimismu a nadhledu, nebo přinejmenším shovívavosti...
 Radosl 


Rodinka :-) 

(10.8.2006 22:45:01)
Věřím tomu, že i přes pár zakomplexovaných komentářů, prožije Miška to nejkrásnější dětství, jaké dítě může mít. Protože má kolem sebe rodinu s velkým (nebo raději malým?) r!!!
 elvík a tři čertíci 


Lidi,co je to s váma??? 

(10.8.2006 23:17:47)
Fakt nechápu reakce některých lidí tady a je mi jich upřímě líto :o((.
Lucko,ta story je skvělá a Miška je jako vždy okouzlující :o)).
 Rejpalka 
  • 

Za všechny rejpaly 

(11.8.2006 0:07:06)
A to tu máme všichni slzet dojetím? Autorka jistě očekávala reakce a některé jsou i negativní a proč ne? Někdo řekne svůj negativní názor a už je špatnej!Mě ta první fotka připadá velmi nešťastně vyfocená a velice bych uvážila ji zveřejnit na net.
 Haha 
  • 

Autocenzura 

(11.8.2006 8:49:43)
Dite hezky, ale co ten chlupatej chlap ve slipech!!! To si nechte na doma, prosim!
 Mirka 
  • 

Re: Autocenzura 

(11.8.2006 9:04:34)
To dítě skutečně jí syrové těsto na bublaninu? To se ta matka zbláznila? Nebo snad nikdy neslyšela o salmonele? No hlavně, že je to "vtipný".
 nikolice + Viktorka (15.6.05) 


Re: Re: Autocenzura 

(11.8.2006 11:29:41)
Teď trošku odbočím. Donedávna jsem úzkostlivě dbala na to, aby malá jedla jen opravdu to, co může. Pak jsme ležely na pozorování v nemocnici a rvali tam do ní věci, co by dítě jejího věku jíst ještě nemělo. Teď se učí chodit a je jasné, že v parku má potřebu ochutnat leccos a je jí úplně jedno jestli je to k jídlu nebo ne, rychle to nacpe do pusy abych jí to nestihla sebrat.
Nemocí je spousta, dáváme si pozor na salmonelu, střevní chřipku... a pak vám v nemocnici řeknou, že chytla nemoc podobnou salmonele, která se ale nepřenáší jídlem ale vzduchem... tak si vyberte
 Maki 
  • 

Re: Re: Re: Re: Autocenzura 

(11.8.2006 14:23:54)
No dobře, takže šup kojenci do krku žloutek s cukrem? Já tedy občas rostu, když důsledná matka nechá dvouleté děcko smutně koukat na dobroty, protože ona je "nejchytřejšíů, ale zase takováto benevolence?
 VeraK 


Re: Re: Autocenzura 

(11.8.2006 12:35:46)
Milá Mirko,

autorka o salmonele jistě slyšela. Já také a domnívala jsem se, že salmonela se přenáší konzumací nakažených potravin. To ano, ale moje v té době 8 měsíců stará holčička dostala náhle horečky a průjem a výtěr ze zadečku ukázal salmonelu. Přitom všechny potraviny dostávala Anička dobře uvařené, nikde nepřišla do styku s jiným člověkem, který by salmonelu měl. Dodnes nevím ani já, ani naše dětská Dr., kde Andulka k salmonele přišla. Takže jenom vejci z těsta se salmonela neužene. Věra
 Jája 
  • 

Re: Re: Autocenzura 

(11.8.2006 15:55:59)
Salmonela je na každém vejci, protože ji má slepice v kloace. Pokud vejce rozklepnete, VŽDYCKY se Vám pár salmonel dostane do jídla. Jenže lidi nechytnou salmonelu většinou z vejce, ale třeba z nedopečeného kuřete, z majonézy, která se dělala včera apod., tedy z potravin, ve kterých se ta salmonela měla čas pomnožit. Pochybuju, že v syrovém těstě je tolik salmonel, že to dítě ohrozí. To jen tak na okraj.

A ještě dodatek: nikdo z Vás jako současných matek nikdy jako dítě neochutnával mamce třené těsto, ještě syrové a přímo z mísy? My ho jednou s dcerou vyjedly ze šlehače až na dno, jak nám zachutnalo! Je to pochoutka. Kdybych se měla bát, že se nakazím salmonelou nebo jinou chorobou, nesměla bych jíst, pít a ani dýchat.
 Katka 
  • 

Bublanina proč ne? 

(11.8.2006 9:49:47)
Musím přiznat, že první co mne napadlo při pohledu na úvodní foto, byla opice. Dědeček tak opravdu vypadá. Ale pak jsem si řekla, že každej jsme nějakej a tak proč by nemohla pisatelka poslat i tuhle fotku. Příběh se mi líbí a nechápu reakce zdejších zakomplexovaných,zlých anonymních čtenářek. Většina těch hnusáren je psaná jako anonym, přestože podle mého názoru jsou pisatelky registrované.
Házím na vás bobka zlí anonymousové...
 Lenka, syn 2,5 
  • 

Re: Bublanina proč ne? 

(11.8.2006 10:12:59)
Ty fotky malé jsou opravdu povedené. S tím dědou na fotce někdo může souhlasit, někdo ne. Já bych svojeho (stejně chlupatého a pupkatého) tchána určitě nezveřejňovala, ale to je věcí každého z nás. Nijak mě to nepohoršuje. Je dobrý, že se takhle vnučce věnuje. Jenom musím souhlasit s tím těstem. Můj Ondra už ochutnal kde co, ale vejce neupravená tepelně bych mu nedala. Jinak se mi to líbilo. Zdravím a přeju hodně dalších pěkných "úlovků".
 Helena 
  • 

Re: Bublanina proč ne? 

(11.8.2006 10:31:47)
Hlavne, ze ty sem Katko pises jako registrovana co? jak se rika - pod svicnem nejvetsi tma...
 Katka 
  • 

Helono 

(11.8.2006 10:55:21)
ale neplivu jed a špínu jako ostatní.
 Lucka, ročník 73 


Děkuji všem 

(11.8.2006 11:07:25)
za reakce. Kladné i záporné. Člověk se pořád učí. :o))))

V každém případě jsem rozvířila zajímavou diskuzi a už to je přeci výkon. Všem, které můj příběh pohoršil se ze srdce omlouvám a doufám, že jim nenarušil až do této chvíle klidné spaní. Koho pobavil - těší mi to. Kdo se v tom pozánvá - asi to není náhoda.

Jen v tom nehledejte nic víc, než to je. Obyčejný fotopříběh z obyčejného života jedný skrz naskrz šťastný ženský, co je pyšná na svoje dítě.


V každém případě všem děkuji za zájem a za to, že si to přečetli.

 RadkaRR, M05, L08, E10 


Re: Děkuji všem 

(11.8.2006 13:36:54)
Ha ha, to by ani nebyla Lucka, aby nebyla nad věcí. Jsem za to ráda, zvláště kvůli některým veskrze sprostým příspěvkům - a prosím nezaměňovat s příspěvky s odlišným názorem. Ovšem i odlišný názor lze vyjádřit slušně a kultivovaně, předpokládá to ovšem, že se vyjadřuje slušný a kultivovaný člověk. Tento předpoklad se zde u mnoha jedinců bohužel neprokázal.

Bez ohledu na to, že Lucku i Mišku znám (a tedy dokonce i vím, že Lucka je máma nanejvýš v pohodě a rozhodně si tu neřeší žádné komplexy a Miška je šikovná holka při plácání bublaniny i jiných činnostech), troufám si tvrdit, že by mi zveřejněný fotopříběh s vtipnými komentáři vykouzlil úsměv na rtech, i kdybych je neznala.

Dědečka neznám a není mu vidět hlava, ale veřejně tu prohlašuji, že se mi jeho chlupaté tělo MOC LÍBÍ (klidně mě pranýřujte, já zas odvracím hlavu od vyholených nagelovaných svalovců) To, co jste tu byli některé schopny prohlásit o cizím člověku ale nechutné rozhodně je!!

 Evelyn1968,2děti 


Re: Děkuji všem 

(11.8.2006 14:08:31)
Lucko, jako bezdětná bych nechápala smysl článku (ale taky bych asi nechodila na stránky Rodiny:o), tak nechápu, co komu vadí).

Jako "dětné" se mi Tvůj článek moc líbí, je to milé. Obdivuju, že si pustíš tak malé dítě do kuchyně, já jsem tu odvahu měla až se staršíma.
Moc pěkné.

E.
 Marketa 
  • 

Re: Re: Děkuji všem 

(11.8.2006 15:41:19)
Mozna fotoreportaz neocenil kazdy, ale to neni dulezite, kdo to jednou urcete oceni je dcerka az bude vetsi. A to za to stoji. Lucko, urcite si tu fotoreportaz nekam uloz.
 Bellana 


Re: Děkuji všem 

(11.8.2006 16:38:10)
Lucko,

já děkuji za milou fotoreportáž, která mě opravdu pobavila. Hned jsem si představovala, jak by podobná akce dopadla u nás :-)))

Co mě opravdu rozesmutnilo, tak vulgární a urážlivé příspěvky pod článkem. Autorku to naštěstí evidentně nerozhodilo, ale přesto je škoda, že v reakcích pod tak příjemným a pohodovým článkem je takový hnůj :-(((
 Ivana 
  • 

Je to mozne? 

(11.8.2006 11:24:13)
Negativni reakce k diskusi samozrejme patri(i kdyz zrovna u teto je to zcestne, protoze se jedna o milou holcicku, tak proc tady plivat jedy?), ale proc urazet Lucky tatinka( stryce,tchana).Jak ho oslovuje treba Helena, je opravdu ukazka vychovanosti, tolerance a toho jak si umi vazit ostatnich lidi.Opravdu se nad sebou zamyslete, jestli umite take neco jineho, nez kritizovat.
Lucko, mala je opravdu hezka. Mam stejne starou holcicku a taky fotim "jako o zavod".
 Kajik 
  • 

Peceni 

(11.8.2006 13:24:15)
U nas jsme se sestrou pomohly matce odbourat tradice nedelnich obedu a sladkeho peceni, radsi jsme rano zabalili batuzek se svacou a mazali na poradnej pochod.
 Kádik 
  • 

No 

(11.8.2006 13:44:34)
Já si toho chlapa pořádně všimla až když jsem si tady přečetla tu "vostrou" diskuzi a vrátila se k článku. A řeknu Vám, že je mi to úplně buřt...
 maki 
  • 

8-o ! 

(11.8.2006 20:44:24)
sem netusila ze to dite ma za otce gorilu....
 kadel 
  • 

no jestli... 

(12.8.2006 16:22:15)
bude holcicka ochlupena po tatinkovi ci dedovi tak chudak dite - opicka hadr...
 jana 
  • 

milé dámy 

(12.8.2006 19:10:29)
Milé dámy, pokud vám vadí ten chlupatý pán, tak nejste dámy, ale normální slepice.
 Olina 
  • 

Salmonela 

(12.8.2006 22:07:51)
Milé drahé dámy z Rodiny.
Na http://www.bezpecnostpotravin.cz/ (omlouvám se, neumím to vložit jako aktivní odkaz), si můžete vyčmuchat, v čem všem se salmonela najde. V pátek se u nás taky lízalo syrové těsto. Sice mě obcházela hrůza, ale mě obchází pořád, kdybych tomu měla dát průchod, tak oba skončíme na psychiatrii.
Pokud jde o dědečka v zimní srsti - pokud je sympatický, tak si klidně může plést na břiše copy a pokud by byl debil (jsem básník!), je mi fuk, jestli se holí 2x denně od hlavy k patě.
Pac a pusu na vaše PC
 Emmča, 2 děti 
  • 

pohádka 

(15.8.2006 17:50:14)
Fotky jsou moc pěkné, mamča připsala vtipný komentář. Ale je to jako pohádka, pochybuji, že se to odehrává při každém pečení a mytí nádobí. To by se maminka musela vznášet a mít nad hlavou svatozář. Ale jako jednorázová akce je to super!
 Čípa, Adule7.2.01/ Eli 30.6.05 


Příběh 

(18.8.2006 12:05:12)
Mě se ten příběh moc líbí a se zájmem a úsměvěm na tváři jsem si ho přečeetla. Jakmile jsem se ovšem podívala na diskuzi pod příběhem udělalo se mi zle. Proboho tak proč to čtete když se vám to nelíbí? Nejlepší je být anonymní a kritizovat protože se stydíte za svůj názor.To máte všichni patent na chytrost a rozum a jste dokonalí? Já tedy ne, (denně se dopustím nějaké chyby) ale svoje názory říkám otevřeně a nestydím se za ně a obdivuji Lucku že jí z vás některých velmi ošklivých příspěvků neudělo zle.
Existuje krásné přísloví nejdříve si uklidit před svým prahem a potom se dívej na ostatní a nebo Kdo jsi bez viny hod kamenem
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Příběh 

(26.8.2006 13:15:11)
Jestli sis nevšimla, tak tady jsou anonymní všichni (jestli jsi křtěná Čípa, tak jsi výjimka). A právo na názor mají taky všichni, ne jenom ty. Takže pokud se mi něco nelíbí, tak si klidně napíšu, že se mi to nelíbí, a všechny supermatky se můžou třeba stavět na ocas. Nazdar.
 Ingrid 
  • 

? 

(25.8.2006 19:22:35)
Hnus. Nechápu, jak se může někdo rozněžňovat nad fotkama zapatlanýho děcka a už vůbec nechápu, jaký smysl má tenhle lostomiloucký clánecek. To rodičovství opravdu takhle dramaticky snižuje IQ?:-(
 ewwa 
  • 

Re: ? 

(26.8.2006 13:25:24)
Ano, parazit (dítě) vycucne matce mozek, kterýž si přisvojí a matce se následně do prázdné lebeční dutiny vlije plodová voda.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Re: Re: ? 

(26.8.2006 20:20:09)
EWWO - úžasná teorie - už vím jak to vznikne, když má někdo mlíko nebo plodovku na mozku :o))) A to je jako trvalý stav a nebo je naděje, že ten mozek zase vypučí???

Jinak LUCKO - vůbec mi nedošlo, že je to tvůj článek, až jsem si přečetla reakci (nějak jsem si autorku Lucku nespojila s "tou" Luckou, co s ní občas kecám :o))) na ICQ....) Přiznám se, že mně fotoseriál zaujal, říkala jsem si, že bych tu trpělivost sledovat, jak dítě patlá těsto po zemi a fotit ji při tom, neměla.... Takže svým způsobem obdivuji, že jsi toto Mišce dopřála, protože pro ni to musela být senza "hra".

Jinak co se týká "chlupatého" příbuzného, tak mně na první pohled nijak nezaujal - asi jsem si ho ani moc nevšimla, až když se tady rozpoutala zuřivá diskuse, tak jsem si řekla, že TAKOVÁ fotografická šikulka jako ty ho mohla na obrázku "vygumovat".... Ale pak jsem si řekla A proč vlastně? Dědeček takový je a není na tom nic špatného. A on určitě věděl, že ho Lucka fotí, takže mu to asi nevadilo....

Takže holky trochu tolerance a hlavní klííííííííííííííííííííííííííííííííííííííd.

A pokud vám takovéto fotočlánky z domácího života vadí, tak je prosíííííííííííííím nečtěte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Simča
 Lení 
  • 

pěkný:) 

(14.6.2007 21:51:47)
mě se ty fotky líběj...krásná holčička:-) je to roztomilý:-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.